Prídete na zraz?
Veľmi rád :) 27% [ 3 ]
Rozhodnem sa až v ten deň. 9% [ 1 ]
Bohužial nie :( 64% [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 11
ako si si asi vsimol nikoho tvoj dvojclenny zraz zjavne nezaujma
18.04.2008 - 16:52:39
00
chyba mi moznost Nie .... nechapem preco tam je Bohuzial :roll: nezrusime stretko vo varine a nepridame sa k slimovemu dvojclennemu? :lol: aby mal radost
18.04.2008 - 22:10:22
00
CHCEM UPOZORNIT ZE V TEJTO TEME SA MAJU HLASIT LUDIA KTORI CHCU IST NA TEN ZRAZ A NIE ROZOBERAT BLBOSTI :!: :!:


Moc tlačiš na pílu ............. :roll: si netrpezlivý Nechaj ľudí nech sa na tvojom fore bavia trebars o blbostiach apoň vieš že to niekto číta :wink: môžem povedať slušne :wink: pokašlal si to hneď na začiatku :cry:
19.04.2008 - 09:25:15
00
Nechcem do toho vrtat ale taketo zrazy mame kazdy vikend :wink: si klikni na www.mtbclubspis.ecomp.sk mozno sa niecomu naucis :wink:
20.04.2008 - 22:32:11
00
Na Považskom hrade končí perfektní hřebenovka, která začíná na Malém Javorníku a je značená modrou značkou. Super singl, sem tam rozšířený LKT, plno vln a různorodý terén. Já jezdím jenom půlku do sedla nad Papradnem a zpět přes Javorník na Moravu.
Má někdo sjetý i ten zbytek až do PB ? Je to podobná výživa ?
21.05.2008 - 22:51:32
00
Na Považskom hrade končí perfektní hřebenovka, která začíná na Malém Javorníku a je značená modrou značkou. Super singl, sem tam rozšířený LKT, plno vln a různorodý terén. Já jezdím jenom půlku do sedla nad Papradnem a zpět přes Javorník na Moravu.
Má někdo sjetý i ten zbytek až do PB ? Je to podobná výživa ?


perfektní hrebeňovka s trekingovými botami a mačetou v ruke... modrá z javorníka Totálne nezjazdná na bikoch a ak yb si aj niekto dal tu snahu a vyčistil to všetko tak su tam take spiny že by sa človek na kroske zapotil .. ;) veľa štastia
21.07.2008 - 17:33:07
00
Jestli jsme si nepopletli chodníky. Moje zkušenost z konce května je, že hřeben z Malého Javorníka po modré před sedlo pod Chotárnou a Orgoňovu kyčeru až po žlutou odbočku do Papradna je úplně vymetený a bez jediné překážky sjízdný. Do konce týdne beru foťák a zkontroluju to.
22.07.2008 - 21:07:26
00
keyboard_arrow_up