už som si zvykol na pomenovanie kolaborant, dezolat, komunista v podstate to je smutne kedže si takto asi polovica národa medzi sebou nadáva a myslí si ako im bude dobre ked jedna alebo druha strana si presadí resp presadzuje svoje. snažím sa to ale vnímat neobjektívne. Su to nejake krajiny ktore si chcu mocensky geopoliticky presadzovat svoje záujmy. Ako to robí Usa tak tak isto len viac neohrabane to robí Rusko. Chceli aj chcú Ukrajinu pod svojím vplyvom tak isto ako Usa si po celom svete zaistuje nejaky vplyv zakladnami, cvičeniami, vojenskym priemyslom a presadzovaním demokracie aj v krajinach kde to nieje možné, To isté spravilo Rusko s Ukrajinou kedže smer ktorým íšla sa im očividne nepáčil. Že to spravili takto nechutne to je už druha vec. Velke krajiny sa budu snažiť presadzovat svoj vplyv a bohužial krajiny ktoré to nebudu ochotné akceptovat si to odtrpia. Neviem ako si to západný svet predstavuje,že Čina Rusko či India si budú žiť svoj svet a nijak sa nestarat do toho čo sa deje okolo. A hlavne bez týchto krajín ak nebudu spolupracovat to nepôjde ani ekonomicky ani technologicky.
Minimalne nech sa dohodnú nech všetci zložia zbrane stopne sa posielanie a začne sa rokovat. Lenže každy si mylí ak sa tak spraví bude to len čas na dalšiu prípravu vojny


Naposledy upravil double dňa 27.01.2023 - 12:54:20, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2023 - 12:28:27
00
priznaj sa-keď si bol malý,mal si nejaký ťažký pád na hlavu ? že tu splietač takéto nezmyselné kraviny-alebo si za to platený ??? fakt nechápem,že dospelý človek nechápe,čo sa okolo neho deje,ako ti už radili iný.zájdi za dochtorom,sú na to lieky :^)
27.01.2023 - 12:33:17
014
"stare"
https://www.youtube.com/shorts/tRwaAqeHJ5E

edit: bllll nechce to vlozit toto video takze
The Way Out Of The Conflict is For Russia to Leave Ukraine - Finnish Prime Minister Sanna Marin
27.01.2023 - 12:34:53
02
a na tom našom malom skorumpovanom Slovensku aktuálne takto:"naši ludia" nesmú ísť do basy za žiadnu cenu !!! :puke:

27. januára 2023 11:24

Rozsudok v kauze Fatima, v ktorej je obžalovaná Monika Jankovská, sa odkladá. Prípad vydierania pozastavil Ústavný súd, ktorý bude teraz rozhodovať o jej sťažnosti. Dovtedy okresný sudca v Trnave nesmie rozhodnúť.

Bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti za Smer Jankovská čelí obžalobe z vydierania, že so svojím svatom Petrom Vaskom donútila v kauze Fatima Michala Vidu zmeniť výpoveď. Hrozí jej desaťročný trest. Pomáhal im vraj niekdajší policajný funkcionár NAKA Róbert Krajmer, ktorý je tiež obžalovaný. (aktuality)
27.01.2023 - 12:44:49
00
Zopakujem otazku ineho foristu:
Sorry, ale si naivny, blby alebo zaplateny?
Kedze double, tak aspon 2 z troch.

A toto dalsia perla (logiky, cynizmu, empatie, osobnosti, atd):
'Že to spravili takto nechutne to je už druha vec. '

Brrr, ak nie lekar, tak aspon poriadne studenu sprchu
27.01.2023 - 12:46:20
00
Ale uz ho nechajme, sak on sa to snazi vnimat neobjektivne :rofl:
27.01.2023 - 12:49:06
08
padol som na hlavu a so mnou dalšia minimalne polovica sveta
27.01.2023 - 12:55:09
00
double napísal:
padol som na hlavu a so mnou dalšia minimalne polovica sveta

no schvalne ktora minimalne polovica sveta? ta ktora hlasovala s Ruskom v OSN?

