Ja urcite neodporucam Kôlničku (cena rozhodne privysoka, cas pridlhy, zakaznicky pristup nedobry, kvalita o.k.). Tuma na Mickiewiczovej je fajn na jednoduchsie veci, super napriklad na favority, ale so zlozitejsimi modernejsimi vecami nemaju tolko skusenosti.
Spokojny so servisom cestakov som byval v https://www.bikeski.sk/ vo Vajnoroch, ale Fedo pisal, ze on odtial isiel nespokojny - a to uz je co povedat, ked on je s niecim nespokojny :D.
28.11.2022 - 23:24:29
10
vajnory sa podla mna dost pokazili, tiez som tam kedysi chodil ale posledne mi rozladili vsetko co sa dalo takze uz nie
29.11.2022 - 00:16:00
00
Civisport som mal dlhsie skusenost 50 na 50. Niekedy vsetko OK, ale zase dokazali vratit krosovy bike po zimnej udrzbe a pri prvej jazde som dorazil zadne brzdove platnicky, lebo "tam este trochu materialu bolo". Potom som tam prestal chodit.

Dobra skusenost:
Muziker na Einsteinovej - mily ochotny servisak (v lete 2021)
Bonky bike kusok od namestia hraniciarov - chodim priebezne s malymi vecami ale ked sme sa rozpravali, tak chalan vedel co robi a vsetko OK
MTBiker na Svatoplukovej - treba sa objednat, ale nebolo co vycitat (velky servis pred sezonou)
Green bike v Ruzovej doline (trochu drahsi, ale zase nebolo co vycitat)
29.11.2022 - 10:14:25
10
Tuma na Mickiewiczovej este funguje? :o ved tam som chodil kedysi pred milionmi rokov s mojim prvym bikom :o
jj, nove veci asi nevedia, ale zakladne mechanicke ano, napriklad ak potrebujete vymenit nejake stare zapecene kluky a stredove zlozenia starych typov...
Ale je to zazrak ze tam stale takymto sposobom funguju, ved to je skoro v centre mesta.
29.11.2022 - 10:19:34
02
Ďakujem vám pekne ale vidím, že je to také 50 na 50 ja som napríklad tiež nebol moc spokojný so servisom od majiteľa tohto fóra aj keď servisák super milý a všetko okolo toho mierne komplikácie s tovarom a kompatibilitou a tak vybavili sme k spokojnosti ale ten servis nebol hodný veľkého servisu za ktorý som platil aspoň podľa mňa.
29.11.2022 - 19:24:02
00
bikeski.sk môžem potvrdiť je ok... nemám zlú skúsenosť... a oproti iným majú aj slušné ceny...
30.11.2022 - 10:03:24
00
Martin024 napísal:
Servis nebol hodný veľkého servisu za ktorý som platil aspoň podľa mňa.


Skus napisat kolko si platil za akuy servis, nech mame predstavu.
30.11.2022 - 10:35:10
00
Doniesol som bazarovy bajk s tým, že treba všetko pozrieť a teda veľký servis a k tomu aj prepletanie vypletu + nahodenie ramienka od garbaruk a kazety. Nooo a už len napríklad taká vec, že keď som si ho prebral drhlo mi kotúč v zadnom kolese tak som ho doniesol, že si to asi sadlo a nakoniec tam bolo zle ložisko v náboji a platil som ešte za robotu naviac 5 eur (síce málo ale ide o princíp) s tým že aby nevyšiel na prázdno. No neviem čo teda pozeral na servise.??‍♂️ A napríklad stred nebol vôbec skontrolovaný. S tým že mu nešli dať dole kľuky ale že ide fajn tak je dobre. Ja neviem koľko už to presne stalo keďže som kupoval komponenty za cca 700 eur ale tak potreboval generálku a bola to taká polovičná robota. Ako pán ochotný všetko po tejto stránke bolo super ale myslím si že sa mu moc nechcelo s tým bajkom srať a robiť poriadnu generálku. Samozrejme by som zaplatil o peniaze tu nešlo
30.11.2022 - 11:29:44
00
...ja mám dobré skúsenosti zo servisom Fix and Go na Račianskej, pán vždy ochotný aj férové ceny, ak niečo je treba mimo objednaného, tak vždy zavolá, ak je menšia oprava, tak ju vie spraviť aj na počkanie....a na drobné opravy tiež bikeski vo Vajnoroch, ale veľmi ochotný je aj mechanik v GreenBike na Peknej ceste v Rači....
29.12.2022 - 12:53:50
10
Zabalenie bicykla do krabice by boli niekde ochotni v Bratislave urobit? Sestra mi posiela bike a nema naradie takze by som to rad niekde v servise vybavil, pripadne ak sa najde niekto sikovny z fóra tak samozrejme sa na cene dohodneme.
14.08.2023 - 05:22:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Servis)
keyboard_arrow_up