slavonav mas vo vselicom pravdu, ale vidis to prilis cierne....chod na bike-forum.cz a hod tam temu o teplakoch v retazi :) ...pre mna je oznacenie 8kolecko v pohode, naozaj neviem komu by mohlo vadit...ine je, ked to niekto uplne popletie a nazve nieco uplne zlym nazvom, to si kazdy zgustne :) zdravy jedinec sa uvedomi, nastuduje a nabuduce to napise riadne, ten zbytok sa tu uz neukaze ... s tym nespravis nic...
23.05.2006 - 15:09:22
00
slavonav ako root povedal chcem vidiet konkretne veci...tak sem s nimi a mozno sa aj vyriesia..

tukanek je podla mna specialny pripad ........aj zeropoint je lama(aspon myslim, ze to tak o sebe pise) a prizna si chybu, nezaklada si 2 konta, neprispieva blbostami,....

co sa tyka tej schopnosti pomoct, daj konkretne temy...okrem tych tvojich(ako uz pisal bobo, napr. ja osobne neriesim, ci furt nejaky kompas a pod. "blbosti" takze ti v tej teme nic neporadim)
23.05.2006 - 15:10:17
00
Zapojim sa aj ja (ako zdrave jadro). Asi zle citam, ale s vynimkou totalnych blbosti (vacsinou aj nasledne zmazanych) som v kazdej teme nasiel nejaku odpoved na otazku. Niekto mozno caka istu odpoved (pre neho pochopitelnu) a ked nepride, tak potom tu vyhlasuje, ze nikto neodpovedal k veci. Ja sa tiez pytam, konkretizuj. Tvrdit, ze niekto nieco urobil bez dokazov neobstoji ani na sude.
23.05.2006 - 15:10:24
00
panstvo neviem ako vy ale jaaa ked som s partou na bajku vzdy je sranda... toboz ked sa vyberieme na hory na dobu neurcitu....
nehovorim ze to co robim robim kvoli srande ale to patri k tomu a bez srandy by bajkovanie nebolo take stavnate...
ked chcete napisem na tuto temu aj basnicku :D :D :D
co sa tyka novacikov... ti to maju tazke v kazdom obore... nerobil by som z toho vedu soplosi :D :D :D
(obycajne doberanie nic osobne :D )
23.05.2006 - 15:11:27
00
2 palig: konkretne ... ved ten pristup ludi ... povisenecky ako by zjedli vsecku mudrost sveta ... ty s tym nespravis nic.

chcel by som vedet co by ste mi napisali keby sa opytam preco ide z prehadzovacky lanko ... ked som sa podobnu otazku opytal na moto fore dostal som rozumnu odpoved aj s vtipnym komentarom ... ale tu su povecsinou len tie "vtipne" komentare :(
23.05.2006 - 15:38:32
00
2 palig: konkretne ... ved ten pristup ludi ... povisenecky ako by zjedli vsecku mudrost sveta ... ty s tym nespravis nic.

chcel by som vedet co by ste mi napisali keby sa opytam preco ide z prehadzovacky lanko ... ked som sa podobnu otazku opytal na moto fore dostal som rozumnu odpoved aj s vtipnym komentarom ... ale tu su povecsinou len tie "vtipne" komentare :(


co robis alebo v com sa vyznas??? povedzme napr. v PC a ja sa ta budem vypytovat preco sa ventilator na zdroji kruti dolava a nie doprava...uz chapes?
23.05.2006 - 15:41:22
00
2 palig: konkretne ... ved ten pristup ludi ... povisenecky ako by zjedli vsecku mudrost sveta ... ty s tym nespravis nic.

chcel by som vedet co by ste mi napisali keby sa opytam preco ide z prehadzovacky lanko ... ked som sa podobnu otazku opytal na moto fore dostal som rozumnu odpoved aj s vtipnym komentarom ... ale tu su povecsinou len tie "vtipne" komentare :(


co robis alebo v com sa vyznas??? povedzme napr. v PC a ja sa ta budem vypytovat preco sa ventilator na zdroji kruti dolava a nie doprava...uz chapes?


a co je na tom ... sa ma to opytaj ... ti nepoviem vies co kup si pocitadlo ... taku odpoved by som dostal tu !!! mozno otazka co je pre teba trivialna hlupost niekomu neda spavat ...
23.05.2006 - 15:43:24
00
a co je na tom ... sa ma to opytaj ... ti nepoviem vies co kup si pocitadlo ... taku odpoved by som dostal tu !!! mozno otazka co je pre teba trivialna hlupost niekomu neda spavat ...


a teraz je vidiet, ze na take otazky neodpovedas casto...choval by si sa uplne inak

