v danom case na danom mieste by som mal problem ja nie on lebo on by mal zbran a ja nie :lol:
01.08.2008 - 10:28:58
00
zbraň - ktorú nemá čo bezdôvodne vytiahnuť
v SR prichádza po KAŽDOM, a to aj oprávnenom (nutná obrana a krajná núdza) použití zbrane k súdnemu prejednaniu celej udalosti (výnimku tvoria iba policajti a aj to asi len štátni, ale aj tam sa preveruje každé použitie) kde ste v podstate formálne obvinení minimálne z ublíženia na zdraví (podľa toho ako to dopadne)... je to proces dosť nepríjemný, vďaka ktorému sa tradujú návody ako "ak to nikto nevidel tak aj ak si bol v práve pozbieraj nábojnice, zmizni a nič neohlasuj"
v podstate by musel zdôvodniť, že ho biker zaliaty potom, s tepom okolo 180 a ešte stále šliapúci do kruhu ohrozil tak, že mu nezostávalo nič iné ako použiť zbraň (čistá utópia, hlavne ak vás nájdu s 2 dierami v hrudníku a bez čohokoľvek nazvateľného zbraňou v blízkosti) - to je tá nutná obrana, alebo že tým, že vás odbachol, zabránil väčšej škode ako spôsobil tým, že vás odbachol (v podstate by muselo bezprostredne hroziť, že ak budete pokračovať v jazde, URČITE v dôsledku toho niekto chcípne)
pri prípadnom vyšetrovaní zastrelenia bikera neznámym páchateľom sa samozrejme medzi prvými preverujú "ochránci", lesníci a iný personál, ktorý v danom čase na danom mieste mohol pôsobiť a vlastnia legálne zodpovedajúcu zbraň...
čiže ako po vás nebudú strieľať policajti za to, že nemáte blikačku a ďalšie prkotiny, nebude po vás strieľať ani ranger - nie ste pytliaci, kde by mu to ešte (s problémami) prešlo
killing cops, to tiež nájdete ešte tak v USA...
01.08.2008 - 19:18:06
00
killing cops, to tiež nájdete ešte tak v USA...


Ozraly zeleny muzik. Tiez len v USA? Bezkrky magor co si sa nanho skaredo pozrel. Tiez len v USA? Skratka ist do otvoreneho konfliktu s niekym z koho srsi agresivita na mieste bez svedkov svedci o nedostatku pudu sebazachovy. Hrdinske kusky s plynovou pistolkou alebo sedlovkou by som radsej neskusal.
01.08.2008 - 20:54:42
00
bezkrký magor je INÁ kapitola a o.i. nie je taký blbý, aby zbraň, ktorú má na vykonávanie zločinu, mal legálne
a kedy naposledy v .sk ožratý verejný činiteľ niekoho odpráskol?
okrem toho, recept na ožratého ozbrojenca legálne držanou zbraňou som už písal vyššie: vyklidiť priestor a z prvého možného miesta naňho naviesť chlapcov zo 158ky
01.08.2008 - 21:30:43
00
haha celkom funny by bolo poslať kliftonov preveriť stav alkoholu v krvi poľovníkov počas poľovačky, keďže väčšina z nich sú riadni slopaji ... a keďže naše zákonodarstvo má zero tolerance pre alkohol v krvi ozbrojenca, mohli by svoje kanóniky tak akurát popredať
01.08.2008 - 21:34:21
00
hehehe...tak dnes som sa "pobavil".Na kosarisku maju flojdi svoje "ozdravne" zariadenie.Jeden s tych tupych flojdov konkretne "STRIEBORNY OPEL ASTRA KOMBI" vyletel pod lomom zo zakruty v protismere jak cocot a spustil este aj pitchung...mal smolu boli sme traja a tolko cocotov asi este nepocul co sme mu nalozili a zelenych a nevim jakych vselijakych zvieracich privlastkov.Ta slepica co sedela vedla neho sa skoro pos.ala... :lol: :lol:
No fakt krasny slnecny den... :D
03.08.2008 - 19:18:48
00
keyboard_arrow_up