Jaaaj... No áno, obsluha v posilňovni napríklad... Riešil som si vstupenku napríklad...
03.10.2022 - 21:51:34
00
Takto sa chrani zivotne prostredie :) https://oilprice.com/Energy/Energy-General/While-Europe-Banned-Fracking-The-US-Is-Transforming-It.html
04.10.2022 - 07:35:03
00
chcem sa naucit manual ale amen bajk co jazdim primarne je dlhy ako autobus a uz ma frustruje to mnozstvo neuzpesnych pokusov ... pomozem si kupou dirtu ?
04.10.2022 - 13:10:18
00
Treba si kupit taky stroj ,na ktorom cloveka to pilovanie techniky bude bavit,mozno by bol dobry aj trialovy bike,ja som rovno ma tento ucel obstaral slapacku,zatial len chytam R-L balans na sucho v garazi.Az bude tento ukon zmaknuty,zacnem s F-R...
04.10.2022 - 13:21:55
00
ten dirt mi napadol lebo obcas chodim cvicne pumpovat, r-l som skusal nevelmi uspesne asi pol roka a potom ani neviem ako to zrazu islo ...
04.10.2022 - 13:31:44
00
ja som som sa tiez snazil o manual, nedavno ma to napadlo skusat na rakuskych asfaltkach s spdckami..zamkol som vidlu skusal skusal az som sa vydrbal nejak dozadu na bok..lebo samozrejme som to netahal pekne kolmo nahor ale nejak dostrany.. neviem ci som vobec zadnu brzdu stihol..zdrbat sa na rovnej asfaltke to sa tazko vysvetlovalo drahej..

Kazdopadne to planujem nabuduce skusat niekde na luke.. a teda reagujem aj na dlzku bajku, urcite by to slo s lahsim a kratsim lepsie..ale ani kratky bajk ti nepomoze pokial to nerobis spravne (skusal som aj na svojom staruckom 26" a ten je extra kratky a tam mi to rovnako neslo)

Ale teda co urobilo velky rozdiel u mna je zamknuta vidla, teleskopka dole a potom uz len zapruzit o vidlu a hned to rukami potiahnut hore (akokeby si chcel riaditkami urobit benchpress a v urcitom momente rit dozadu) pointa je ale ze pokial nevytiahnes to predne dostatocne vysoko (toto bol u mna vzdy problem) tak to navazenim sa dozadu neudrzis..a samozrejme to treba urobit pekne v rovine

Idealne to najprv asi skusat na manual machine a potom to az skusat s chranicmi..niekde kde je makko :D Teda toto je asi moj plan ako sa to raz naucit.

Neviem ci ti tetno moj vyplod nejako pomoze.. :D
04.10.2022 - 14:18:24
00
ivast napísal:
chcem sa naucit manual ale amen bajk co jazdim primarne je dlhy ako autobus a uz ma frustruje to mnozstvo neuzpesnych pokusov ... pomozem si kupou dirtu ?

Skús to s kamarátkou... To je lepšie ako s bicyklom alebo sám. A od kamarátky je ešte lepší orál...
04.10.2022 - 15:24:39
02
Nemýliš si ma s niekým, junáčik?
04.10.2022 - 18:27:30
02
Izzy68 napísal:
KinDo Ako si to pamatam, ale podotykam, vobec to nie je moja salka rannej kavy: po obvineni a naslednom sude sa v USA predkladaju dokazy o nevine. Pokial nie su dostatocne, tak ide sediet. V EU sa predkladaju dokazy o vine, pokial nie su dostatocne, nejde sediet. Daj mi strucne napravu a ja prehodnotim svoj zivot s nepravdivou informaciou :-D Sorry za OT v tejto teme.

presunul som to sem, nech v povodnej teme nie sme OT

vobec sa nevyznam v prave - ale nesuhlasil som s tymto tvrdenim :
Izzy68 napísal:
ked si dobre pamatam zo skoly, v USA sa dokazuje nevina. V EU sa dokazue vina....


na sude u nich je asi jedno co sa dokazuje - zalezi kto presvedci porotu :)

nikde v civilizovanom svete nemozes dokazovat nevinu (prezumpcia neviny)
lebo nech sa stane hocico, tak vzdy najdes bambilion ludi bez alibi a s motivom
takze mozu vybrat jedneho a toho obzalovat ? a on nasledne musi dokazovat svoju nevinu ?

asi sa nema zmysel o tom bavit - koho to zaujima si dokaze najst rozdiely medzi angloamerickym a kontinentalnym pravom
05.10.2022 - 12:55:50
02
pojdem na hrob ucitela sa spytat, preco nas ucil viktorianske pravo :-D
05.10.2022 - 13:20:21
02
https://www.zilinak.sk/prispevky/21698/na-cyklistu-pri-obci-rudinka-zautocil-agresivny-cap-zviera-sa-pri-ceste-pohybuje-pravidelne

„Minule som ho skoro nabúral po tme. Buď nech ho poriadne priviažu niekde ďalej alebo mu dajú reflexné prvky, zadné svetlo a čelovku na hlavu,“ vyjadril svoj názor obyvateľ Kysuckého Nového Mesta.

:D
07.10.2022 - 07:03:43
03
Vkuse pobieha popri ceste keď idem z práce nie po hlavnej ale cez Rudinu. Tá cesta je tam dosť úzka tak si viem predstaviť že sa mu moc ani nedá ujsť 😂
07.10.2022 - 07:08:29
00
Kedysi sa tu objavovali také gravírované (alebo nejak inak zdobené) krytky na ahead predstavce. Je tu ešte dotyčný majster, čo sa týmto zaoberá (zaoberal)? Potreboval by som jednu personalizovanú. ďakujem. kľudne do SS,
07.10.2022 - 13:10:16
00
ivo napis sk_wizard
07.10.2022 - 13:21:33
01
Ludia, prosim vas,

po zotmeni (zapadnuti slnka) neblikajte vykonnymi svetlami a uz vobec nie ak mie su otocene dodola. Dnes som myslel, ze oslepnem pri jendnom takom cyklistovi. Po nom sli dvaja s normalne svietiacim dost vykonnym svetlom a to bolo uplne v pohode.

Dakujem za porozumenie
07.10.2022 - 20:30:34
015

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up