nájdi rozdiel.ročná produkcia. :lol:
https://twitter.com/AlexHollings52/status/1576003763675856896?cxt=HHwWgICgqdbEi98rAAAA
01.10.2022 - 22:18:36
00
Príloha:
FB_IMG_1664656189176.jpg
FB_IMG_1664656189176.jpg 42.99 KiB thumb_up0thumb_down

01.10.2022 - 22:33:20
08
cokupit napísal:
Treba pockat a zozbierat dokazy a v dalsej vete uz splietas ako sa nikdy nic nedozvieme? To je co za dezole postoj? Pretoze ty nemas casti rakiet, satelitne snimky a radarove zaznamy neznamena, ze ich nema ani medzinarodne spolocenstvo. Treba byt silno nakusnuty dezole propagandou, aby si prepadol do stavu "nikdy sa nedozvieme".
Naopak, v modernej historii je iba zopar "zahad", dnes uz sa nic utajovat v podstate ani neda. Preto dezole propaganda pracuje na plne obratky v tom, aby ludi zavalila protichodnymi informaciami a dostala ich do stavu "pravdu sa nikdy nedozvieme, pravda je niekde uprostred". No nie. Vieme kto sposobil tuto vojnu, vieme kto zostrelil MH17, casom sa dozvieme aj kto a ako odpalil trubky.

Dokážeš čítať alebo nedajbože čítať s porozumením? Kde som písal o dôkazoch? Napísal som, že treba počkať na skutočné fotky a nekomentovať fejky z "facebooku".
Záporožskú elektráreň údajne niekto bombarduje pár mesiacov. Doteraz nevieme či vôbec a odkiaľ rakety dopadajú. Vieme odkiaľ kto vypálil akú raketu na MH117 ale neviem kto alebo odkiaľ pravidelne strieľa na elektráreň???
"ONI" vedia iba nám nepovedia? LOL
Niekto vypálil starú hrdzavú protivzdušnú raketu S300 a trafil ňou presne pozemný konvoj civilistov na neokupovanej časti Ukrajiny. OK. Jedno či Zem vzduch, zem zem hlavne, že to je presné. Na TA3 dnes o 12:00 (Pozrite si v archíve, prvé dve minúty cca) v správach redaktorka spovedala nejakého veľvyslanca a povedala, že Ukrajinci po referende začali utekať z anektovaného územia a Rusi zbombardovali jeden taký konvoj. Pritom ten útok bol na neokupované územie. A tí ľudia údajne išli odviesť príbuzných z anektovaných oblastí. Prečo tam potom zomreli ženy a deti??? Ako sorry. Oni vedia a raz nám povedia? Rusi sú vagabundi. Ale prečo by som mal konzumovať každú sprostosť a nezamýšlať sa či to má nejakú logiku.
01.10.2022 - 23:34:58
02
Prepac, bez toho,ze by som konzumoval kazdu sprostost, ty si fakt myslis (alebo aspon pripustis),ze by UA poslali raketu na vlastnych civilistov? Len aby to vyzeralo 'zaujimavo'? Nemaju toho okupanti na rovasi dost a treba im este akoze takto zhorsovat reputáciu?....
01.10.2022 - 23:52:12
02
A keď už mi ide karta pridám ďalší ofenzívny príspevok akí sú Slováci inteligentný národ. Takmer 2x viac Slovákov si želá víťazstvo Ruska, ako víťazstvo Ukrajiny. A viac ako 50% si želá víťazstvo Ruska.
že to je článok z HS nech vás nemetie. Prieskum bol zverejnený na DN (nemám predplatné)
Rusi si pochvaľujú ako je Slovensko na tom dobre. A HS vyzdvihujú, že prieskum spoluorganizovala nejaká agentúra platená ESET, takže ak by klamali, realita môže byť aj lepšia. Môžete mínuskovať. Here you go :-)
Isto je to ináč. Oni vedia. Oni nám to raz povedia.
https://www.hlavnespravy.sk/ako-slovakov-vnimaju-rusi-a-co-o-nas-pisu-ich-media-slovensko-rozmysla-koho-podporit-rusov-alebo-banderovcov/2935132
01.10.2022 - 23:55:41
02
Marli napísal:
Prepac, bez toho,ze by som konzumoval kazdu sprostost, ty si fakt myslis (alebo aspon pripustis),ze by UA poslali raketu na vlastnych civilistov? Len aby to vyzeralo 'zaujimavo'? Nemaju toho okupanti na rovasi dost a treba im este akoze takto zhorsovat reputáciu?....

