Vieš prečo chcú aby vyhrali Rusi, lebo našim debilnym ľuďom ide len o ich pohodlie..aby všetko bolo lacné aby sa mali dobre, čo tam po nejakých ukrajincoch...
16.09.2022 - 20:26:30
05
Ten zaber z hokeja bola z nejakeho timu, co hra rusku narodnu ligu nie KHL. Som si ho aj Googlil a vedel aj ako stoja v tabulke, ale uz zabudol;o).
Ale to je jedno, ci je to KHL alebo nejaka ich nizsia domaca sutaz.
Normalne je sa momentalne voci rusakom vymedzovat, ja som za to zakazat ich sportovcom ucast na turnajoch vo svete, ja som za zakazanie vydavania viz pre ich nich a som aj za zakaz preletov nad nasim uzemim ich komercnych lietadiel.
Preco?
Pretoze napadli Ukrajinu.
Pretoze roky klamu.
Pretoze sa nad nami povysuju.
Pretoze nam vypinaju plyn a ropu.
Pretoze su to dementi, co si zvolili na celo psychoapata a nechcu sa ho zbavit.

Som proti kolektivnemu obvinovaniu, ale cim viac sa dotknu taketo sankcie beznych rusakoma budu vymedzeni zo vysku sveta tym rychlejsie pochopia, ze sa musia tym blbco hore zbavit.
A ked sa ho zbavia, stiahnu sa z UA a prestanu vytrubovat ***** do sveta potom nech sa paci...tu mame Tatry, pridte sem minut vase petrodolare, pridte si s nami zahrat hokej, ci futbal.
A ked nie nech si ziju v izolacii ako KLDR kludne.

Cpo branilo SZLH vydat stanovisko podobne inym? Ano nezelame si, aby nasi hraci hrali v Rusku a kto ta ucini nebude pozvani do repre.
Nech si ide hrat ak "musi", ale momentalne tato republika stoji proti Rusku, podporuje oficialne UA a nevidim dovod vydavat alibisticke vyhlasenia, ze sport a politika sa nema pliest dokopy.
Vzdy sa to plietlo a vzdy bude.
Alebo mam pripomenut ako nam sovieti zakazali ist na olympiadu do LA?

P.S.
Toto je presne to ako to citim ja a vnimam,
Medzinárodná biatlonová únia predĺžila dištanc Ruska a Bieloruska za vojnu na Ukrajine. Ruskí a bieloruskí biatlonisti sa suspendácie môžu zbaviť tým, že sa verejne dištancujú od ozbrojeného konfliktu a že žiaden z členov zväzov nebude súčasťou ruskej armády ani vojny.

Mas zakaz lebo si z nepriatelskeho statu. Ale ak sa distancujes od jeho krokov a das prislub, ze sa aktivne nezucastnis vojny nech sa paci mozes sutazit.


Naposledy upravil flegko dňa 16.09.2022 - 20:42:45, celkovo upravené 1 krát.

16.09.2022 - 20:40:02
02
čo pozorujem vo svojom okolí, tak lacné energie sú len jeden z argumentov, ktorý im zapadá do ich vnímania...sú frustrovaní z demokracie a z nejakého dôvodu si to spájajú s USA a všetko, čo je proti USA je im dobré...o to viac keď sa jedná o "našich slovanských bratov"...rusko si idealizujú a vidia ho také aké nie je...ale žiť západný spôsob života im nesmrdí
16.09.2022 - 20:41:11
018
na rusákov padne kolektívna vina pretože si ju plne zaslúžia presne tak ako na sudeťákov po vojne...richtig?

https://twitter.com/liz_cookman/status/1570785678858006531?cxt=HHwWhsDR6ZTQxswrAAAA
16.09.2022 - 20:48:56
00
@flegko, tu https://www.mtbiker.sk/forum/post1875053.html#p1875053

Semifinale majstrovstriev Ruzzka v hokeji s loptičkou, Chabarovsky kraj/oblast, team je SKA Neftyannik

Hokej s loptičkou (je jedno, co za sport)
16.09.2022 - 20:57:02
00
dotm napísal:
aby sme boli korektní, ten záber nie je z khl a nie je ani z hokeja

Nie je síce so zápasu KHL, ale zúčastnili sa na ňom hokejisti Dynamo Moscow a SKA Neptyanik. Zmysel je rovnaký. Hokejom (športom) k vojnovej propagande a hokejisti vedeli čo robia.
16.09.2022 - 21:37:16
04
mozno len ten fotograf sa postavil na zlu tribunu :lol:
16.09.2022 - 21:45:04
00
triki napísal:
niečo k ruskej leteckej elite.Na začiatku vojny som hovoril,že našich 14 ks.f16 by si vybojovalo vzdušnú nadvládu na ukr. za týždeň.Myslím,že by to zvládli omnoho skôr.
btw: a vraj tá ich sranda mala ako na páse zostrelovať f35.... :tmi: ňet analoga.
https://www.armadninoviny.cz/viceucelove-stihacky-su-35s-pro-ruske-letectvo-1.html


"Na závěr jeden kontext – na konci tohoto desetiletí budou mít Polsko, Slovensko a Česká republika dohromady 62 víceúčelových stíhaček F-16 (48+14) a 60 víceúčelových stealth stíhaček F-35A Lightning II (36+24). Polské F-16 mají dříve nebo později dostat AESA radary APG-83.

