https://www.youtube.com/watch?v=Mh5QmMa3LHk
02.09.2022 - 16:14:02
00
"Vám musí je*ať chalani, musí je8ať."
R.P.
02.09.2022 - 16:28:16
015
No a preto som napisal:
Kenai napísal:
Len tak na zamyslenie. Neriesite tu tak nahodou uplnu blost. Totiz co znamena prejst? Spravit KOM , byt v prvych 50%, nebyt posledny, nedat nohu na zem, nezastavit, ci netlacit ? Albo valit dole a nemusiet volit stopu a napriek tom to prezit, ci ist A lajnu, ci mat z toho pozitok, albo len proste fakt ze som to prezil ? Trufnem si povedat, ze aj DH WC trat zidem na Liberne. Kolko casu pojde Liberta na mojom chrbte a kolko ja na nej je otazne, ale za hodku dve som dole aj z Fort William.


Lebo ak sa nezadefinuju presne podmienky, tak rozsah vyznamu je tak siroy, ze to ani nema zmysle konstatovat. Pravdu povediac som si myslel, ze touto poznakou debatu na tema na com sa co da zist zastavim, No ale ja tento druhy vysledolk je OK. Asmon sme si ujazsnili co sa cim mysli. Budem k textu od vrabc0 referovat ako objektivnej realite.

Lebo hole konstatovanie, ze nieco je zjazdne na XC, alebo ja to prejdem aj na xc, je absolutne nic nehovoriace samo o sebe. V sirsom slova zmysle, je zjazdne vsetko an vsetkom. Totiz ak mozem B lajnu a nohu na zem, tak prejdem veru aj ten Fort William na Liberte. Cas sice asi k 3 hod, ale preco nie. Blbost, ale realizovatelne.
02.09.2022 - 16:48:33
00
Človeče, ak by sme si pri každej debate mali zadefinovať podmienky, tak sa prakticky nikam nedostaneme, viď napr. aj túto našu debatu.
Našťastie, keď spolu diskutujú ľudia znalí problematiky, v absolútnej väčšine prípadov tak nejako z kontextu vycítia, "s akými definíciami sa pracuje." Problém nastane akurát vtedy, keď sa do debaty zapojí nejaký mudrlant-teoretik, ktorý o tej problematike vie viac-menej figu a podobne postráda aj mäkké zručnosti, zato o sebavedomí a suverenite prejavu by mohol snáď aj na univerzite prednášať...
02.09.2022 - 19:17:21
013
Tak som si po dlhsom case otvoril tuto temu, ze co je nove v MK...
..a vidim, ze stale prebieha zapas o to, ci su vhodne na XC.
Sleduje niekto stav a casomieru? Len by som rad vedel ci sme pred polcasom alebo po nom a kto vedie. 😉
02.09.2022 - 20:29:03
05
To je v pohode will urcite sa co nevidiet dohodnu, lebo kazdy z nich je presvedceny, ze vie presne co tym ten druhy mysli aj bez toho, aby si to zadefinovali a preto to riesia do nekonecna a skonci to bez akehokolvek zaveru a vysledku. Inym slovom ukonci sa to az ked niekto odvedie debatu zase k niecou inemu, kde sa bude dat handrkovat o niecom este menej vyargumentovatelnom.
02.09.2022 - 20:50:48
00
Aha. Rozumiem.

Tak su nad tym Pezinkom medvede alebo nie ? 😁
02.09.2022 - 21:37:15
11
Jasne ze nie, minule mi kadernicka svatosvete prisahala, ze jej klientky kamaratka videla pri Jehodnej ist cez cestu dva medvede. No kde by sa tam vzali, museli ich predsa spoluobcania odcudzit niekde pri Pezinku. :D Alebo este mohli patrit k tomu co bol videny pri Slovnafte a doplavali po Malom Dunaji spolu s kapybarami.
02.09.2022 - 22:31:49
00
Už som síce prispievať nechcel, ale nedá mi :-/

Kenai, problémom nie sme my ostatní, čo nemáme zadefinované pojmy. Teraz budem asi ostrejší než u mňa býva zvykom, ale problémom si v tomto prípade naozaj Ty a tvoja tak nízka znalosť problematiky, že si potrebuješ zadefinovať aj to, čo je pre ostatných úplná samozrejmosť. To by samo o sebe nevadilo, nikto nevie všetko, akurát ty sa aj napriek tomu, že o tom vieš s prepáčením h0vno, tváriš ako majster sveta s patentom na rozum. Poučuješ tu ostatných, ako tomu nerozumejú, riešia blbosti a potom sám napíšeš s prepáčením takú kravinu, že mám naozaj veľký problém rozlíšiť, či to myslíš vážne alebo ironicky. Jednoducho, Dunning-Krugerov efekt dotiahnutý do dokonalosti.

A aby sme sa nepochopili zle, ja proti tebe v zásade nič nemám, naživo si možno celkom fajn človek a ak by sme diskutovali na tému, v ktorej si viac doma, tiež by to dosť možno vyzeralo inak. Každopádne však, tieto tvoje posledné príspevky sú, naozaj úprimne a bez urážky, skôr na smiech cez slzy než na to, aby ich niekto bral vážne.

