tiez ma to napadlo ked som to videl, oni by sa za nim na 99% netahali ak by im usiel
25.09.2022 - 16:38:20
00
Tak ten záver bol veru “divoky” a aspoň bolo vidieť čaro pretekov bez vysielaciek. Z tej odídenej skupiny si boli borci až príliš istý veľkým náskokom, len Lutsenko bol nervózny a stále sa obzeral. A keď tam doletela ta väčšia skupina zozadu a všetko sa medzi sebou pomiesalo, tak som mal pocit že chlapi ani nevedia o aký flek spurtuju a z mnohých som mal pocit že si už iba strážili pozície ktoré si v tom cieľovom stúpaní vybojovali ( vrátane Peťa ).

dzulio, nie možno, ale určite :)
25.09.2022 - 16:40:04
06
včera fantastický výsledok 7. miesto slovenského pretekára na MS v cestnej cyklistike v Austrálii, len o jedno miesto horší ako napríklad historicky najlepší výsledok českého cyklistu na MS od roku 1927 /R. Kreuziger, 6. miesto v roku 2018/

https://en.wikipedia.org/wiki/UCI_Road_World_Championships_%E2%80%93_Men%27s_road_race
25.09.2022 - 18:11:14
02
Osobne moc nechápem tie narážky na fail organizácie, takéto perly sa predsa stávajú aj na pretekoch s vysielačkami (tu je to akurát v rámci súťažného víkendu celkom zhustené, navyše pomaly kópia v elite žien aj mužov). Napríklad taký Amstel Gold Race 2019 bol zorganizovaný na 1* a takisto sa zadarilo niečo veľmi podobné - za mňa je to ale pre fanúšikovský zážitok skôr veľké plus ...
25.09.2022 - 18:51:36
00
dzulio napísal:
Ten Eenkhoorn ako tam preletel okolo tych troch ci styroch flakajucich sa cyklistov, mal ist dalej naplno az dokonca, a mozno by napodobnil svoju holandsku kolegynu a ziskal by aspon druhe miesto.

Došlo mu... V stúpaní ho utrhli z háku, išiel si svoje tempo, po odfrknutí možno trochu rýchlejšie. Tí vpredu špekulovali, tak prešiel okolo nich svojím tempom a v miernom stúpaní tu tak došlo, že nevládal pretočiť nohami. Stáva sa.
25.09.2022 - 19:00:10
00
Volodja napísal:
To sa mi nezda. Z hviezd napr Ewan aj Quintana musia byt nizsi od Evenpoela, nehovoriac o velkej casti zenskeho pelotonu.


To len tak špekulovali nad tým na Eurosporte, lebo sa im tiež nezdal ten jeho rám... Vraj u profíkov si väčšina jazdcov berie ešte o číslo menší rám ako by mali mať. Neviem už úplne prečo, asi na tom vedia dať väčší výkon...
Niečo som skúsil vygooglit a napríklad Nairo by mal mať Canyon XS rám, ktorý je pre výšku 1m66 - 1m72... Specialized asi robí ešte menšie rámy, teda veľkosť 44, čo by malo byť ešte menej ako ten Canyon XS. Takže Remco asi ten najmenší rám nemá...
25.09.2022 - 19:05:59
00
JoKo napísal:
Došlo mu... V stúpaní ho utrhli z háku, išiel si svoje tempo, po odfrknutí možno trochu rýchlejšie. Tí vpredu špekulovali, tak prešiel okolo nich svojím tempom a v miernom stúpaní tu tak došlo, že nevládal pretočiť nohami. Stáva sa.


môže byť, zašpurtoval, potom sa obzrel a ked videl že ho začali stíhať a sú furt 10 metrov za ním, a on už tvrdý jak štolvertka tak to zabalil
25.09.2022 - 19:07:03
10
Petko4 napísal:
To len tak špekulovali nad tým na Eurosporte, lebo sa im tiež nezdal ten jeho rám... Vraj u profíkov si väčšina jazdcov berie ešte o číslo menší rám ako by mali mať. Neviem už úplne prečo, asi na tom vedia dať väčší výkon...
Niečo som skúsil vygooglit a napríklad Nairo by mal mať Canyon XS rám, ktorý je pre výšku 1m66 - 1m72... Specialized asi robí ešte menšie rámy, teda veľkosť 44, čo by malo byť ešte menej ako ten Canyon XS. Takže Remco asi ten najmenší rám nemá...


Neposobil tem rám opticky väčší kvôli kolesam a rafikom s nižkym profilom s 33MM?


SETUP W.CH.
Frame: Specialized S-Works Tarmac SL7, size 52 cm
Rims: Roval Alpinist CLX II, tubeless
Hubs: DT Swiss 180
Spokes: DT Swiss Aerolite

Weight: 6.9 kg
25.09.2022 - 21:37:58
01
Ten komentár z Eurosportu od Straku bol už dávnejšie (1-2 roky dozadu)... Tiež mi padli do oka tie jeho nižšie rafiky. Skôr si myslím že ten rám má skutočne väčší a má to nastavené tak že je na tom bicykli viacej natiahnutý ako ostatní... Tá jeho výška tiež môže byť trocha nižšia ako sa udáva... Dávnejšie tiež spomínali že niektorí cyklisti si aj váhu píšu väčšiu, aby to nebolo "na smiech" že má niekto poviem príklad 45kg.
26.09.2022 - 11:33:54
00
Pozrel som si tie ženské preteky na RTVS zo záznamu a Annemiek z toho nášho komentátora urobila úplného k.....a, ani neviem koľkokrát tam omieľal, že jej to nejde, trápi sa, opäť zaostala v tom kopci, už nemá šancu na medailu, atď., napokon zozadu nastúpila a ukázala, ako sa to robí, do psej matere. Počúvať našich športových redaktorov je utrpenie.
26.09.2022 - 14:35:37
012
ja som to az teraz pozrel, nebol cas cez vikend, ale aj zeny ale hlavne muzi no parada :) hlavne to ako si tam nechaju 2x kolo seba prejst niekoho a aj tak sedia na riti, asi cakaju ze im pride zozadu potiahnut daky domestik alebo co... az kym ich neprevalcoval peloton :D. tu sa hodi jedine zo simpsonovcov nelsonove HAA HAAA. ja som sa pobavil dobre :). na toto trenovat cely rok, klobuk dole :D
26.09.2022 - 15:20:59
00
https://www.cyclingnews.com/features/gallery-remco-evenepoels-world-championships-winning-bike/

Tak 52’
26.09.2022 - 16:44:05
00
https://dennikn.sk/minuta/3026188/

....Obe dievčatá opakovane klopali na dvere jeho hotelovej izby a potom utiekli. (guardian)

Len kedy ich napadol, ked utiekli?


Naposledy upravil boris.ko dňa 26.09.2022 - 20:05:37, celkovo upravené 1 krát.

26.09.2022 - 19:21:06
00
Ja reku, že riadna bitka s nejakými chlapmi :)
26.09.2022 - 20:00:06
00
ani by som sa nedivil, keby dal niekto dievčatam po kile, aby ho išli večer pre závodom otravovať :D
26.09.2022 - 20:02:51
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up