Celá flotila ruských Su-35S nebude mít proti česko-slovensko-polským F-16/F-35 nejmenší šanci."

...takze "este ze maju tie atomovky" a maju sa cim vyhrazat... ( alebo ako by povedal jeden moj "znamy" co je trochu vyssie v strukturach nato... "keby nema rusko atomovky a nevyspytatelne vedenie statu, do tyzdna-max dvoch nemame na Ukrajine co robit..." )
16.09.2022 - 21:55:10
02
Ak je libo vlastný podpis na granát,alebo raketu pre putlera má možnosť :punch: :cash:

https://revengefor.com

btw: je tam už aj donát so slovenska....

zložíme sa?? 8)
16.09.2022 - 23:57:59
00
Volodja napísal:
To s tym 'takmer kazdy prieskum, kazdy rebricek' je pekny nezmysel, ktory sice nevies dolozit, ale vyhovuje ti. A ze ti staci citat diskusie na internete? To ti gratulujem, ocividne si nenarocny citatel....

Ámen tma. Z čoho si vydedukoval, že čítam diskusie na internete alebo dokonca "iba". Ono mi stačí nahliadnuť na "najlepšie" príspevky.
Že neviem niečo doložiť??? Si negramotný? To fakt ti mám hľadať všetky možné prieskumy a ankety? Chápem ale, že tvoj všeobecný prehľad je veľmi obmedzený, keď čítaš iba MTB fórum a špeciálne toto vlákno, ktoré je príliš optimisticky naladené.
Ale môžeme si dať súťaž. Daj x článkov z normálneho zdroja (nie nejaký FB) kde v prieskumoch, anketách etc. občania zo Slovenska vo výške IQ, prístupe k Ukrajine, Rusku, konšpiráciám, covidu, Trumpovi etc. dopadli nadpriemerne pozitívne. Ak ti nenájdem x+5 článkov potvrdzujúcich opak tak si vyhral.
17.09.2022 - 00:21:27
01
triki napísal:
niečo k ruskej leteckej elite.Na začiatku vojny som hovoril,že našich 14 ks.f16 by si vybojovalo vzdušnú nadvládu na ukr. za týždeň.Myslím,že by to zvládli omnoho skôr....

Myslíš s pilotmi, čo majú nálet menší ako pilot vetroňa, jedinú bojovú skúsenosť majú z ostrého štartu k dobytčáku, ktorého pilot si zabudol pri laškovaní s letuškou preladiť vysielačku a nedokážu si spočítať palivo na záložné letisko?
To ale nie je chyba pilotov. Btw, reagoval som na tvoj príspevok, že 14 F16 by porazilo ruské letectvo, prílohu som ani nečítal.
17.09.2022 - 00:34:47
03
uviesť zdroj informácie je základná vec na doloženie svojho tvrdenia, inak je diskutujúci len gágaj, táraj...atď
naopak, slová typu:"nájdi si to" alebo "ja to za teba hľadať nebudem" atď, sú typické pre šírenie výmyslov a diskutujúci sa sám diskvalifikuje zo serióznej debaty
17.09.2022 - 07:34:09
014
zaujímavo sa vyvíja situácia Arménsko/Azerbajdžan-Putler už nechce,alebo nemôže chrániť Arménov-N.Pelosiová ohlásila na dnes návštevu Arménska-hmm,čo sa deje? je zjavné,že Putler stráca vplyv na všetky strany:
https://www.reuters.com/world/us-speaker-pelosi-ukraine-war-must-be-won-russia-held-accountable-2022-09-16/
17.09.2022 - 08:22:15
00
zaujimave citanie :)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-stastne-pondeli-jindricha-sidla-7-sezona-je-to-genius-putinovi-uzitecni-idioti-zazivaji-tezke-casy-214496
17.09.2022 - 11:17:08
10
Myslíš s pilotmi, čo majú nálet menší ako pilot vetroňa, jedinú bojovú skúsenosť majú z ostrého štartu k dobytčáku, ktorého pilot si zabudol pri laškovaní s letuškou preladiť vysielačku a nedokážu si spočítať palivo na záložné letisko?
To ale nie je chyba pilotov. Btw, reagoval som na tvoj príspevok, že 14 F16 by porazilo ruské letectvo, prílohu som ani nečítal.

Ano mysli prave tych. Vies ako dnes prebiehaju letecke suboje? Vyleti F16 a proti nej SU-35.
F16 svojim aktivnym radarom zbada ciel 300km pred sebou a presne ho zameria. Vystreli rakety, otoci sa a ide na pristatie.
SU-35 pada dole po zasahu rakiet.
Mozno sa pytas preco nevystrelila aj SU-35. Pretoze ma pasivny radar s mensim dosahom a mensou presnostou, takze F16 vobec nevidela, cize vobec nemala sancu.

Nepredstavuj si letecke suboje ako vo filmoch, ze piloti sa vidia a prebiehaju zurive manevre a nebodaj dojde o suboju na kanony.
Dnes to nie je o umeni pilota, je to o technike a tu ma zapad vyrazne lepsiu ako Rusko.
17.09.2022 - 12:54:59
07

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up