https://twitter.com/Fbeyeee/status/1556353024930594822?cxt=HHwWjIC-wZG1o5krAAAA
8)
08.08.2022 - 15:26:37
10
Môže byť, toto nie sú v žiadnom prípade reakcie hodné 21. storočia. Na tých „rossia“ debatných paneloch ma ale fascinuje skôr ten štýl komunikácie - nevidím tam ani náznak snahy serióznu a kultivovanú diskusiu, pri tých čoraz viac siláckych rečiach mi skôr normálne chýba ako podmaz niektorý z WWF songov a moderátor udeľujúci slovo v štýle „Here comes the Undertaker! Shout your message, man!" :tmi:

Odporucam kazdemu kto chce a moze sledovat obcas ruske spravodajstvo.
Mna zaujimalo na zaciatku vojny ako to prezentuju v TV a nestacil som sa divit.
Dal som tomu asi 1h, viac som nevydrzal.
Akoby som sa vratil v case, reklamy ako za komunizmu, reportaze o vojenskych uspechoch zrovna v case, ked sa s hanbou stahovali od Kyjeva, zabery z obchodov, kde su plne regale a ludia maju vsetko co chcu a do toho vsuvka a sneme pre rozvoj nejakej gubernie, kde sa miestni a centralni papalasi potlapkavali po pleciach ako sa im hospodarsky dari.
Strasne mi to pripominalo komunizmus s jeho propagandou, kde sa vsetci tvarili aki sme ok a dari sa nam a nase hospodarstvo slo dvano do kytek.
Zaujimavost vecera:
Viete napriklad, ze slovensky vojensky priemysel nezlikvidoval Havel ako sa rado traduje medzi ludmi, ale ze zbrankrotoval uz v polovicke 80 tych rokov? Prave vtedy nam prestali za vojensku techniku platit odoberatelia, pretoze bola zufalo zastarala a jedine, kde sa dalo preda bola Afrika a aj to nie za dolare, ale len za barter.
Nase ZTSky boli na odpis uz v 1986 a nie po revolucii, kde sa zasluhy na ich krachu pripisovali Havlomu slnieckarstvu.
Presne tento pocit mam pri Rusoch a ich TV propagande, ze ziju vo svete, ktory neexistuje a este dlho v nom zit budu, pretoze aj u nas prezivaju taketo klamstva desiatky rokov a dlho este budu.
08.08.2022 - 16:05:37
016
triki napísal:

skor nie. realnejsie je ze im dali nejaky "pozemny" odpalovac... v kazdom pripade velka veselost z tych rakiet.
08.08.2022 - 16:16:59
00
Ďalší Slovák ktorému ruské peniaze nesmrdia...
Slovenský hokejista Samuel Buček ukončil zmluvu s klubom NHL Seattle Kraken. Jeho novým pôsobiskom bude klub KHL Neftechimik Nižnekamsk, s ktorým podpísal ročný kontrakt. Okrem 23-ročného útočníka bude hrať v KHL v budúcej sezóne ďalších päť Slovákov.
08.08.2022 - 16:39:51
00
taký trochu dlhší blog o korupcii v Ruskej armáde,neskutočné:
https://blog.sme.sk/sustrik/ekonomika/korupcia-v-ruskej-armade
08.08.2022 - 16:41:14
01
Bucek = chamtivy lenivec a urevane decko. Moznost bojovat o karieru v NHL vymeni za par rublov v KHL navyse v Niznekamsku… Dufam ze si za ne kupi ladu a slusny dom na periferii niekde pri rafinerii… Verim ze takymto sracom Satan definitivne zavrie dvere do repre
08.08.2022 - 18:37:10
05
Buď tu bude Rusko, nebo jaderná poušť. Rusové elektrárnu zaminovali a odpojují
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-ukrajina-valka-zaporozska-jaderna-elektrarna-valka-energie-bomby-zaminovani.A220808_153416_zahranicni_jhr
08.08.2022 - 19:09:15
00
Su to len obycajne teroristicke stetky
08.08.2022 - 19:33:30
03
Mna by len zaujimalo, ci si ti nasi hokejisti neuvedomuju, ako rychlo mozu skoncit v niektorej z ruskych vaznic, ako paka na nasu vladu, podobne ako dopadla Brittney Griner. Momentalne v Rusku neplatia ziadne pravidla a nerozumiem, preco by rozumny clovek z bloku podporujuceho Ukrajinu dobrovolne prekrocil hranice s Ruskom.
08.08.2022 - 20:00:00
04
Kvôli peniazom.
08.08.2022 - 20:03:11
01
Ako hviezda nasej extraligy ci ako sa to teraz vola, si myslel, ze v Seattle bude prinajmensom v prvom time a nie v AHL, v ktorej by zarobil nasobne menej, tak sa otocil a isiel za peniazmi. V hlave prazdno...
08.08.2022 - 20:11:24
03
Ziadne peniaze za to nestoja, resp peniaze by nemali sposobit zatmenie mozgu (kedze o rozume je skoda basnit)
08.08.2022 - 20:12:51
00
On podla mna realne na NHL nemal hlavne osobnostne predpoklady, co sa aj potvrdilo tymto krokom ktory ucinil. To ze na to nema hokejovo, a ak sa bude chciet dostat do prveho timu tak bude musiet na sebe extremne makat si aj uvedomoval si myslim, a to tiez zavazilo. Kazdopadne v hlave vakum
08.08.2022 - 20:20:40
00
Jaroh Ja rozumiem, kvoli comu to robia, ale nerozumiem, ci si uvedomuju vsetky tie rizika a podpisuju to napriek tomu, alebo si tie rizika neuvedomuju. Budu pravidelne lietat lietadlami, ktore nemaju poriadny servis. Riziko, ze skrachuje cela sutaz, kedze Rusko potrebuje peniaze a KHL nikdy nebola ziskova, je hodne vysoke. ROvnako je pravdepodobne, ze skrachuju niektori sponzori. To, ze ich Rusi mozu strcit do vazenia za hocijaku vymyslenu vec, aby mohli tlacit nasu vladu k nejakym ustupkom je mozne. To, ze ich budu tlacit k nejakym kontroverznym politickym vyjadreniam je skoro iste.
Toto proste nie je o tom, ze potrebujes dobreho pravnika pri podpise zmluvy a si v pohode.
08.08.2022 - 20:20:45
04
Keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú / peniažky štrngajú.
08.08.2022 - 20:28:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up