P.S. stale mi chybaju konkretne veci, lebo aj ja poviem, ze ty si .....ale nemam ziadny relevantny argument - cize vyzeram ako dost blbec, ktory len zacina flamy...
23.05.2006 - 15:47:25
00
kaslite na to uz :) slanonav ty to vidis moc cierne, daj nam este sancu 8) ...podla mna sa tu vzdy poradi aj uplnym zaciatocnikom, ak pisu aspon trosku rozumne a nie ako "splasene male detiska"...a dokonca aj takym "detiskam" niekto vzdy rozumne dohovori a poradi (na nikoho nenarazam, nikoho neurazam) 8)
23.05.2006 - 15:53:51
00
a co je na tom ... sa ma to opytaj ... ti nepoviem vies co kup si pocitadlo ... taku odpoved by som dostal tu !!! mozno otazka co je pre teba trivialna hlupost niekomu neda spavat ...


a teraz je vidiet, ze na take otazky neodpovedas casto...choval by si sa uplne inak

P.S. stale mi chybaju konkretne veci, lebo aj ja poviem, ze ty si .....ale nemam ziadny relevantny argument - cize vyzeram ako dost blbec, ktory len zacina flamy...


tu neodpovedam casto? no neodpovedam lebo nemam vase skusenosti ... zial :(

konkretne veci ... som ti dal priklad odpovedi s pocitadlom ktoru by som tu urcite dostal. k teme strielajuca retaz ... dala by sa zhrnut na 1 stranu. len to by tam mali ludia prispievat rozumnimi vecami a nie hahaha ... neviem ci si ten zeropoint robil srandu alebo nie ale aj tak sa mu snazili pomoct tak 2 ludia ... co je dost malo :(
23.05.2006 - 15:56:02
00
Niekedy mám dojem, že každé fórum sa po čase zopsuje s tým, ako narastá počet ľudí, ktorí do neho priepievajú. S pribúdajúcim počtom ľudí vždy narastá aj počet blbcov medzi nimi. Ale s tým asi nič nenarobíme.
Ak bude krutá cenzúra, tak to budú negatívne brať aj tí, ktorí by radi prispievali konštruktívnym spôsobom. Ak cenzúra a napomínania nebudú, tak tu za chvíľu bude taký bordel...
23.05.2006 - 16:00:33
00
tu neodpovedam casto? no neodpovedam lebo nemam vase skusenosti ... zial :(
konkretne veci ... som ti dal priklad odpovedi s pocitadlom ktoru by som tu urcite dostal.


vidim, ze si to nepochopil, neva :)


k teme strielajuca retaz ... dala by sa zhrnut na 1 stranu. len to by tam mali ludia prispievat rozumnimi vecami a nie hahaha


tvoj problem si zle popisal...skratka to sa neda inak povedat, ale ked sme take zle forum, tak urcite najdes takych tem habadaej,ze???


... neviem ci si ten zeropoint robil srandu alebo nie ale aj tak sa mu snazili pomoct tak 2 ludia ... co je dost malo :(


nemyslim, si ze len 2 ludia....
23.05.2006 - 16:00:47
00
este raz
neber to tak cerne kaaamo...
navrhujem aby sme sa vsetci zli pre teba vyzbierali na cukrovinky cierny princ z druheho vykladu...
neber to ako uplacanie...
daj nam druhu sancu
v podstate sme dobri chlapci :D
23.05.2006 - 16:01:21
00
konkretne veci ... som ti dal priklad odpovedi s pocitadlom ktoru by som tu urcite dostal. k teme strielajuca retaz ... dala by sa zhrnut na 1 stranu. len to by tam mali ludia prispievat rozumnimi vecami a nie hahaha ... neviem ci si ten zeropoint robil srandu alebo nie ale aj tak sa mu snazili pomoct tak 2 ludia ... co je dost malo :(


-co sa tyka zeropointa: schvalne som si spocital pocet userov ktori sa fakt pokusali pomoct....a napocital som okolo pat....a myslim si ze odpovede boli fakt k veci a zeropointa uviedli na ako taku spravnu cestu....

ja seba takisto nepovazujem za nejakeho genialneho usera tohto fora, casto sa viac vypytujem ako radim....ale predstav si ze by toto bolo nejake forum ktore by sa zaoberalo trebars PC...a fakt by sa niekto prihlasil a zalozil by forum typu ako spominal PaliG...do ktorej strany sa kruti ventilator od zdroja...schvalne to idem asi skusit...a pockam si na reakciu....myslim si ze ma uplne zlyncuju....no za pokus o stoji...nemozete niekto hodit link na nejake PC forum????
to slavonav - aspon ti chcem ukazat aka je prirodzena reakcia ludi na nezmyselne prispevky....
23.05.2006 - 16:05:25
00
nikoho tu zlym nenazyvam ... mate na to iny nazor ako ja a to je secko, ja som vas stel presvedcit o mojom pohlade na vec no nepodarilo sa ... tak si pokracujte v tom co tu robite doteraz :)

len som vam aj na zaklade tej "statistiky" stel ukazat ako to tu s navstevnostou je ... takze v niecom asi ten problem bude ... podla mna v tom co som sa tu snazil popisat ... ako vravim ja sa na nikohonehnevam, nikomu nemam za zle co napise len by som bol rad aby ste novacikov svojimi prispevkami neodradzali ... co zi myslim ze robite :|
23.05.2006 - 16:10:45
00
keyboard_arrow_up