jachmel napísal:
Ano, maly shop. Napriek tomu vie ponuknut tovar (pod vlastnou znackou), aky nedokaze nikto iny na Slovensku :y:


to je pekna farebna kombinacia :y: uz dlhsie rozmyslam nad kupou karbonoveho ramu, a tab s tymto ramom mam v browseri uz zopar tyzdnov otvoreny.
Dik za inspiraciu

--
btw taka jedna drobnost - ked dam do googlu v inkognito mode slovo "suncycle", tak mi to ako prve ponukne tuto temu na mtbikeri, a az pod nou je link na suncycle.sk

Prílohy:

sun.png
sun.png 70.98 KiB thumb_up0thumb_down

18.08.2022 - 17:46:10
10
platia si reklamu u guglakov :)
18.08.2022 - 18:03:57
00
Tá paketa by bola fakt ideálna. A platba kartou alebo pre mňa ideálne paypal...
18.08.2022 - 18:11:21
02
Karta = marza banky 2-6%, paypal dalsich min. 4%. Ak ti 10% navysenie cien nebude vadit, kludne :)
18.08.2022 - 21:16:53
010
To navýšenie by možno vykompenzoval vyšší počet zákazníkov
18.08.2022 - 21:56:25
00
lto napísal:
Karta = marza banky 2-6%, paypal dalsich min. 4%. Ak ti 10% navysenie cien nebude vadit, kludne :)


Chápem to, ale je to aj o pohodlí zákazníka... Či už h hľadiska platby alebo dodania. A verím, že aj toto je rozhodujúci faktor pre ľudí...
18.08.2022 - 22:28:17
00
Pani, dakujem za vsetky reakcie, postrehy, navrhy, pokarhania...

Co sa tyka Packety tak ANO, co sa tyka platby kartou tak ANO, co sa tyka nakupu na splatky tak ANO...tieto tri veci su urcite planovane aby boli ponukane zakaznikom akonahle bude funkcna nova stranka. Paypal sice moze byt o dalsom "pohodli" zakaznika, ale to v plane nie je. Bohuzial tie poplatky navyse za tuto sluzbu by sa urcite nejakym sposobom museli premietnut do cien, nakolko neoperujeme na tak velkom trhu ako je napr nemecky, francuzsky, belgicky atd kde by sa to "dorovnalo" obrovskym poctom zakaznikov a s tym spojenym predanym tovarom vo velkom objeme, naslednymi lepsimi marzami pri nakupe tovaru atd...

...a prave tu by som sa pozastavil nad tym ako "velky" je, pripadne by mal byt Suncycle. Nie, nebude velky. Nie, v mojom plane nie je a nikdy nebolo konkurovat napr Mtbikeru, Muzikeru, nebodaj B24, BD a podobnym konceptom. Proste od zaciatku tu bola myslienka "garazovky", pripadne "lokalneho eshopu" pre urcitu skupinu bikerov kde vedia najst na stranke aj nejake "vychytavky" navyse, mozno nieco na sposob R2-bike, len v malom :) Nikdy som nechcel aby v ponuke Suncycle boli tisicky a tisicky produktov, ale vzdy som chcel ist skor cestou ze u nas najde clovek aj nieco navyse ako inde. Preto aj pomaly a postupne budujeme vlastnu znacku, kde sa snazim vyberat pre tie ktore komponenty len tych najlepsich dodavatelov/vyrobcov. Ale na druhu stranu uz urcite nie sme len "presuvaci balikov", tak nejako skromne si myslim ze aktualne mame na Slovensku napr jednu z najvacsich skladovych zasob Sram/Rock Shox atd. Ale napriek tomu vsetkemu stale zostavame malou rodinnou firmickou kde nam pri chode pomaha dalsich zopar ludi bez ktorych by to jednoducho neslo a nefungovalo. A mozno je to tak trochu spominana "one man show" kde to na 50% stoji a pada na mne, ale mna ta praca jednoducho bavi... A ak si uz mam niekoho "zaucat" namiesto mna, tak to bude/je postupne niekde z rodiny.

