Hack3r napísal:
pridem domov, zalozim temu "Fotografie lesných zvierat"...

Radsej aj s dovetkom "okrem medvedov". Pre istotu. :lol:
02.06.2023 - 09:58:50
03
Ja vám do témy nepoleziem, tak máte o jedného zástancu medveďov menej :lol:
A ak do tejto témy už nejdú prispievať rozumovo zdatní jedinci, tak ju hádžem rovno do koša :P
02.06.2023 - 10:11:05
00
Hack3r napísal:
pridem domov, zalozim temu "Fotografie lesných zvierat" a nahadzem tam fotky a tam sa moze pokracovat, toto uz je uz zah0vnene ako vacsina tohto fora.


nezabudni prosim nazdielat link na temu :) Dik
02.06.2023 - 10:11:49
00
jes, konecne mozeme trollovat s Piny bez fotiek :-D
02.06.2023 - 10:14:47
20
power300 napísal:
Plne súhlasím 👍 A ešte by bolo dobré zakázať akékoľvek komentáre.


To by stálo za úvahu, prideliť
moderátorské právomoci zakladateľovi vlákna.

Mazanie komentárov alebo nevhodných obrázkov.
02.06.2023 - 10:49:58
03
dufam že nie cenzura
02.06.2023 - 11:00:17
00
ja len tak bez rypania - robi vam problem texty prescrolovat? lebo mne nie, vacsinu textu len preletim ocami a ked ma nicim nezaujme idem dalej.

skor by to chcelo zalozit zvlast temu na medvede, ako sa zalozila tema elektrohejteri a tam to vsetko presuvat.
lebo napr. k Chrapkacovi by aJoN nemohol dat otazku ako sa to podarilo a Hack3r by mu nevedel odpovedat a ja by som sa nic nove nedozvedel.
02.06.2023 - 11:00:48
09
Takže ty chceš vlastne prideliť zakladateľovi témy možnosť mazať príspevky, ktoré sa nestotožňujú s jeho názormi? Celkom haluz inak :lol:
Rôznorodosť názorov a možnosť slušne ich vyjadriť ostala kde? ;)
A keby sa chcel niekto spýtať niečo o tej fotke? ;)
Ak sa ti nejaký príspevok nepáči, porušuje pravidlá fóra, uráža iných a podobne, máš možnosť už aj teraz ho nahlásiť ;)
Nechcem vám kaziť radosť chlapci z novej témy, ale za mesiac to tam vyzerá rovnako. Vlastne ako na celom fóre :lol:
Niekedy sa nedá držať sa striktne jednej témy napríklad o zveri, keď okolo nej sa rieši aj legislatíva a podobne. Niektoré témy sa proste prelínajú. Tak ako predmety v škole. Vzdelávací obsah niektorých zasahuje do druhých a spolu tvoria jeden celok ;)
Len s tým rozdielom, že tu je to občas plné nadávok a to sledujem len pár tém.
02.06.2023 - 11:11:18
02
Ešte som nezakladal žiadne vlákno, tak neviem čo má zakladateľ k dispozícii, aké nástroje.....

Ale príde mi normálne, že by mohol mať možnosť mazať off topic príspevky.
02.06.2023 - 11:39:14
02
dees napísal:
PINY Dobrá rada od advokáta. Nakoniec bude mať zlodej právo na všetko neuzamknutú či neprivarené. Mala by si odvahu to ísť povedať tým, čo mali škodu ?

Skodu sposobenu medvedom (a inym zakonom chranenym zverom) preplaca stat. Na rozdiel od skod sposobenych napriklad raticovou, ktore su mimochodom nasobne, nasobne vyssie. A ano, kazdy ma povinnost zabezpecit si majetok. Dokonca ak si nezamknes auto, mozes dostat pokutu. Lebo tym v principe "podporujes" kriminalitu. Pripadny shitstorm fakt pls do inej temy.
02.06.2023 - 11:42:20
03
vyuzijem este zacatu diskusiu - na fb uz funguju akesi podskupiny v ramci skupiny. to iste sa deje tu - mtbiker je uz velky - uz to nieje komunita s prevazne rovnakym zameranim. potom v ramci jednej temy chce jedna podskupina nieco prediskutovat, druhej to vadi. v magazine si uz tiez vies filtrovat ake clanky sa ti maju zobrazovat. ja mam aj tak nastavene ze sa zobrazuju vsetky. jedine e-bike mam v ignore, zvysok si filtrujem sam - co ma nezaujima necitam, neriesim. naopak viem ze ma vie zaujat aj nieco co mat uplne nezaujima a drzim si akysi vseobecny prehlad o roznych temach aj ludoch.
02.06.2023 - 11:42:31
01
aJoN - nie nema ziadne nastroje.
Tato tema je v pohode, ved nenazyva sa "Fotky lesnej zveri", riesime tu vsetko. Napriklad ja sem furt davam spravicky o svinkach :P
02.06.2023 - 11:43:21
01
Práve som zistil, keď v sekcii fotky napíšete názov témy, tak sa vám zobrazia fotky z tej témy.
02.06.2023 - 11:45:31
01
Ak to ale nezmenili tak len fotky priamo nahrane na mtbiker, pridane cez odkaz nezobrazi a to je skoda...
02.06.2023 - 11:47:32
01
ennio napísal:
Radsej aj s dovetkom "okrem medvedov". Pre istotu. :lol:

Rozhodne bez medvedov. Ved pri tom dramatickom premnozeni medvedov, o ktorom tu citam, tak kazda druha fotka by bola fotka medveda zhotovena lokalnymi medvedofobnymi aktivistami. Namiesto ich komentarov. To by bola dost nuda.
02.06.2023 - 12:51:40
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up