flegko určite si videl fotky/videá z Hostomeľa. Je tam plno lietadiel, ktoré nezhoreli, pri pohľade zhora by sa javili ako nedotknuté, ale sú ako rešeto od šrapnelov, t.j. v rôznom rozsahu zničené/nepojazdné.

BTW, mohli by dať satelitné fotky z ostatných krymských letísk, asi tam toho veľa nezostalo...
11.08.2022 - 08:05:32
00
Stax napísal:
Tl;dr


flegko "nezerie informacie z internetu", ale produkuje svoje vlastne, pretoze z Topolcian ma dokonaly vyhlad na cele bojove pole a vsetko zaznamenava
11.08.2022 - 08:16:10
02
Sa mi paci ako nekriticky sa staviate k informaciam, ktore sa vam hodia a naopak ako kriticky k tym mojim;o).
Odkial vieme, ze lietadlo je znicene? Z nejake Twiter uctu. A odkial to vie ten ucet? On tam bol? Alebo ma informacie zvnutra? Od koho? Od ruskych vojakov? Preco sa nepytate samych seba odkial ma ten clovek tie informacie, kto to je, preco ich zverejnuje a pod?
Ako vyzera to lietadlo na snimke? Je rovnako postavene ako predtym, ma rovnaku farbu a okolo nie su znamky vybuchu, poziaru alebo hasenia.
Ale aj tak budete tvrdit, ze ja sa mylim lebo sak anonymny Twitter ucet tvrdi nieco ine.
Tomuto nechapem uz dlho...kam sa podel zdravy sedliacky rozum? To lietadlo je velmi pravdepodobne naozaj neposkodene (na rozdiel od ostatnych), ale aj tak vsetci budete tvrdit, ze je znicene lebo to tvrdi niekto na nete?
K Hostomelu...tam prebiehali pozemne boje...je jasne, ze lietadla boli poskodene strelbou z rucnych zbrani, ktora naozaj nie je vidiet zhora, takze toto naozaj nie je dobry priklad.
11.08.2022 - 08:34:50
01
Čo píšeš je možno pravda ale skôr to vyzerá na Krymipríbeh.
11.08.2022 - 08:44:28
02
Pouzivas uplne rovnaku metodu aku ostatnym vycitas… :)

Odkial vieme, ze lietadlo NIEJE znicene?
Z nejake Twiter uctu.
A odkial to vie ten ucet?
On tam bol?
Alebo ma informacie zvnutra?
Od koho?
Od ruskych vojakov?
11.08.2022 - 08:52:25
03
kedze sa znovu rozbehli hlavnespravy.sk, tak som tam nahliadol do diskusii, a to som veru nemal robit, je to zumpa najvacsich zump sveta. Prosim vas co treba robit aby to znovu cele zablokovali? Kam to treba nahlasovat kazdy den? Okrem beznych chorych prispevkov tam dost casto zelaju smrt Caputovej a jej rodine. Taketo nieco fakt nemoze na slovenskom internete existovat, nechapem ze to znovu povolili :/
11.08.2022 - 09:22:07
15
iron.hide napísal:
kedze sa znovu rozbehli hlavnespravy.sk, tak som tam nahliadol do diskusii, a to som veru nemal robit, je to zumpa najvacsich zump sveta. Prosim vas co treba robit aby to znovu cele zablokovali? Kam to treba nahlasovat kazdy den? Okrem beznych chorych prispevkov tam dost casto zelaju smrt Caputovej a jej rodine. Taketo nieco fakt nemoze na slovenskom internete existovat, nechapem ze to znovu povolili :/

Práve preto som zato, aby sa do verejných fór na internete muselo prihlasovať pod reálnymi údajmi. Aby boli ľudia trestnoprávne stíhateľní. A žiadne také, že niekto mi ukradol identitu...pokiaľ stratu identity nenahlásiš nesieš plnú zodpovednosť zato, čo pod daným kontom kto píše.
11.08.2022 - 09:32:17
07
Fleg ty si iny komik. Nikto tu netvrdi, ze nieco vie. Jedine ty. Ludia tu zdielaju rozne spravy, co koho zaujme a kazdy citatel si ich vysvetluje po svojom. A iba ty tu mas patent na rozum a zmatene kritizujes ostatnych ani sam nevies za co.
Znovu ti pisem ze NEVIEME co sa tam stalo, nepotrebujeme to vediet a zamerom vykonavatela je, aby sme to nevedeli (inak by to podrobne zverejnil). Staci, ze je to historicka udalost s obrovskym dopadom.

PS keby si sa trosku zamyslel, tak prides na to, ze pri vybuchu vsetok material, ktory vyleti do vzduchu zakonite musi aj dopadnut. Zakonite dopadne aj na volne stojace lietadla, ktore nie su nijak chranene. Tie vybuchy boli obrovske. Materialu bolo vela, tlakova vlna vysklila budovy na kilometre. Ale pan analytik si mysli, ze lietadlam nic nie je. Ok, tiez nazor, povedal by som, ze moskovskeho typu.

