To aj ja mám také výjazdy že 3.5% času v Z4 to sa ani moc nenamakal🤣
10.04.2023 - 06:59:22
01
Len ty pri tom nejdes 4,5w/kg 😁
Otazne je ci ma na strave dobre nastavene zony HR alebo len nejak aby bolo. Z2 od 112 sa mi nejak nezda.
10.04.2023 - 09:20:47
00
pozri zony nejakych ultras (nie fanusikov na stadione) a zacne sa ti zdat...
10.04.2023 - 09:32:00
05
Za to ty sa mi zdas stale.
10.04.2023 - 09:57:45
00
matt napísal:
Mimochodom nechápem tie reči o Peťovi ako “sa mu už asi nechce bicyklovať” a podobne. Neviem, pozrel som síce iba záznam, ale hentak si nechtiac ustlať takmer zo spice balíka skôr hovorí o smole…

Mne osobne to tak niekolkokrat prislo, tak som dal pacik cloveku, co to napisal. Totiz. Tych padov je vyrazne viac ako Peter padal v minulosti a nemyslim si, ze tie pady su len o nahode. Ak si 100% pritomny a sustredeny v zavode, tak omnoho lepsie vies predvidat situacie, ako ked ides svoju povinnu jazdu a myslienkami si niekde inde. Tiez si omnoho skor ustelies vtedy, ked je tempo pre teba privysoke, ako ked tempo urcujes sam, alebo sa citis vo vysokom tempe zavodu komfortne. Preto Peter vo svojej najlepsej forme vyzeral akoby sa padom priam zazracne vyhybal. Sucasny Peter sa castokrat drzi medzi favoritmi za oci, kym Vojto a Matej do toho nedupnu, a po viacerych padoch pripadal tak, ze mu odlahlo a citil sa oslobodeny. Pritom pred par rokmi by bol pekelne nahnevany. Mozem sa samozrejme mylit a je pravdepodobne, ze vcerajsie P-R nebol tento pripad.
10.04.2023 - 12:35:28
014
Volodja napísal:
ze vcerajsie P-R nebol tento pripad.

Síce sa mu včerajšie P-R nevydarilo, no mohol si urobiť aspoň malé PR na miestnej úrazovke.
snapxcdn.com
10.04.2023 - 13:23:59
02
Starý degenkolb padol/dopadol kus bolestivejšie, hoci došiel v top10 do cieľa.
c7r2q8r6.stackpathcdn.com
10.04.2023 - 14:49:52
02
mirec16 napísal:
Z2 je ina v 2. a 6. hodine? zaujal si ma, skus to viac vysvetlit :)


že si to ty tak ti to vysvetlím - po dvoch hodinách jazdy v Z2 máš iné pocity ako po šiestich hodinách takže je iná
10.04.2023 - 15:00:51
00
ten bol dobry :D

vysvetlenie na urovni hrdo odborne slusne

a-static.projektn.sk
10.04.2023 - 15:04:50
00
další stroj sa ozval :D neviem ale ja mám pri pulzoch 130 po dvoch hodinách príjemnejšie pocity ako po šiestich takže pre mna je Z2 v takýchto prípadoch iná, asi neviem dobre hrat divadlo jak napr. stax a mirec16 :D až som sa pozrel či som dobrej téme nie v politike, pre teba ja aj každá téma rovnaká :D to vážne vy dvaja máte furt rovnaké pocity na bicykli ? žiadna zväčšujúca sa únava s pribúdajúcimi hodinami jazdy ?
10.04.2023 - 15:08:43
00
scarinko napísal:
Len ty pri tom nejdes 4,5w/kg 😁
Otazne je ci ma na strave dobre nastavene zony HR alebo len nejak aby bolo. Z2 od 112 sa mi nejak nezda.



Z2 je Z2 a to je jedno koľko máš wattov na kilo...unavis sa tak isto 😉
10.04.2023 - 15:43:42
00
ziadna... inak ked pozeram Degenkolbove zaznamy, tak max HR ma okolo 172-176, viac som nenasiel, takze je otazne ci to na Strave nejako riesil, ci na to kasle, plus zaznam z Roubaix (wattak a HR monitor) mu konci tesne po tom pade, takze je otazne ako by zony vyzerali, ak by to bolo uplne, samozrejme su to tak ci tak fantasticke cisla
10.04.2023 - 15:48:55
00
Na P-R startoval aj dalsi "exot" Cameron Wurf. Odmakal si robotu pre svoj team, dosiel do ciela, obul bezecku obuv a odbehol si v ramci treningu este svizny polmaraton. Neskutocne.
"Rather shortly after the finish of one of the world’s most famous and infamous cycling races, Wurf put on his running shoes to complete a half marathon. Paris-Roubaix covered a distance of 262 kilometers; the race was completed by Wurf at an average of over 42 kilometers per hour. His run afterwards was at a very high pace as well: with an average speed of 4:06 minutes per kilometer and three kilometers in about 3:45 minutes per kilometer, the run was serious.
" tri-today.com
tri-today.com
10.04.2023 - 16:00:27
014
Sovicka30 napísal:
To aj ja mám také výjazdy že 3.5% času v Z4 to sa ani moc nenamakal?


si nečítal čo som písal o pulzoch ? nemôžeš z nich veľmi usudzovať o únave - kto ako tvrdo makal, o veľkosti bolesti, únavy, je rozdiel ked ideš Z4 podľa pulzov odpočinutý alebo v plnom záprahu ako napr. cyklisti jazdiaci každý den - a to nie len turistiku, Z4 vytočiť v dlhodobej únave - po x dňoch, týždňoch permanentného zaťažovania je náročnejšie ako odpočinutý, a tí najlepší chodia preteky z ,,plného tréningu,, nemôžu si dat pred každými pretekami 5 dni oraz lebo pri 10 pretekoch za dva mesiace by im veľmi klesla trénovanosť, podstatný je veľký výkon ktorý je aj pri menších pulzoch - ten hovorí o bolesti, kto ako tvrdo na Roubaix, ... makal, tí čo idú grand tour na celkové poradie majú preto aj menej pretekových dní - aby im nekleslo FTP v dôsledku celkovej menšej záťaže pri absolvovaní veľa pretekov kedy je deň dva pred pretekmi aj po nich relatívne volnejších a dokonca aj niektoré preteky kde je veľa jazdy v balíku sú menej náročné ako ťažký tréning, pocity - veľkosť bolesti si môžeš posunúť o jednu zónu oproti tvojmu menej objemovému tréningu, to ci cítiš ty pri Z3 podľa pulzov to odpovedá pri veľko objemovej záťaži Z2 podľa pulzov, o porovnaní výkonov v týchto pulzových zónach sa samozrejme nebavíme :D
10.04.2023 - 16:37:07
01
https://sportweb.pravda.sk/cyklistika/clanok/663265-prilba-ako-mozog-hviezdny-van-aert-mal-s-kolegami-na-roubaix-specialnu-ochranu-hlavy/?utm_source=pravda&utm_medium=rss&utm_campaign=rss
10.04.2023 - 17:08:02
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up