Keďže si nenašiel relevantné alebo dôveryhodný odkaz tak si dal link na web známy svojimi dezinformáciami? Uniká mi rozumný iný dôvod iba ak by si chcel šíriť neoverené konšpirácie v zmysle 100 krát opakovaná lož je polovičná pravda.
07.08.2022 - 12:55:07
35
Kristina napísal:
Keďže si nenašiel relevantné alebo dôveryhodný odkaz tak si dal link na web známy svojimi dezinformáciami? Uniká mi rozumný iný dôvod iba ak by si chcel šíriť neoverené konšpirácie v zmysle 100 krát opakovaná lož je polovičná pravda.

Nevedel som že je to dezinformačný web a je to pravdepodobne jediná stránka ktorú som na ňom čítal takže pardon.

cokupit
To že celý svet na nich ser... mi je jasné ale snažil som sa nájsť odpoveď čo si od toho sľubuje Erdy a ako to že si môže dovoliť podrážať ciele NATO.
Ešte ma napadá také jednoduchšie vysvetlenie a síce že pred voľbami potrebuje nakŕmiť národ lacným žrádlom a energiami.
07.08.2022 - 15:32:50
00
"Nevedel som že je to dezinformačný web a je to pravdepodobne jediná stránka ktorú som na ňom čítal takže pardon."
A čo si si tam pozeral obrázky? To hovor vieš komu!
07.08.2022 - 16:37:26
02
eCT81
https://e.dennikn.sk/minuta/2960384
Veľká závislosť od Ruska
07.08.2022 - 16:49:21
00
Trošku starší rozhovor, ale algoritmus mi ho ponúkol až teraz. Chlapík má neuveriteľný prehľad.

Confronting a Geopolitical Strategist on Putin's Big Plan | Ep. 640
thumb_up0thumb_down
07.08.2022 - 17:20:36
01
Hosť napísal:
"Nevedel som že je to dezinformačný web a je to pravdepodobne jediná stránka ktorú som na ňom čítal takže pardon."
A čo si si tam pozeral obrázky? To hovor vieš komu!


Ja obvykle googlim konkrétne tri slová ktoré podľa mňa najlepšie môžu dať odpoveď na otázku ktorá ma práve zaujíma pričom obvykle voooobec nepozerám na ktorom webe som pokiaľ napr. nenakupujem niečo drahšie.
Na túto stránku som narazil nejak tak že som googlil rôzne varianty slov sunniti, shiiti, sharia Thurkmenistan, Azerbaiďžan, ropovod, Erdogan, Kurdi, Siria,.... Konkrétne tri slová ktoré mi ponúkli danú stránku tohoto webu si už žiaľ nepamätám ale uznávam že ma zaujal ten "pútavý" nadpis stránky.

Taká je pravda ktorú môžem ešte doplniť napr. tým že nikdy nenakupujem podľa značky ale leeeeeen podľa parametrov pričom pri drahších veciach si predom naštudujem aj návod a recenzie ale keďže nerád veľa čítam tak zase len rýchlou formou cez CTRL F "konkrétna vec - slovo" s ktorou by mohla byť odpoveď spojená.

Názvy webov dokonca veľmi skoro aj zabudnem lebo mám žiaľ len obsahovú nie pojmovú pamäť.
07.08.2022 - 19:24:27
00
Ect81 skus sa na to pozriet jeho optikou. Nemas ziadnu moralku a principy, ziadnych priatelov a partnerov. Mas obrovske ego a 80% inflaciu. Vdaka geopolohe tvojej krajiny ta cely svet trpi. Keby sa nachadzas niekde v strede afriky alebo vedla uruguaja, ani pes po tebe nestekne.
Formalne sice patris do nato, ale v skutocnosti si robis co chces a usa ti uz nepreda ani zazmluvnene stihacky, lebo si uplny kok a nijak sa tym netajis. Inak povedane mozes pokojne dojit rusov ci cinanov, pretoze zapad uz ti aj tak nic neda.

PS: ja osobne som si uz pred par rokmi povedal, ze do Turecka nepojdem ani keby mi za to platili a rovnako nekupim Beko ani nic turecke.
07.08.2022 - 19:38:48
03
ale bohu vdaka za ich Bayraktary na Ukrajine... tusim im Turci aj zopar darovali zadarmo.Turci su proste geopoliticka velmoc.S tym asi nic nespravime


Naposledy upravil canopus dňa 07.08.2022 - 21:27:18, celkovo upravené 1 krát.

07.08.2022 - 20:00:24
00
Severná Kórea ponúkla Rusku vojenskú pomoc v podobe vyslania 100 000 dobrovoľníkov na Donbas.

Oznámil to člen verejnej rady spadajúcej pod ruské ministerstvo obrany Igor Korotčenko. Pôjde podľa neho o vyslanie vojenského personálu severokórejskej armády.

V rozhovore pre MK povedal, že KĽDR od začiatku podporuje kroky Ruska na Ukrajine. Iniciatívu Kim Čong-una na vyslanie dobrovoľníkov možno podľa jeho názoru realizovať so súhlasom Ruska, ktoré v tomto prípade dostane „dobre vycvičených vojakov s vysokou morálkou“.

