Tak až taký kripli nebudú. Skúšal si to podľa môjho príspevku? Funguje ten "prepočet" pri navigácii do polohy? Pri navigovaní po dráhe to nedáva význam aby ti ju prepočítavalo.
Neviem čo je navigácia po dráhe. Ja používam navigáciu na navigovanie k nejakému bodu. Importnem trasu naplánovanú v Komoot idem podľa navigácie. Prípadne použujem na trase návrat k bodu štartu. Alebo keď skracujem trasu, kliknem na bod trasy ku ktorému sa skratkou chcem navigovať, zobrazí sa POI, dám navigovať k tomu bodu. Ani v jednom zo spomínaných prípadov prepočet navigácie nijako rozumne nefunguje.
EDIT: Som si niečo vyguglil. Navigácia po dráhe by malo byť kopírovanie trasy z nejakej aktivity. To nepoužívam. Tam má zmysel navigovať späť k bodu zlého odbočenia. Ale ani v tom prípade Garmin nefunguje.
1. Tie U-turn po stovkách metrov sú úplný nezmysel aj v takom prípade. Na to neexistuje dôvod v nijakom prípade.
2. Po čase nenaviguje presne k danému bodu opustenia trasy ale iba niekde na trasu. A ani nie najbližšiu trasu. Proste nefunguje to ani ako pri navigácii k bodu ani po dráhe. Totálni mongoli to robili.