Palo TT o tom jazdení môžeme a nemusíme veriť. Nie je nič komplikované povedať, že daný bike jazdil v BA po hrádzi, pritom reálne mohol tráviť každý víkend v bike parku niekde v Čechách na čiernych trailoch. Všetci asi poznajú urban legend o autách jazdených dôchodcom v nedeľu do kostola a podobne. Nie je to žiaden útok na zadávateľa témy, len človek ozaj môže a nemusí veriť. Pri reklamáciách predsa len človek nebude tvrdiť, že s tým robil niekde psie kusy a preto sa to pokazilo.
08.07.2022 - 12:01:49
00
tak v bikových kruhoch sa používa JRA - just riding along... a to sú zvyčajne rozsekané kolesá, odtrhnuté prehadzovače, zlomené kľuky, atď
Servisáci poznajú svoje :) Čo sa týka toho, že to niekto číta od CTM, tak to je podľa mňa úplne normálne, mtbiker sa tak nejak stal fenoménom a združil aj nás, ľudí, ktorí sú z rôznych značiek a odvetví cyklistiky a je super mať feedback od reálnych používateľov a komunity :)
08.07.2022 - 12:13:29
01
imajoros napísal:
Mna osobne prekvapilo, ze niekto od CTM vobec cita tieto nase cyklisticke blabosy a dotahovacky. Som rad ze to niekomu pomohlo.

mozno len niekto kto robi v CTM je tiez biker a tiez na tomto fore :) sanca je pomerne velka
08.07.2022 - 12:25:14
00
Fora (nielen cyklisticke) uz davno nie su anonymne /ak su masove, kde sa zdruzuju vsetci, ako napr. FB, alebo pre cyklo je to prave mtbiker/ , kedy clovek mal pocit, ze je daaaaaleko od vsetkych. A su sledovane nielen vyrobcami, ktorych zaujima odozva, ale aj inymi, ale to uz je do ineho vlakna :)
08.07.2022 - 13:19:13
00
lto ako myslis to, ze fora nie su anonymne? Lebo na jednej strane stale su anonymne z pohladu sukromnych informacii (ak ich sam nezverejnis). Ale toto si asi nemal na mysli.
No ako v skoro kazdom fore su prispevky priradene k nicku, takze technicky uplne anonymne nie su, lebo to by bol nezmysel 😀. A to, ze si nezamknute temy moze precitat kazdy, kto ma vytvoreny profil, je tiez bezna vec. Tak mi to pride cudne, ze pises, ze uz fora nie su anonymne... Ani nikdy neboli, nie? 🙂
08.07.2022 - 14:32:53
00
Nepouzil som uplne spravneho termita. Nie som majster pera, takze to neviem napisat spravne /oi. slovo anoymne malo byt v uvodzovkach/, ale myslene to bolo tak, ze firmy kedysi fora neuzajimali, ze si tam niekde niekto cosik vypisuje, dnes to sleduju aj napriamo per oko, alebo stahuju a analyzuju kontext /tie vacsie/ a lustia ich urcitymi algoritmami /resp. teda si to platia/. Pouziva sa to uz dlho a casto napr. pri politickych kampaniach (zdaleka nie FB). Ale to je zas ina tema. Rovnako aj aktivne vyhladavanie porusenia predpisov/zakonov/etc statom.
08.07.2022 - 14:58:43
11
Zaujimave. Pri bicykloch by som to necakal. Ale tak nech si zbieraju info no...
Hlavne nech nazbieraju udaje o tom, ze ceny cykloveci su castokrat az choro vyhnane do vysin, len preto, ze sa v poslednych rokoch narazovo spopularizovala cyklistika ?.
Aj ked CTM zrovna ma celkom stravitelne pomery cena/vykon.
08.07.2022 - 15:14:15
01
laco napísal:
Doživotná záruka neexistuje. Je to doživotnostná záruka. Životnosť ním vyrábaných produktov si každý výrobca definuje sám.


Zda sa, ze Kona dozivotnu zaruku na ram skutocne dava.. ?

IF THE WARRANTY IS REGISTERED WITH KONA WITHIN THREE MONTHS AFTER THE PURCHASE OF THE BICYCLE, THE WARRANTY IS EXTENDED FOR THE LIFETIME OF THE ORIGINAL OWNER

https://konaworld.com/honzo_dl.cfm
23.07.2022 - 22:28:12
02
Turbi napísal:
Len doplnenie aby nevznikala hystéria "neviem nájsť". Pre sezónu 2022 CTM už predĺženú záruku 5 rokov neposkytuje.

To je zvláštne, lebo na stránke je záručný list, ktorý je aktuálny a tam sa to presne na strane 12 uvádza, že záruku je možné predĺžiť o ďalších 36 mesiacov ak do 30 dní od zakúpenia zaregistrujete bicykel. Ale ten, zdá sa nemáme kde registrovať...
Tak asi nebude aktuálny...
03.08.2022 - 11:23:25
00
Tak napis vyrobcovi ze zabudli apgrejdnut zarucny list uverejneny na ctm.sk.
03.08.2022 - 13:52:06
00
Už sa stalo. Mal si pravdu. Potvrdili mi, že záruka je už len zákonná=2 roky. Ktovie prečo to zrušili?!
03.08.2022 - 14:11:44
00
zeby naklady?
03.08.2022 - 14:14:04
01
Nerozumiem. Museli by uznávať viac reklamácií? Veď svojim rámom veria, či nie?
03.08.2022 - 14:25:17
00
aj to, aj musia drzat viac nahradnych dielov dalsie roky atd
03.08.2022 - 14:39:40
00
keyboard_arrow_up