no,veru ten čas letí,pozerám že z 2017 je tá fotka.chceli sme ísť vtedy s kamošom od dargovského priesmyku k tomu zbúranému loveckému zámku na Okrúhlom vrchu ale došli sme len po "asfaltérov"... Casso ono cyklotrasa tam už nejakú dobu je,no možno sa už lesníkom rozsypávalo drevo z áut tak dávali nový asfalt
08.08.2020 - 12:21:40
01
tak ste mi dali chrobáka do hlavy a dnes som to prešiel,v podstate je tam super okruh aj pre žiletkárov ktorí sa nechcú trápiť v tej horúčave na slnku lebo v lese je super,od Dargova po odbočku na Bogotu je sem-tam trošku horší asfalt ale v pohode...potom je už lepší ako na niektorých cestách prvej triedy,dá sa ísť okruh priesmyk-Okrúhly vrch-Črepník-na križovatke doprava späť ku priesmyku ,len v zjazdoch pozor na autá ktoré sa tam občas objavia aj keď je tam zákaz vjazdu motorových vozidiel...
08.08.2020 - 17:14:19
01
Možnosti na pekný okruh v Slanských vrchoch otvára aj lesná cestička z Pusztafalu na Izru, ide o cca 3 km úsek, ktorý sa dá s menším sebazaprením prejsť aj na cesťáku. Kritickejší úsek na maďarskej strane (necelý 1 km, kde je cesta posypaná kameňmi) je lepšie potlačiť. Na slovenskej strane je to už utlačená lesná cesta. Z Izry ďalej asfalt, prvá tretina v super kvalite (pozor ale na autá chatárov, lesníkov a pod.). Pri najbližšej príležitosti skúsim nad Rákošom odbočiť a zísť do Skároša, šiel som tú asfaltku dávnejšie na horskom, už si dobre nepamätám na jej stav (predpokladám ale, že to bude pre cesťák na hranici zjazdnosti).
24.08.2020 - 12:36:34
01
Nazdar, odporučí niekto fajnú trasu na celý deň po najlepších trailoch "Best of"? Nevadí aj tlačenie a nosenie ;)
Pred 2 rokmi sme dali takto https://mapy.cz/s/desurasofo a moc sa lúbilo, ale bolo to trošku moc (Strava ukazuje cez 3K :tmi: ), teraz by stačilo do 2500.
Tiež sa potešíme, keby sa niekto pridal.
Ideme zo západu a v nedelu chceme asi Čergov.
Dik
04.08.2022 - 07:40:21
00
Nazdar, nema niekto momentalne aktualne zaznacenu cestu z presova na izru? Alebo link na trasu
19.03.2024 - 17:04:41
00
Myslis hrebenovku?
20.03.2024 - 08:34:43
00
keyboard_arrow_up