OT https://e.dennikn.sk/2964266/dani-si-postavili-giganticke-termosky-na-ukladanie-tepla-aby-ho-mali-trikrat-lacnejsie-radia-nam-spravit-to-iste/

Velmi zaujimave

Iron - rob screenshoty tych vyhrazok a lep to na policajny facebook a na profily roznych potentatov. Nic ine ako medializacia nefunguje. Kym sa to neriesi verejne - najlepsie v tv, tak to pre zodpovednych neexistuje
11.08.2022 - 09:36:09
08
stačí si pozrieť,aké "skvosty" sa píšu pod statusmi primitíva Tarabu,to je tiež pekná zbierka dezolátov-samozrejme štartérom je poslanec Taraba-napíše nejakú kravinu a už to ide,napr:
https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/posts/pfbid02Y5j3P2MH4EotMSahV3MWQjRUDRxT8pVfdYmNiD7Wa8HD29SCY8zPYC47S9qDUcKGl
kto z tým zmrdom spravý poriadok? aha,nikto,je predsa sloboda slova :fubar:
11.08.2022 - 09:39:10
02
iron.hide napísal:
kedze sa znovu rozbehli hlavnespravy.sk, tak som tam nahliadol do diskusii, a to som veru nemal robit, je to zumpa najvacsich zump sveta. Prosim vas co treba robit aby to znovu cele zablokovali? Kam to treba nahlasovat kazdy den? Okrem beznych chorych prispevkov tam dost casto zelaju smrt Caputovej a jej rodine. Taketo nieco fakt nemoze na slovenskom internete existovat, nechapem ze to znovu povolili :/


hs je ešte umiernená verzia,
skús infovojna ;)
11.08.2022 - 09:41:47
00
Srsen napísal:
hs je ešte umiernená verzia,
skús infovojna ;)

Obe sú plné dezolátov rozumej skrachovaných indivíduí, ktoré radi za svoj zbabraný život vinia NWO, Ukrajincov, WHO, EU, NATO...skrátka všetkých možných len nie seba.
11.08.2022 - 09:53:40
04
Ja som zistil, že u nás v rodine je takýchto ľudí na mraky :( a pritom sú do dobrí ľudia, ale jednoducho keď sa jedná o Rusko a západ tak ako keby ich zrazu niekto vymenil... Ja už ani neviem ako argumentovať, lebo vždy keď dám nejaký argument, tak sa dostaneme okamžite k úplne inej téme... Ako príklad.

Nato obkľúčilo Rusko, čo majú Rusi robiť?
Pýtam sa: koľko štátov Nato hraničí s Ruskom?
No napríklad Poľsko
Poľsko susedí predsa s Bieloruskom a ok z časti s Kalingradom (to sa asi moc neráta :))
Odpoveď: No ale Napoleon odkiaľ útočil na Rusko?
- tu som skončil s debatou :D

Ďalší príklad:
Rusko zajalo už 5 USA generálov
Odkiaľ máš túto informáciu
z internet
z Facebooku?
ticho :D a otočenie témy na to akú má zlú skúsenosti s Ukrajincami vo vlaku...

Ako snažím sa už vyvarovať debatám o politike, ale je mi smutno z toho čomu aj blízky ľudia sú schopní veriť a pociťujem bezmocnosť v tom ako ich naučiť aspoň trošku sortovať informácie... A nejde tu o to, že Rusko vždy iba klame a USA sú čistí, lebo tak svet nefunguje... Ale ako chrániť ľudí proti už totálnym nonsensom?

A tak isto tá mantra, že sú to všetko skrachovanci je totálne mimo reality. Je to ako keď sa na každého s liberálnejším myslením ukazuje, že je pomýlený slniečkar... Preto aj na tomto fóre (politika) aj keď sú mi tu ľudia názorovo blízky, tak je tu tiež často zbytočné odsudzovanie druhých, čo v mojich očiach je presne to isté ako robia "diskutujúci" na HS...
11.08.2022 - 10:22:21
014
k dezole Niečo zo Švejka "Každej nemůže bejt chytrej. To by pak bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."
11.08.2022 - 10:30:48
06
iron.hide napísal:
kedze sa znovu rozbehli hlavnespravy.sk, tak som tam nahliadol do diskusii, a to som veru nemal robit, je to zumpa najvacsich zump sveta. Prosim vas co treba robit aby to znovu cele zablokovali? Kam to treba nahlasovat kazdy den? Okrem beznych chorych prispevkov tam dost casto zelaju smrt Caputovej a jej rodine. Taketo nieco fakt nemoze na slovenskom internete existovat, nechapem ze to znovu povolili :/


K tomu nepotrebujes ani hlavnespravy...staci si rozkliknut akukolvek diskusiu na fb ( dajme tomu na "Hospodarskych novinach" ) a clovek sa v nemom uzase s otvorenymi ustami nestaci cudovat...
11.08.2022 - 10:36:15
02
Môžem potvrdiť. Akurát k Hospodárskym novinám by som pridal aj TREND, ktorý ma úrovňou diskutujúcich veľmi nepríjemne šokoval ...
11.08.2022 - 10:39:55
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up