Belarus, North Korea, Nicaragua, Russian Federation, Syria


toto je podla teba minimalne polovica sveta?

chod robit stand up komedia ti ide...
27.01.2023 - 12:56:31
013
double - ten článok, čo som tu dal, si zrejme nečítal, tak tu vypichnem aspoň jeden krátky odstavec, ktorý by si si mohol prečítať(predpokladám, že to zvládneš, keď zvládaš písať):

Pokud někdo pošle svoje pluky přes hranice a řekne jim: palte, ničte, zabíjejte, je dost nepravděpodobné, že by s ním šlo dojednat mír, aniž by předtím dosáhl svých cílů a aniž by k tomu byl vlastními neúspěchy aspoň částečně donucen. Navíc mu ta napadená strana přirozeně nebude důvěřovat, asi stejně, jako vy byste nedůvěřovali sousedovi, který se vám pokusil zakroutit krkem a jen z nějakého technického důvodu mu to nevyšlo. Třeba to za pár dní, až ten problém vyřeší, zkusí znovu, a tentokrát s větší silou.
27.01.2023 - 13:02:48
02
napadnutie Ruska som odsudil aj ja ale mier poprípade negatívny názor na Usa má minimalne polovica sveta.Len India a čína su 3mld ludí neviem ako oni sa k tomu stavajú. Svet neni len západ. Napr vojna na Ukrajine nieje čo sa týka ludských životov najvačšia v súčasnosti ale Afrika nikoho nezaujíma teda okrem zdrojov. Každého zaujíma len to čo sa píše v mediach a najhoršie ,že každy si číta len to čo mu vyhovuje potom je jasné ,že nemôže mat objektívny názor resp možno ten objektívny názor sa ani nedá získať ked realne informácie je tazké overit. Media dokážu s ludským chápaním spravit divy. Vojna sa musí zastavit nikto ju nevyhra. Doplatíme nato všetci. Vojna je business mocných nenechajme aby toto pokračovalo


Naposledy upravil double dňa 27.01.2023 - 13:13:27, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2023 - 13:06:39
00
Tak problém je v tom, že tí, čo odsúdili vraždenie, deštrukciu, rabovanie a nepodporujú agresora nemajú objektívny názor. Hmm, no veď stále sa je čomu učiť,
27.01.2023 - 13:11:05
03
'napadnutie Ruska som odsudil aj ja'

Kedy? Chod im to povedat osobne
(Alebo citaj a nepis, je ta tu skoda, ze si nevazime mier a nezaujima nas vzdialena Afrika atd, same perly)
Koncim s krmenim
27.01.2023 - 13:22:50
01
to nieje problem problem je s nenavistou jednak proti iným krajínam ale jednak návzájom medzi sebou. cast z tohto sposobili aj media a politici. Neviem či to nevidíte v ako stave sme. Rozmýšlajte či by nebolo lepšie ten konflikt ukončit resp aspon zmrazit ci jedina cesta je vítaztvo Ukrajiny tým že tu budeme vyrabat pre nu tanky. Idem ja zase hed trocha pobicyklovat. Skuste aj vy miesto sledovania medii a nasierania sa na nieco co nijak nevyriešite. Tak zase niekedy ale skor idealne keby téma politika na bikovom fore ani nebola. Mozno by sa viac bicyklovalo


Naposledy upravil double dňa 27.01.2023 - 13:27:23, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2023 - 13:24:41
00
tak zase v auguste?
27.01.2023 - 13:26:56
01
29.nov som tu bol naposledy takže som vydržal skoro dva mesaice aj ked pre mnohých radšej ešte menej resp vôbec nemal chodit a nezasahovat do ich videnia sveta. uvidíme možno už nenapíšem nič do tejto témy ked vrie žlč tunak nad mojím vnímanim sveta. Ale možno ma počet minusiek zlomi a prestanem písat alebo odhlasím sa z fora ako nejeden jedinec.


Naposledy upravil double dňa 27.01.2023 - 13:37:16, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2023 - 13:31:54
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up