najlepsia prezidentka. ever :D

https://twitter.com/ZuzanaCaputova/status/1577965941819940864

odporucam aj komentare...
06.10.2022 - 14:43:10
311
Inak tu je vysvetlenie, ze vzdanie sa rusakov nebol fake ani hrany film.
Ukrainian troops operating at an undisclosed surrender point film as a group of Russian Soldiers voluntarily surrender themselves over to the Ukrainian armed forces.


For those of you that are out of the loop, the Ukrainian armed forces have had a long standing position of accepting Russian surrenders. There is a hotline that Russian troops are able to call in order to organize their own surrender over to Ukrainian forces where they're guaranteed humane treatment in line with the Geneva convention.


On the Russian side however, surrender is only allowed under direct combat scenarios, meaning Russian troops are only allowed to surrender if they are directly taken captive when their position is overrun. Should a Russian Soldier willingly surrender himself and any equipment in a scenario like the one seen on video, the Soldier's family is entitled to nothing. That's why we're seeing the Russians surrender with their faces covered. It makes it impossible for Russian forces to identify the troops and charge them legally should these men ever return to Russia with the current political regime still in control.
06.10.2022 - 15:45:06
10
o jedneho Slovenskeho kkta menej :rock:

https://dennikn.sk/3042266/prokremelska-scena-pise-o-umrti-slovaka-ktory-bojoval-na-ruskej-strane/
06.10.2022 - 17:40:15
012
V ruskej obci v oblasti Karelsko sa nepodarilo nikoho zmobilizovať, muži odišli do lesov. Vedenie dediny tvrdí, že práve vrcholí sezóna zberu lesných plodov, a tak nikto nevie, kam všetci zmizli. :f: :f: :sun: :rofl:
06.10.2022 - 18:39:51
08
by sa mali nad sebou zamyslieť, nejaké bukvice sú im dôležitejšie ako bukva Z
06.10.2022 - 18:57:52
00
flegko napísal:
Ja mam rad kriticke myslenie, ale odkial to mas, ze je video zinscenovane? To video s dronom zisncenovane bolo, pretoze dron pristal presne tam, kde vojak s rusickou, co je v praxi skoro nemozne, ale preco to video zo zajatia by malo byt hrane?
Daj nejaky odkaz, tak ako ked sa vtedy zjavilo video, kde "mrtvi UA vojaci" po neuspesnom vysadku po skonceni videa vstali a odkracali prec.

Tu je video https://twitter.com/i/status/1577709888574308356, ktore predchadzalo tomu, co malo byt vzdanie sa rusom. V skutocnosti islo o starsie video (nechce sa mi teraz hladat, v komentaroch po tymito videami mozno najdes) - teda nie zo sucasnej crtajucej sa ofenzivy smerom na Cherson. Ide o video cvicenia a rusakom ma zverejnene video sluzit na predstavu ako prebehne vzdanie sa. Dovody, pre ktore by si mal ako udajny priaznivec kritickeho myslenia zbystrit tu nacrtol cokupit. Zaroven sa vsetci okrem kameramana kryju. Z-ko na masine nie je take, ako si rusaci sprejuju (cize velke a uplne zo vsetkych stran a bez stvorceka), ale len take, aby sa nepovedalo.
06.10.2022 - 19:08:43
00
Taraba a spol:
6. októbra 2022 16:59

Smeru a tarabovcom sa podarilo v parlamente otvoriť mimoriadnu schôdzu aj vďaka OĽaNO, pretože mu na hlasovaní chýbali poslanci. Program prešiel o jediný hlas. Prítomní neboli Kristián Čekovský, Monika Kozelová a Anna Mierna, hoci sa posledného predpoludňajšieho hlasovania zúčastnili.

Parlament popoludní otvoril mimoriadnu schôdzu na prijatie uznesenia „k zneužívaniu inštitútov trestného práva na rozklad demokratického a právneho štátu“, ktorú nechal zvolať Smer a tarabovci.

Za jej program hlasovalo 65 zo 128 prítomných poslancov. Robert Fico navrhuje uznesenie, že Národná rada je znepokojená z vyšetrovaní veľkých korupčných káuz.
06.10.2022 - 19:41:16
00
Tak a Dedeček bude stíhaní na slobode. Slovensko je už vážne v pi ..
06.10.2022 - 19:46:33
04
Fedo neblbni, to nemá žiaden priamy vplyv ...
06.10.2022 - 19:55:57
03
Sovicka30 napísal:
Tak a Dedeček bude stíhaní na slobode. Slovensko je už vážne v pi ..

toto ten "ctihodný" sudca prehnal :puke: komentáre k rozhodnutiu,napr:
Hovorím ze Slovensko je špinavá prasiva zakadena žumpa!!!! Napluli rodičom do ich bolavych srdiečok. Chce sa mi plakať nad týmto spinavym systémom aký tu je. Nenadarmo vykrikoval kto on je a majú ho okamžite pustiť!!!! Bože prečo existuje toľko špiny a hnoja na tomto slovensku😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
06.10.2022 - 20:05:21
11
Putin stated the collapse of the solvency of the Russians and instructed to prepare the economy for increased sanctions.
https://www.moscowtimes.eu/2022/10/06/putin-konstatiroval-obval-platezhesposobnosti-rossiyan-i-poruchil-gotovit-ekonomiku-k-usileniyu-sanktsii-a25075
06.10.2022 - 20:39:07
00
Na margo stihania Dedecka na slobode, mozno sudca len chcel dat rodicom prilezitost, aby vzali spravodlivost do vlastnych ruk. Ak by bol vo vazbe, tazko by sa k nemu dostali.
06.10.2022 - 20:43:12
01
Dano5 napísal:
toto ten "ctihodný" sudca prehnal :puke: komentáre k rozhodnutiu,napr:
Hovorím ze Slovensko je špinavá prasiva zakadena žumpa!!!! Napluli rodičom do ich bolavych srdiečok. Chce sa mi plakať nad týmto spinavym systémom aký tu je. Nenadarmo vykrikoval kto on je a majú ho okamžite pustiť!!!! Bože prečo existuje toľko špiny a hnoja na tomto slovensku😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Tak ešte doplním 3 slová 😤 sudca Marek Filo 😫
06.10.2022 - 20:45:03
00
Verim ze pozostala rodina si ho najde a nahradi tento zhnity zkorumpovany stat. Je to obycajny ozraty vrah...
06.10.2022 - 20:56:20
05
Nechcem sa ho zastávať. Ja len, že na alkohole je strašne blbé, že trebárs po jednom pive do auta nesadnem.Ani po dvoch, štyroch, piatich. Lenže asi je istá hranica, keď si tak ožratý, že sadnúť do auta ti príde ako dobrý nápad. Nechápte ma zle, ja som nikdy opitý nesoferoval, ale s pokorou priznávam, že skutočne neviem, či by som nesadol do auta na mol opitý - nikdy som taký totiž nebol v situácii, keď som teoreticky mohol mať pri sebe auto.

Kazdopadne, neberie mi hlava, ako je možné, že toľko opitých vodičov polícia chytí. Asi by bolo najvhodnejšie, keby auto malo systém, kedy pred jazdou povinne fuknes a ak nie si triezvy nenastartujes - a to hovorím ako zástanca jednoduchosti áut
06.10.2022 - 21:17:07
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up