Kde som toto napísal??? Ak to bola S300, mohla to byť obranná raketa ktorá tam dopadlo. Mohlo to byť hocičo. len mi je divné, že Ukrajinci išli so ženami a deťmi zachraňovať z tety z vojenskej zóny a trafila ich presne stará protivzdušná raketa. A źe TA3 tvrdí, že to bolo na okupovanom území. Nie je na tom nič divné????
01.10.2022 - 23:58:44
00
Joe70 napísal:
Dokážeš čítať alebo nedajbože čítať s porozumením? Kde som písal o dôkazoch? Napísal som, že treba počkať na skutočné fotky a nekomentovať fejky z "facebooku".
Záporožskú elektráreň údajne niekto bombarduje pár mesiacov. Doteraz nevieme či vôbec a odkiaľ rakety dopadajú. Vieme odkiaľ kto vypálil akú raketu na MH117 ale neviem kto alebo odkiaľ pravidelne strieľa na elektráreň???
"ONI" vedia iba nám nepovedia? LOL
Niekto vypálil starú hrdzavú protivzdušnú raketu S300 a trafil ňou presne pozemný konvoj civilistov na neokupovanej časti Ukrajiny. OK. Jedno či Zem vzduch, zem zem hlavne, že to je presné. Na TA3 dnes o 12:00 (Pozrite si v archíve, prvé dve minúty cca) v správach redaktorka spovedala nejakého veľvyslanca a povedala, že Ukrajinci po referende začali utekať z anektovaného územia a Rusi zbombardovali jeden taký konvoj. Pritom ten útok bol na neokupované územie. A tí ľudia údajne išli odviesť príbuzných z anektovaných oblastí. Prečo tam potom zomreli ženy a deti??? Ako sorry. Oni vedia a raz nám povedia? Rusi sú vagabundi. Ale prečo by som mal konzumovať každú sprostosť a nezamýšlať sa či to má nejakú logiku.


nevieš čo píšeš - napísal si že ,,sa to nikdy nedozvieme,, a tie dalšie nezmysly co píšeš po svojom zamyslení že nevieme kto vo vojne ruska proti ukrajine útočí na ukrajinskú elektráreň, kto zabíja ukrajinských civilistov v konvoji, ... to nevieš ty - tak láskavo nepíš že nevieme všetci
02.10.2022 - 00:00:18
09
Nazgul napísal:
Nemám ho rád, je to blázon, ale už zas nevymýšľajte za každú cenu niečo, čo v tom nie je... Podpísal papier, išiel pero odložiť do držiaka a v tom zistil (keď asistentka zobrala ten prvý), že treba podpísať ešte jeden... Ako pokus o fór to nie je zlé, ale značne silené... Sú lepšie...

Ďakujem, že si sa ma zastal. Ja neverím na nanočipy, Sorosa a Rusov mám za vagabundov. Tak ako väčšina diskutujúcich v tomto vlákne. Všetky moje príspevky sú ofenzívne. Ty stojíš na opačnej strane barikády a dostal si zatiaľ jedno srdiečko a tri palce. Good job. Už sa bijú.
02.10.2022 - 00:06:49
00
ani nevieš že sú dve možnosti - príspevok je bud ofenzívny alebo nekvalitný, co píšeš príspevky nie sú ofenzívne ale nekvalitné - teda že píšeš blbosti, nevieš čo píšeš, nevieš kto vo vojne útočí a kto bráni, nevieš že píšeš blbosti nie ofenzívne - šak ty nič nevieš :D


Naposledy upravil ivan dňa 02.10.2022 - 00:15:29, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2022 - 00:11:27
01
ivan napísal:
nevieš čo píšeš - napísal si že ,,sa to nikdy nedozvieme,, a tie dalšie nezmysly co píšeš po svojom zamyslení že nevieme kto vo vojne ruska proti ukrajine útočí na ukrajinskú elektráreň, kto zabíja ukrajinských civilistov v konvoji, ... to nevieš ty - tak láskavo nepíš že nevieme všetci