Kremeľ sa však podľa neho rozhodne s prihliadnutím na politickú zložku a Korotčenko sa v tomto smere zdržal predpovedí.

https://strana.today/news/402676-v-rossii-zajavili-chto-severnaja-koreja-predlozhila-otpravit-v-ukrainu-100-tysjach-soldat.html
07.08.2022 - 20:09:12
00
canopus napísal:
ale bohu vdaka za ich Bayraktary na Ukrajine... tusim im Turci aj zopar darovali zadarmo.Turci su proste geopoliticka velmoc.S tym asi nic nespravim


turci veľmoc so 100% infláciou...si deláte prdel nebo co...

turkov mali dávno vydrbať z nato.
07.08.2022 - 20:12:10
00
cokupit napísal:
Na hs nenajdes nic rozumne, to je strata casu, to si rovno kozes pustit tlacovku Lavora. Rovnake nezmysly, rovnaky zamestnavatel.
A preco sa Erdogan brata s Putlerom? A kto iny tymto wannabe silnym vodcom ostava nez oni sami? Privedu krajiny na pokraj krachu a potom sa brataju medzi sebou, lebo s niekym predsa musia. Nebyt ekonomicko a najma bezpecnostnych zaujmov, davno je okolo nich velky plot a nikto by o nich ani bicykel neoprel. Putler, Lukasenko, Orban, Erdogan, Vucic, Kim, Trump. Same shit, different asshole.


Nie som priaznivec ani hs, ani dennikaN ale toto by som si nedovolil povedat, ze tam nie je nic rozumne, staci filtrovat.
Tiez sa mi nepaci dehonestovanie typu "Putler" "Lavor", to kde sme, v krcme? Desi ma cely tento konflikt, a cela tato vojna. Ale je mi luto vsetkych obycajnych ludi, ukraincov, aj rusov, lebo su v tom nevinne. Ovplyvneni ideologiou, ci nie.
Ale aby som prispel trochu z inej strany, tak pouzijem podobny slovnik - toho furt-ozrateho zeleneho komediantskeho muzicka uz kde-kade prekukli, a zeby Cori Bernardi z Australie bol nejakym priaznivcom "Putlera" to sa neda povedat. Povedal to hned v prvych vetach.
V tom videu Zelensky priznal, ze bataliony AZOV bojuju na jeho strane, a ze vraj su, aki su.
https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Regiment
a su to skupiny s "neo-nacistickou" ideologiou.

https://www.youtube.com/watch?v=KEPWgMXut_8&t=11s
07.08.2022 - 20:19:06
00
cokupit Je to tak prosté a logické a hambím sa že som začal vymýšľať aj vyššie už zrejme nereálne ciele .

PS Podobne a navyše napr. reklamu ak ju vôbec zaregistrujem používam na to aby som vedel od koho to určite nekúpim.
07.08.2022 - 20:19:49
00
tak tebe je ľúto rusov...mne tejto tupej zaostalej podlúzy určite ľúto nikdy nebolo a ni nebude.z nevolníctva rovno do bolševizmu čo sa z takéhoto bordelu mohlo za 100 rokov normálne vyvinúť?...vidíme to na ukrajine...."Pane vy neznáte mapu"
07.08.2022 - 20:26:18
02
stefan64 napísal:
Nie som priaznivec ani hs, ani dennikaN ale toto by som si nedovolil povedat, ze tam nie je nic rozumne, staci filtrovat.
Tiez sa mi nepaci dehonestovanie typu "Putler" "Lavor", to kde sme, v krcme? Desi ma cely tento konflikt, a cela tato vojna. Ale je mi luto vsetkych obycajnych ludi, ukraincov, aj rusov, lebo su v tom nevinne. Ovplyvneni ideologiou, ci nie.
Ale aby som prispel trochu z inej strany, tak pouzijem podobny slovnik - toho furt-ozrateho zeleneho komediantskeho muzicka uz kde-kade prekukli, a zeby Cori Bernardi z Australie bol nejakym priaznivcom "Putlera" to sa neda povedat. Povedal to hned v prvych vetach.
V tom videu Zelensky priznal, ze bataliony AZOV bojuju na jeho strane, a ze vraj su, aki su.
https://en.wikipedia.org/wiki/Azov_Regiment
a su to skupiny s "neo-nacistickou" ideologiou.

https://www.youtube.com/watch?v=KEPWgMXut_8&t=11s


peniaze, zelenskyj, skupiny, ... nie sú v tejto vojne podsatné - podstatné je že ukrajnci nechcú byť prepité rusko ale civilizovaná európa - toto je podstatné
07.08.2022 - 20:33:48
08
triki napísal:
tak tebe je ľúto rusov...mne tejto tupej zaostalej podlúzy určite ľúto nikdy nebolo a ni nebude.z nevolníctva rovno do bolševizmu čo sa z takéhoto bordelu mohlo za 100 rokov normálne vyvinúť?...vidíme to na ukrajine...."Pane vy neznáte mapu"


Ak to bolo adresovane mne, tak sa vyjadrim:
Pocuvas sa co hovoris? Pocul si niekedy niekoho z politikov toto hovorit? Na to je trestny zakon:
https://knowww.eu/nodes/602cde4470b2020009a8bc25

Aby som zase prispel, aj amnesty international potvrdila, ze ukrainci pouzivali civilov ako zive stity:
https://www.amnestyusa.org/press-releases/ukrainian-fighting-tactics-endanger-civilians/
07.08.2022 - 20:41:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up