Ja ked si pozriem na sumar mojich objendavok za 5k (ziadny bicykel), tak ma vzdy zamrazi, keby to uvidela manzelka :) ale u mna ste 100%-ni, vsetko bez chyby.
10.08.2022 - 13:47:15
22
Boo_boo Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať za odpoveď a aj za promptné vyriešenie reklamácie. Je ľahké napísať kritiku, ale nie je až také ľahké kritiku prijať a správne na ňu zareagovať. Musím uznať, že vaša reakcia bola príkladná a dnešná komunikácia resp. ospravedlnenie vášho kolegu na slovenské pomery nevídané. Chýbajúce diely mám už doma a o chvíľu poputujú na bike.

Boo_boo napísal:
ifco Pardon, toto ma úprimne vytočilo lebo práve pozerám na to, ako prebiehala komunikácia z našej strany.... Po pravde netuším ako sa tá prehadzka dostala do sáčika. V každom prípade idem to preobjednať a realisticky v stredu to bude v BA na predajni. Tuto mi neostáva nič iné, len sa ospravedlniť za náš dvojitý fail. :/

EDIT: tak za prvé 3 minúty som zistil, že sa jedná o prehadzovačku, ktorá bola vo výstavnej sade, teda prvá várka v promo balení na predajne. My sme to následne naskladnili ako samostatné produkty, preto to neoriginálne balenie. Tam došlo aj k chybe, že diely patriace k prehadzovačke sa museli naskladniť do balenia inej položky. Takže aspoň vysvetlenie, ohľadom riešenia sa ozveme v stredu.
10.08.2022 - 19:41:47
25
Palino vidis a ja uz chcem spravit 2 tyzdne tu 59 objednavku na tie barany a stale nist.Asi tam dam flaty tych mam asi 10 doma v pozadovanom rozmere????
10.08.2022 - 21:17:59
00
rasto hladali radci hladali ale nenasli tohto casu.
10.08.2022 - 22:55:36
00
Boo boo dakujem za info 👍
11.08.2022 - 12:15:12
00
Mne sa dari stale :) bral 3x bajk a jediny na 100% bol osobne ten z predajne. Ten druhy bohuzial je problem samotneho vyrobcu, ked sa svojvolne povoluju skrutky od e7000 voci ramu. Co sa tyka posledneho DSX1 tak som 2x pisal mail, ale ziadne odpoved, iba system reagoval, ze to bolo prijate. Bohuzial predny naboj uplne drhne, neviem ci to niekto po rozbaleni skusal pretocit. Asi nejaka china, lebo shimano to nie je a neviem kde to marin daval vyrobit. Zadny je v pohode. Tu planujem asi vymenit cely rafik vratane naboja za nieco normalne. Predna hadicka mi tlaci do ramu, tak tocenim poskodim farbu. Toto si poriesim, snad mozno pri zmene pacok (moja ziadost) sa to nejak blbo stocilo. Inak tovar chodi OK. Ale mne sa toto stava vo vsetkom :D nie len u bajkov ...
12.08.2022 - 14:04:05
00
lacosta Murphyho zakony poznáme veľmi dobre. Spravidla to je tak, že ak sa niečo kazí, tak sa kazí. Historický vrchol bol asi chlapík, ktorému 2x na rôznych miestach praskol rám v priebehu tristvrte roka a nebolo to jeho chybou.

Ten náboj ešte preverujeme ale určite je to na reklamáciu. Ak chceš vymeniť cele koleso ako píšeš, môžeme spraviť zápočet hodnoty vadného kolesa voči kusu, čo by si verím u nás vyskladal, kúpil. Napíš mi na martin.palencik@mtbiker.sk aby sme to nejak doriešili, predsa len, toto nebude uplne štandard riešenie.
12.08.2022 - 14:38:36
00
ked uz su tu tie chvalospevy - na 100% nikdy nic nebude - budu chyby aj preslapy. ale MTBiker je pre mna obchod kde to predajom a zaplatenim nekonci. stat sa moze vselico a potom pride na rad komunikacia a take tie sluzby ktore niektori obchodnici moc nemusia. a to robi z obchodu OBCHOD.

samozrejme clovek nevidi co sa prave na druhej strane deje a niekedy nemusi byt komunikacia idealna - ale urcite MTBiker nieje obchod ktory by hral mrtveho chrobaka ked nastane problem.

napr. mi teraz prisli vyreklamovane vobec nie lacne kluky - za tyzden ! - cakal som ze to bude trvat mesiac a aj tak sa to zvali na utahovaci moment, tak som rychlo kupil ine a ani nedufal - ale vybavene k spokojnosti a som prekvapeny rychlostou. takze :l:
12.08.2022 - 16:02:01
12
Ked je nieco "Na otazku", tak aky je prosim postup? Mozem si to dat do kosika, spravit objednavku a potom len cakat?
Toto:
https://www.mtbiker.sk/shop/prislusenstvo/cyklopocitace-a-gps/prislusenstvo-a-drziaky/garmin-snimac-rychlosti-2-ant--a-ble.html?itm_medium=forum#description
Vdaka.
12.08.2022 - 17:49:31
00
Líši sa to samozrejme od značky, nechceme mať na shope veľa produktov kde toho k dostupnosti nevieme veľa povedať. Napr. Garmin naskladňuje každý týždeň, takže výpadky nie sú nejaké veľké. Ak aj je nejaký výpadok položky tak max cca 2-4 týždne. Z tohto snímača sme predvčerom predali posledný kus takže to bude max 4 týždne, ak to nie je problemova položka tak to bude na konci buduceho týždňa.
12.08.2022 - 17:53:19
01
Robi aj vam take, ze v polozke https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-batohy/ciapky-a-satky/ciapky/castelli-summer-ciapka-pod-prilbu.html, ked klikam na bielu, naspat na ciernu (dole na obrazky variant), tak obcas ukaze ukaze 13.50 obcas 17e.

edit; aha, vy tam mate to iste 2x, raz za 17e a raz za 13.50e .. no pekne :D
16.08.2022 - 21:02:15
10
Neviem, mne tieto capice dava za 13,50, resp. 13,90 bielu
16.08.2022 - 21:58:17
00
ano,aj mne,ale maju tam extra polozku za 17 :D .. 2 rizne odkazy na to iste,holt,stane sa,akurat som si vybral tu drahsiu :tmi: :D
16.08.2022 - 22:26:36
00
tak nakoniec ani nie je :D .. ale tie druhe 2 su skladov, no uplne zle :lol:

ale vzdy, ked dostanem email od mtbikera, ze mam tieto 3 moznosti, tak mi pride na mysel, ako Dwayne Johnson aka Beck, vo filme Vitajte v dzungli, vravi: "mas tieto tri moznosti .. 1) .. atd" a bojim sa :D
17.08.2022 - 22:39:44
00
Momentalne sa vela produktov rozdeluje tak, aby farby a prevedenia boli samostatne produkty a pri produktoch sa uz len vyberala velkost (tyka sa hlavne oblecenia). Mozu teda prechodne vzniknut podobne situacie, ktore hned po upozorneni riesime - diky za upozornenie lto.
18.08.2022 - 10:48:06
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up