michalz
Dúfam že sa to nestane a je to len ďalšie strašenie a keď by aj tak sa im tam tí S Kórejskí vojaci rozutekajú.
07.08.2022 - 20:45:52
00
a presne kvoli tomu narativu, je to co spravila AI blbe a vela ludi ju za to pranieruje a pravom.

Len tak mimochodom, tipol by som si ze to je jedina sprava co si od nich vobec niekedy cital. Ake priznacne pre ruskych trollov.
07.08.2022 - 20:51:12
02
ano tí ktorí podporujú vojnového zločinca putina sú u mňa podludia.putinovi podludia na ukrajine zabíjajú ženy,deti,znásilňujú ich matky.ničia majetok,cielene bombardujú školy,nemocnice,divadlá,civilné budovy.na okupovaných územiach unášajú deti a presídľujú státice civilov na prevýchovu do ruska.Bolševická lúza sa za 100 rokov nič nenaučila a pokračuje v stalinovom učení.

Rusko je ríša zla a musí byť ponížené a zničené.a celá amnesty nech ide na xuj.
07.08.2022 - 20:52:32
03
stefan64 napísal:
Ale aby som prispel trochu z inej strany, tak pouzijem podobny slovnik - toho furt-ozrateho zeleneho komediantskeho muzicka uz kde-kade prekukli, a zeby Cori Bernardi z Australie bol nejakym priaznivcom "Putlera" to sa neda povedat. Povedal to hned v prvych vetach.
V tom videu Zelensky priznal, ze bataliony AZOV bojuju na jeho strane, a ze vraj su, aki su.


Hlavne by som to s tým „podobným“ slovníkom nepreháňal, možno by som trochu zvážil aj výber zdrojov. Ja napríklad vôbec nepopieram predsudky a rovno poviem, že bývalého konzervatívneho katolíckeho politika kandidujúceho do senátu za Liberal Party akosi neberiem za extra zorientovaného tak všeobecne, nielen na úrovni geopolitiky. Okrem toho, z toho kratučkého úseku videa vyplýva, že AZOV má dosť kontroverznú minulosť (čo je pomerne známe a nespochybniteľné) a prezident to nepopiera, prípadne že ukrajinský nacionalistický pluk pri útoku na Ukrajinu bojuje na strane ukrajinskej armády a de facto aj prezidenta (čo je zase podľa mňa zistenie jak noha). Viac ma v tom hypno monológu zaujala dojemná starosť o slobodu médií a opozície na Ukrajine, lebo pri takomto nastavení pravidiel by Rusko malo najprv zrealizovať špeciálnu operáciu tak nejak zvnútra ...
07.08.2022 - 20:56:05
08
na jednej strane mu "dehonestovanie" typu "putler a lavór" vadí, ale: "večne ožratý zelený komediantský mužíček" použije s patričným dôrazom a hrdosťou...popletko
07.08.2022 - 21:06:54
06
Tak to by som chcela vidieť tú "špeciálnu logistickú operáciu" ako na Ukrajinu niekto dopraví 100tisíc kórejských vojakov :lol:
07.08.2022 - 21:15:07
00
Už sa to niekde rozoberá :)
Ako budú bojovať keď sa konečne najedia.
07.08.2022 - 21:19:08
03
Kristina napísal:
Tak to by som chcela vidieť tú "špeciálnu logistickú operáciu" ako na Ukrajinu niekto dopraví 100tisíc kórejských vojakov :lol:

Su tak vychudnuti, ze ich mozu poslať aj faxom.
07.08.2022 - 21:27:19
06
triki napísal:
turci veľmoc so 100% infláciou...si deláte prdel nebo co...

turkov mali dávno vydrbať z nato.
stat,ktory ide budovat reaktory si myslis,ze ma 100% inflaciu? s tou inflaciou,ktoru prezentuju je to trosku zlozitejsie. ;)
07.08.2022 - 21:29:23
00
triki napísal:
turci veľmoc so 100% infláciou...si deláte prdel nebo co...

turkov mali dávno vydrbať z nato.
a dostuduj si,co je geopoliticka velmoc
07.08.2022 - 21:31:05
00
stefan64 - hs sú platené fašistickým ruzzkom, teda nepriamo aj lavórom a putlerom a preto tam nenájdeš nič, kde by neboli podsúvané dezinformácie.
07.08.2022 - 21:32:48
05
michalz napísal:
Už sa to niekde rozoberá :)
Ako budú bojovať keď sa konečne najedia.

