Krása. WVA mu ani spoza zadné nevyliezol.
11.09.2022 - 22:38:52
01
Volodja napísal:
Aky bol dovod tentokrat? Chcel som si to akurat zapnut a pozrel som na PCS, aka je situacia a hned prva info v live feede: SAGAN Peter (TotalEnergies) abandoned the race .
Vyzera to ako 'velký špatný'. Skoda, lebo po Okolo Svajcu a TdF som mal pocit, ze to pomaly opat dostava pod kontrolu.


Ak mal nejaké črevné problémy v piatok, tak kľudne ho to mohlo oslabiť. Možno nejaká viróza. Ale je pravda, že posledné 4 preteky to nie je dobré. Ktovie. Možno hlava nepustí. Tipujem, že budúci rok dobojuje a pôjde...
11.09.2022 - 22:50:39
00
myslím že posledné 4 preteky to nebolo až také zlé - ani raz nespadol :D pri takomto bezpečnom jazdení to potiahne ešte 10 rokov :D
11.09.2022 - 22:56:10
00
Bola by škoda keby skončil takto..mal by skončiť na vrchole
12.09.2022 - 06:03:14
00
ivan napísal:
v tomto momente tesne pred tým ako vrazil Rogličovi do riaditiek to zozadu zrýchľujúci Wright riskantne nasmeroval od bariéry vľavo do nedostatočne veľkej medzery medzi Rogličom a cyklistom v zelenom drese - rovnako ako došlo ku kontaktu Cavendisha ktorý sa riskantne - nebezpečne -zozadu snažil natlačiť do nadostatočne veľkej medzery pri bariére čím došlo tiež ku kontaktu riaditiek, spadol vtedy ale riskujúci Cavendish nie Sagan

Ivan už netáraj, Roglič išiel na začiatku videa oboma kolesami po bielej čare. V tomto momente čo si sem dal už má predné koleso aspoň 20 cm za čiarou semrom k Wightovi. A čo už mu nevytrhol riadítka ako si písal vyššie už mu do nich vrazil a čím prosím ťa? Nechaj to už tak aj tak sa to obhájiť nedá. Bola to Rogličova chyba a dokonca ešte on tam Wrighta začal zatvárať k bariére.
12.09.2022 - 07:29:29
02
tiez to vnimam ze si Roglic za to moze sam. naco sa vobec iebal do toho spurtu...je mi jasne ze v tom momente asi moc racionalne nerozmyslal, no urobil chuiovinu a doplatil na to
12.09.2022 - 07:51:22
02
...žeby chytiť hák skupiny a získať ešte nejakú milisekundu, myslím ze vedel že Remko vypadol z čela pelotónu ale v čase útoku asi ešte nevedel že dostane čas skupiny 🤷‍♂️
12.09.2022 - 12:44:55
00
Hosť napísal:
Ivan už netáraj, Roglič išiel na začiatku videa oboma kolesami po bielej čare. V tomto momente čo si sem dal už má predné koleso aspoň 20 cm za čiarou semrom k Wightovi. A čo už mu nevytrhol riadítka ako si písal vyššie už mu do nich vrazil a čím prosím ťa? Nechaj to už tak aj tak sa to obhájiť nedá. Bola to Rogličova chyba a dokonca ešte on tam Wrighta začal zatvárať k bariére.


koleso má nasmerované Roglič doprava lebo mu ho tam tesne predtým nasmeroval vrazením do riaditiek Wright, bola to Wrightova chyba, za to že spôsobil pád súpera nebezpečným špurtovaním - zmenou smeru do ľava vrazil do súpera - mal byť za to diskvalifikovaný, ako napr. po páde Cavendisha diskvalifikovali na TDF Sagana


Naposledy upravil ivan dňa 12.09.2022 - 19:29:33, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2022 - 19:23:39
01
Vystizne zhrnutie:
https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/primoz-roglic-fred-wright-obvineni-vuelta.A220911_080654_cyklistika_mt2
12.09.2022 - 19:25:49
00
dalšia výstižná blbosť nerešpektujúca pravidlá cyklistiky - nebezpečný špurt ktorý kontaktom spôsobil pád súpera - už otvorte konečne oči zaujatosti voči dominantnému Jumbu, ide o zdravie, bezpečnejšie správanie cyklistov v pelotóne, Cavendish, Wright, ... sú takýmto drzým počínaním pre ostatných nebezpeční
12.09.2022 - 19:36:59
00
Ivan, Ivan ty si ako ten náš nepodarený Igor proti všem 😀.
12.09.2022 - 19:38:06
00
chod pretekať do pelotónu a som zvedavý či budeš obhajovať Wrighta aj vtedy ked ťa pošle zozadu jak kľučkujúci buldozér v rýchlosti 60 km/h k zemi
12.09.2022 - 19:42:14
02
Pozeral si aj ten vlozeny prispevok z twitteru? Je tam iny uhol pohladu:
https://twitter.com/david_reiban/status/1567184524320165894
12.09.2022 - 20:07:14
00
Tu je krásne vidieť, ako Roglič ide po bielej čerchanej lajne, hodí vlnu doprava a ide na zem... Okolo 1:55 min.
https://www.youtube.com/watch?v=S8YqagMjPhg
V spojení s predchádzajúcim videom z twitteru je to jednoznačné, kto nezachoval priamy smer.
Samozrejme, neodsudzujem ho, pretože na špici cez 2 km zvyšoval náskok skupiny pred tromi vlčiakmi z Quick Stepu a na záver ešte musel zrýchliť, aby nemal v cieli väčšiu dieru za skupinou a dostal jej čas. Mozog musel už mať totálne odkysličený, na očiach krvavé blany...
12.09.2022 - 20:19:10
03
Hack3r napísal:
tiez to vnimam ze si Roglic za to moze sam. naco sa vobec iebal do toho spurtu...je mi jasne ze v tom momente asi moc racionalne nerozmyslal, no urobil chuiovinu a doplatil na to

Preco? Ved mal pomerne realne sance uchmatnut v tom sprinte nejaku bonusovu sekundu. Zrovna sprinterska elita sa v tomto spurte nezisla a ani Roglicov spurt nie je uplne marny. Aj ked objektivne slabsi ako u zvysku skupinky, ale preco to neskusit? Konieckoncov vcera vyskolil Pogi Vojta v sprinte ako nic.
Rozumiem aj ivanovmu pointu: Podla mna Wrightov spurt cisty nebol. Ked si tie zabery https://youtu.be/-GEi7xFY0Qw pustim spomalene, tak mi z nich naozaj vychadza, ze Rogla tu vlnu hodil az po kontakte s Wrightom, ktory mal napravo od seba pomerne dost miesta, ale chcel silou-mocu drzat van Poppelovu stopu. Ci mu ale 'vytrhol rajdy z ruk' nie je vidiet. Skor to vyzera na bezny spurtersky suboj, ked sa bojuje o poziciu. Ale kedze tych subojov byva v sprinterskej etape niekolko a nikto nepadne, tak to nikto neriesi.
https://youtu.be/-GEi7xFY0Qw
12.09.2022 - 21:16:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up