A kto údajne bombarduje tú elektráreň. Tak mi to napíš. Rusi tvrdia že Ukrajinci, oni naopak. Za pol roka som nečítal jediný článok ktorý by analyzoval, z ktorej strany dopadla nejaká raketa, granát. Žiadnu satelitnú fotku. nič. Rusi ju okupujú. Ale prečo by na seba strieľali rakety? Prečo by Ukrajinci chceli spôsobiť jadrovú katastrofu? Tu by som zmysel videl ale bol by to nápad chorého mozgu) Tak buď konkrétny a daj odkaz na článok, kde to je rozumne vysvetlené. Možno ju nakoniec neostreľuje nikto. Rusi ju obsadili a vypli, to je jediné čo vieme.
02.10.2022 - 00:13:31
01
aké údajne - rusi reálne ničia ukrajinu, úplne si zmagorený z velkého množstva informácií nad ktorými sa ,,logicky,, zamýšlaš


Naposledy upravil ivan dňa 02.10.2022 - 00:20:30, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2022 - 00:19:54
23
ivan napísal:
ani nevieš že sú dve možnosti - príspevok je bud ofenzívny alebo nekvalitný, co píšeš príspevky nie sú ofenzívne ale nekvalitné - teda že píšeš blbosti

Odkiaľ ty vieš aký je môj príspevok???? Ti všetci reportujú ako svoje mínusko mysleli? LOL
Keď som napísal, že Rusi vypnú záporožskú elektráreň a budú bombardovať energetickú infraštruktúru, dozvedel som sa, že elektráreň sa nedá vypnúť a bombardovať rozvodné siete je nezmysel. Za dva dni to bola realita. Posledný funkčný reaktor vypli a Rusi bombardujú rozvodnú sústavu. Koľko faciek ste si dali. Koľko faciek si si dal osobne ty? Aký si mal pri tom HR? LOL
02.10.2022 - 00:20:22
00
Co tvrdi ta3 ma ale ze absolutne nezaujima, ked sledujes take zdroje tak sa necuduj svojmu zmateniu. Ze rusi pouzivaju S300 ako zem/zem sa vie uz aspon mesiac, maju ich tisice a vsetko lepsie uz vystrielali. A ano, S300 ma aj mod zem zem.
Kto vystrelil na mh17 je velmi presne zadokumentovame vratane odposluchov a online priznani.
O tom kto ostreluje ZJE polemizujes tak akurat ty, ale v kontexte citania HS sa necudujem. Mimochodom rusi ostrelovali ZJE uz ked ju obsadzovali. A misia IAEA ostrelovanie a poskodzovanie elektrarne potvrdila, tak si to
svoje udajne a ci vobec strc hlboko...

A ano JE sa neda len tak vypnut. Treba ju este roky chladit a zabezpecit palivo. A pravez toho su ti pracovnici na prasky, ze rusi im pravidelne nicia vedenia bez ktorych ju neuchladia. Ale tebe je to zbytocne pisat, ty si sa stratil v zavale sprav z hs a ta3


Naposledy upravil cokupit dňa 02.10.2022 - 00:26:55, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2022 - 00:21:57
05
Tu to je jasne vysvetlene na priklade...raketa priletela z ukrajinskej strany a v zemi sa zakerne otocila tak, aby budila dojem, ze doletela zo strany, ktoru okupuju Rusi. Krasne to tam ten pan ukazuje vlastnymi rukami. Uz len vhodny hudobny podmaz v spravnom rytme pridat: https://www.youtube.com/watch?v=SkJeKA9vt5s
Obecne plati jednoducha logika: Ukrajinci sa bombarduju sami. Tak, ako to bezne robievali aj pred 24.02.2022.
02.10.2022 - 00:25:08
08
Joe70 napísal:
Odkiaľ ty vieš aký je môj príspevok???? Ti všetci reportujú ako svoje mínusko mysleli? LOL
Keď som napísal, že Rusi vypnú záporožskú elektráreň a budú bombardovať energetickú infraštruktúru, dozvedel som sa, že elektráreň sa nedá vypnúť a bombardovať rozvodné siete je nezmysel. Za dva dni to bola realita. Posledný funkčný reaktor vypli a Rusi bombardujú rozvodnú sústavu. Koľko faciek ste si dali. Koľko faciek si si dal osobne ty? Aký si mal pri tom HR? LOL


viem z internetu /ked máš internet a klikneš na svoj skrytý príspevok tak tam máš napísané tie dve možnosti preco je skrytý/ a ty si z dvoch možností - ofenzívny alebo blbý príspevok - pre seba vyberieš prvú možnosť, druhá sa ti páči menej

aj teraz, tu píšeš nejaké blbosti o HR, ... toto neni ofenzívne ale budeš to mat skryté pre tú druhú možnost - co sa ti páči menej


Naposledy upravil ivan dňa 02.10.2022 - 00:35:08, celkovo upravené 1 krát.

02.10.2022 - 00:25:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up