Jednoducho, kratkymi bambusovymi palicami a dlhymi bambusovymi palicami (proti himarsom a dronom)
07.08.2022 - 22:04:20
00
gebula napísal:
Hlavne by som to s tým „podobným“ slovníkom nepreháňal, možno by som trochu zvážil aj výber zdrojov. Ja napríklad vôbec nepopieram predsudky a rovno poviem, že bývalého konzervatívneho katolíckeho politika kandidujúceho do senátu za Liberal Party akosi neberiem za extra zorientovaného tak všeobecne, nielen na úrovni geopolitiky. Okrem toho, z toho kratučkého úseku videa vyplýva, že AZOV má dosť kontroverznú minulosť (čo je pomerne známe a nespochybniteľné) a prezident to nepopiera, prípadne že ukrajinský nacionalistický pluk pri útoku na Ukrajinu bojuje na strane ukrajinskej armády a de facto aj prezidenta (čo je zase podľa mňa zistenie jak noha). Viac ma v tom hypno monológu zaujala dojemná starosť o slobodu médií a opozície na Ukrajine, lebo pri takomto nastavení pravidiel by Rusko malo najprv zrealizovať špeciálnu operáciu tak nejak zvnútra ...


Dik za prispevok, co ma hned neoznacil za ruskeho trolla. Rusko je pod nadvladou Putina. Tam sa o nejakej slobode medii hovorit neda. Je to aj moj nazor.
07.08.2022 - 22:20:03
00
Tak z tych korejcov by som sa dopredu nesmial. 100 000 je tak 50 natisnutych vlakov - bez vyzbroje. Do zimy to vedia zvladnut a ked zamrznu stepi a mociare, tak to este moze byt zle. Rusi do zimy nejaku staru techniku vyhrabu a cosi si dovezu aj Korejci.
Ale je mozne, ze ti korejci su na tom podobne zle ako Rusi. Nevieme. Dufajme, ze hej.
Ludska podpora od severnej Korei a technicka od Ciny je to, coho sa asi najviac obavam - co moze Rusom najviac pomoct.

K tej sprave od Amnesty International. Toto je priklad, ked sa ukazuje, ze slobody pre niektore organizacie, ktore sme implementovali su niekedy az kontraproduktivne. Pekny priklad nikym nevolenej organizacie ktora vidi triesku v oku Ukrajiny ale nie brvno v oku Ruska. Takehoto prehnaneho aktivizmu je plno - ludia to vidia, ale stale sa masovo tvarime, ze nikym nevolene organizacie tu politiku nerobia. Greenpeace bojovalo proti jadru, potom proti uhliu a az teraz vidime, ze mozno bolo podpotovane Rusmi.
Rusi to zneuzivali celkom inteligentne a takto naverbovali kopec ludi do svojho kosiara.
Tak dufajme, ze sa na neziskovky zacne pozerat nas svet prisnejsie.
07.08.2022 - 22:36:33
00
dotm napísal:
na jednej strane mu "dehonestovanie" typu "putler a lavór" vadí, ale: "večne ožratý zelený komediantský mužíček" použije s patričným dôrazom a hrdosťou...popletko


Chcel som to uviest ako priklad, ako sa to nema. A vidim, ze to rozduchalo vasne. Malo to byt v uvodzovkach.
Ako ma upozornil "gebula" (vdaka), mam si davat pozor na vyber zdrojov a informacii. Ja s nim suhlasim. A budem.

Dovolim si ale pastnut link na cloveka s ktory hudobne sprevadzal celu moju mladost az doteraz.

https://edition.cnn.com/videos/politics/2022/08/06/smr-roger-waters.cnn

pre triki: ako povedal Roger. Ak by neumrelo 23 milionov rusov, mozno my by sme boli za podludi.
07.08.2022 - 22:39:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up