Na túto tému už prosím nie :-) no nabudúce by si možno mohol skúsiť aspoň okrajovo pripustiť, že nie vždy musíš mať pravdu, prípadne ak ju aj máš, tak v našom nie čierno-bielom svete je možné aj to, že ju má zároveň aj niekto iný.

Peace.
03.09.2022 - 12:31:11
69
Prosim vas, uz ho nekrmte tolko. Chodte radsej jazdit, aj ja idem.
03.09.2022 - 13:52:11
010
Bez toho aby to bolo smerovane voci niekomu konkretnemu v tomto vlakne plati.....
Dont feed the troll ❤️
03.09.2022 - 13:58:11
01
Posledny vyjazd, cez stary plast do trstina.

Prílohy:

Komentár súboru: Stary plast
DSC_8412.JPG
DSC_8412.JPG 255.75 KiB thumb_up4thumb_down

Komentár súboru: Lesy nad Bukovou
DSC_8419.JPG
DSC_8419.JPG 500.29 KiB thumb_up3thumb_down

Komentár súboru: Pamatnik
DSC_8420.JPG
DSC_8420.JPG 484.79 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_8422.JPG
DSC_8422.JPG 424.14 KiB thumb_up6thumb_down

Komentár súboru: Biela hora
DSC_8423.JPG
DSC_8423.JPG 350.92 KiB thumb_up5thumb_down

03.09.2022 - 14:22:32
08
Nestratil dnes niekto ma malom slavine na konci/starte cerovky?

Prílohy:

20220903_153131.jpg
20220903_153131.jpg 495.72 KiB thumb_up0thumb_down

03.09.2022 - 15:44:55
01
Tomas11 napísal:
Už som síce prispievať nechcel, ale nedá mi :-/

Kenai, problémom nie sme my ostatní, čo nemáme zadefinované pojmy. Teraz budem asi ostrejší než u mňa býva zvykom, ale problémom si v tomto prípade naozaj Ty a tvoja tak nízka znalosť problematiky, že si potrebuješ zadefinovať aj to, čo je pre ostatných úplná samozrejmosť. To by samo o sebe nevadilo, nikto nevie všetko, akurát ty sa aj napriek tomu, že o tom vieš s prepáčením h0vno, tváriš ako majster sveta s patentom na rozum. Poučuješ tu ostatných, ako tomu nerozumejú, riešia blbosti a potom sám napíšeš s prepáčením takú kravinu, že mám naozaj veľký problém rozlíšiť, či to myslíš vážne alebo ironicky. Jednoducho, Dunning-Krugerov efekt dotiahnutý do dokonalosti.

A aby sme sa nepochopili zle, ja proti tebe v zásade nič nemám, naživo si možno celkom fajn človek a ak by sme diskutovali na tému, v ktorej si viac doma, tiež by to dosť možno vyzeralo inak. Každopádne však, tieto tvoje posledné príspevky sú, naozaj úprimne a bez urážky, skôr na smiech cez slzy než na to, aby ich niekto bral vážne.

Na túto tému už prosím nie :-) no nabudúce by si možno mohol skúsiť aspoň okrajovo pripustiť, že nie vždy musíš mať pravdu, prípadne ak ju aj máš, tak v našom nie čierno-bielom svete je možné aj to, že ju má zároveň aj niekto iný.

Peace.


Neviem ci sa mam smiat alebo plakat. Ale je to asi ako ked prides do pohostinstva v Hornom Vyplachu a zacnes im vysvetlovat ako sa stavia dom. Kazdy je murar, kazdy je obkladac, kazdy elektrikar kazdy vie co je najlepsie, akurat maju domy na krivo, el. pripojku prichytenu o drvenny tram na streche bleskozvod netreba, Ved my sme to tak vzdy robili. Jazyk sa im mota od piva s borovickou, ale instante ti tuzia dat cez palulu lebo... no len oni vedia co a ako.

Tvoj prispevok hovori ovela viac o tebe nez o mne. Vycitas mi, ze si neuznam chybu a pritom vypustis taketo nieco. Ako keby si mal gloriolu na hlave a patent na pravdu. Tragikomicke. :facepalm:

Ano, mylil som sa v tom, ze som myslel, ze na net chodite aby ste sa nieco dozvedeli. Ucit nieco ludi co sa chcu len zabavat, je dalsia chyba. Robim to len pre to, ze sa mi pravidelne stava, ze mi niekto napise do SS, ze nasiel moj prisevok s pred n mesiacov velmi pomohol a ze sa pyta tu, lebo neche spustit flame. Tak daleko je to s monotematickostou tohto fora a s pochlebovanim "autoritam".
Tomas11 Tak si tu zi ako do teraz. a pls. daj si ma do nepriatelov a dalej na mna nereguj. Zariadim sa rovnako. Dalej sa s tebou zapodievat nebudem, uspesne si ma presvedcil, ze to nema vyznam. Hlupost som tolerovat zvyknuty, ale aroganciu tolerovat nebudem.
03.09.2022 - 23:57:51
01
.

Prílohy:

3D951AD2-EBD3-401D-A4A9-136A10C8FB8C.jpeg
3D951AD2-EBD3-401D-A4A9-136A10C8FB8C.jpeg 54.53 KiB thumb_up0thumb_down

04.09.2022 - 09:04:45
10
keyboard_arrow_up