dobre to chapem ze sa pytas na to ako aktivny je na ilegalnej scene?

"I plead the 5th" lol

pani sup na darknet...
13.09.2022 - 11:04:10
20
Brano neskusim. O mne sa nic nedozvies, lebo to je uplne nepodstatne. A nerozoberam teba, iba som reagoval na to co pises. Ak som autoritativny a je ti moj "ton" neprijemny tak sa uprimne ospravedlnujem, ale skus sa odosobnit a riesit ideu, nie ludi. Kto si (alebo ja) a aky mas zivotny pribeh je uplne jedno a neriesim.

A ak predsa len chces riesit ludi, tak si skus najst a precitat nieco o tych a od tych, co mna alebo staxa lajkovali: napriklad laco findl, lto, milsu. Je mi jasne ze nevies o com hovorim, preto si to sam skus v klude zistit a pochopis.

A presunme sa do inej temy, lebo tu chcu mat miestni iba obrazky z vyjazdov a otazky ci je blato :P
13.09.2022 - 12:09:20
01
nechce sem niekto zavolat este Kenaia?
13.09.2022 - 12:15:47
00
Nie
13.09.2022 - 12:26:24
10
A pacienti uz zase idu 😁👍

Opat jeden z prikladov preco zaujimavi zamestnavatelia na zaujimave pracovne pozicie maju coraz castejsie v poziadavkach na kandidata “common sense”
13.09.2022 - 12:33:34
01
foobar napísal:
nechce sem niekto zavolat este Kenaia?


musis este dva krat napisat :rofl:
13.09.2022 - 12:36:37
00
branomelis zbytočne sa navážaš. cokupit Ti odpovedal veľmi presne. Nemám z jeho príspevku pocit, že by v ňom Teba zhadzoval. Zdá sa mi že píšeš o cyklotrasách v okolí Bratislavy bez miestnych znalostí.
Pred pár rokmi stavitelia cyklotrás a mestské lesy v BA sa spoločne stretli a spísali stratégiu cyklotrás v ML BA. Tento materiál schválili aj mestskí poslanci.
Boli tam existujúce cyklotrasy a aj prípadné ďalšie, ak bude záujem a peniaze.

Z toho čo píšeš usudzujem, že si neabsolvoval žiadne schvaľovanie a navrhovanie cyklotrás. Je to proces kde sa zohľadňuje mnoho hľadísk. Prosto, ako bolo napísané v lese nie sme sami.
Dokonca sa dá niekedy nájsť aj spoločné hľadisko s aktivistami. ;)
13.09.2022 - 13:14:27
05
Zdá sa mi že píšeš o cyklotrasách v okolí Bratislavy bez miestnych znalostí.
Pred pár rokmi stavitelia cyklotrás a mestské lesy v BA sa spoločne stretli a spísali stratégiu cyklotrás v ML BA. Tento materiál schválili aj mestskí poslanci.
Boli tam existujúce cyklotrasy a aj prípadné ďalšie, ak bude záujem a peniaze.

Z toho čo píšeš usudzujem, že si neabsolvoval žiadne schvaľovanie a navrhovanie cyklotrás. Je to proces kde sa zohľadňuje mnoho hľadísk. Prosto, ako bolo napísané v lese nie sme sami.
Dokonca sa dá niekedy nájsť aj spoločné hľadisko s aktivistami. ;)[/quote]
To mas pravdu, je to uz cca 8 let stary dokument... Nanestesti se od te doby bikova komunita X nasobne rozrustla, takze ten dokument je uz trochu/hodne zastaraly/neaktualni, resp. neodpovidajici X krat vetsimu zajmu o MTB, jako pred cca tema 8mi rokama... A to je trochu problem(aspon teda z meho uhlu pohledu). A jen pro info. doplnim, ze o MTB situaci v MLBA meco malo vim...(nema to vyznit nej. alibisticky, jen informace pro neznale)
13.09.2022 - 14:14:03
01
inak dobra pripomienka, ze strategicky dokument stary 8r pravdepodobne nebude reflektovat aktualnu situaciu ktora vznikla nepredvidatelnym vyvojom ...
13.09.2022 - 14:26:41
00
Tak. A to schvalovanie nie je take jednoduche ako si tu poniektori predstavuju. Ja som fakt rad ze to nemusim riesit. Najvacsi problem vyzera byt vzdy šop-ka. Par realnych prikladov preco sa muselo pretrasovavat ci na trail uplne zabudnut
- natura 2000, a je jedno ze kusok odtial v rovnakom uzemi sa rubalo
- mach na skale a jedno z mala skalnatych miest, nemoze to ist tadial
- mozna erozia pody a skaly
- povodne bukove ci dubove lesy

Neviem ci to uz niekto skusal ale zlegalizovanie postaveneho trailu v mlba mi pride z 95% nerealne. Plus myslim ze mlba sa naposledy vyjadrili tak ze cyklo je uz presytene a na miestach kde toho vela nieje uz maju ine zaujmy. Ale to je tak 1-3 roky dozadu uz sa to mohlo zmenit.
13.09.2022 - 14:36:28
00
Tomasek napísal:
To mas pravdu, je to uz cca 8 let stary dokument... Nanestesti se od te doby bikova komunita X nasobne rozrustla, takze ten dokument je uz trochu/hodne zastaraly/neaktualni, resp. neodpovidajici X krat vetsimu zajmu o MTB, jako pred cca tema 8mi rokama...

Posledná koncepcia rozvoja ML BA je spred 4 rokov (2018)
13.09.2022 - 15:12:46
00
milsu napísal:
Posledná koncepcia rozvoja ML BA je spred 4 rokov (2018)

Myslel jsem tuto s pred 7mi rokama, viz.

Prílohy:

msz-material-koncepcia-horskej-cyklistiky_anonym.pdf [698.48 KiB]

13.09.2022 - 15:31:38
00
Je to vždy o vzájomnej komunikácii a vzájomnej ohľaduplnosti.

Ako perličku uvediem: mám doma dokumenty schválenej lesnej cyklotrasy v okolí Bratislavy, ktorú sme nakoniec po dohode so životným prostredím nerealizovali (nevyznačili).
13.09.2022 - 15:37:21
00
Čaute, nemáte záujem o to že by sme spravili viacerí nejaký cyklovýlet?
13.09.2022 - 19:48:26
04
Dnes som pocul, ako si jeden chlapik pred kamaratom povzdychol na parkovisku pri Pezinskej Babe, ze toto je jedina baba, ktoru dal za posledneho pol roka :D
13.09.2022 - 21:24:24
019
keyboard_arrow_up