Takze ano, nedostatky su a treba ich postupne napravovat, Ale ako som pisal vyssie, nie je cielom Suncycle predavat viac a viac a viac a viac tovaru. Ano, chceme mat kvalitny eshop kde si zakaznici v pohode a pohodli vyberu, ale napriek tomu chceme ist hlavne vlastnou cestou...mozno prave tou ktora nebude "vyhovat" uplne kazdemu. A aj preto je tu v dnesnej dobe dalsich xyz eshopov a kamennych predajni z ktorych si moze zakaznik vyberat. A to je len dobre :)
18.08.2022 - 23:24:02
1843
Matus ma na FB novu zakazkovu stavbu :)

scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net
19.08.2022 - 17:13:44
07
Suncycle je hlavne o individuálnom prístupe k zákazníkovi a to je pre mňa najviac...
19.08.2022 - 17:21:08
05
presne tak ako matus pise to aj chapem ...moc nenakupujem ale napriklad davno co som objednaval unho sedlovku obycajnu 12ecok ,co mal mat dostupnu -moj teleskop potreboval opravu a ja cez vikend jazdit ...takze ,samozrejme som k nej prihodil aj nejaky spotrebak co skor ci neskor aj tak budem muset kupit ,ked uz tak uz ,az to nie je take suche a aj on ma s toho cosi ,ja postovne atd....., po vymene dvoch mailov ze prave ta sedlovka nebude a mojom ze o tu mi vlastne prioritne islo ,matus okamzite chapal a sme to bez cavykov zrusili ....a o tom to tiez je ....
19.08.2022 - 18:06:32
01
Tiež zakaždým spokojnosť. Ako aj momentálne. Nie je želaný tovar, tak prišiel mail či poslať bez neho. Vymyslím si, že výrobca ma iný model, čo nemajú na stránke zatiaľ uvedený. Za chvíľu mail, že ten dodávateľ má a rovno ho pridávajú na stránku.

Zatiaľ sa mi nestalo, aby sme sa nedohodli k vzájomnej spokojnosti. A výzor eshopu mi je ukradnutý.
23.08.2022 - 11:16:28
06
Nakúpil som od Matúša veľa krát a ako bolo spomínané, tak ten idividuálny prístup je plus. Objednal mi aj veci které nemal v ponuke a raz mi aj doniesol nejaké náradie osobne po vzájomnej dohode.
Ale počul som na neho aj negatíva od pár kamošov, ale teda napr. že čo je to za obchod v dnešnej dobe, keď sa tam nemôžeš dovolať :)
Ale tak zas má to písané na stránke a kto s tým nie je stotožnený, tak môže kupovať inde.
Ja som napr. nikdy nemal problem s mailovou komunikáciu ako som tu viac krát čítal.
Takže za seba hodnotím obchod kladne. A s dobrými cenami.
Samozrejme vždy sa dá zlepšovať, ale to platí asi všade :)
29.08.2022 - 19:15:38
02
Nakupoval som tu niekoľkokrát a vždy k spokojnosti, ale dnes som zostal trocha sklamaný. Objednával som HT rám Suncycle a podľa info na stránke mali byť skladom všetky veľkosti v dvoch farbách, nakoniec bola dostupná iba najmenšia veľkosť, ostatné najskôr v budúcom roku. Ja už to nejak prekúsnem, že teda tento rok už nový bajk zrejme nebude, ale pôsobí to fakt dosť neprofesionálne a zavádzajúco a určite to nerobí dobré meno, hlavne pre tých, čo tu idú nakupovať prvý krát.
14.09.2022 - 13:29:04
00
hmm tak to je zaujimava info lebo tiez som po tych ramoch pozeral a ze su aj skladom tak ze fajn a ejhla, nie su skladom
14.09.2022 - 13:36:35
00
Už je to v texte k rámom doplnené, že je iba S.
14.09.2022 - 14:02:38
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up