Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
niekedy tento tyzden si chcem ist prejst dlhu trat, prida sa niekto?
zatial take stredne tempo...
12.08.2008 - 14:52:12
00
niekedy tento tyzden si chcem ist prejst dlhu trat, prida sa niekto?
zatial take stredne tempo...


zajtra?
12.08.2008 - 18:23:25
00
Ak pojdete zajtra, budem malovat "C" z Pezinskej Baby smerom na Biely kriz... po hrebeni, po cervenej turistickej znacke s obchvatom Somara...
Ak pojdete, pristavte sa, hodime rec...:o)
Odchadzam z Baby cca 8.15... prichod na Biely kriz cca 14,00 hod... To malovanie ide hrozne pomaly....
Inak z Pezinskej Baby smerom na Limbach, Medvedie udolie az na Biely kriz je trat dnesnym dnom vymalovana... Trvalo to 11 hodin tvrdej roboty... Ale dufam, ze to bude sluzit vsetkym, po cely rok....
12.08.2008 - 19:02:10
00
Good work Laco. Chcel som vam povodne pomoct so znacenim v case ked sa to rozbiehalo (aj som pisal niekedy v maji?), ale kedze ste zacali znacit az neskor, tak som zial nemohol, kedze od konca juna som bol doma hadam len jediny vikend. Drzim palce nech to vsetko zvladnete. Pridem aj s kamaratmi podporit dobru myslienku aspon ako ucastnik na trati (v ten den cestujeme na dovolenku, takze sme odchod presunuli kvoli maratonu az na vecer). :)
12.08.2008 - 19:21:29
00
Good work Laco. Chcel som vam povodne pomoct so znacenim v case ked sa to rozbiehalo (aj som pisal niekedy v maji?), ale kedze ste zacali znacit az neskor, tak som zial nemohol, kedze od konca juna som bol doma hadam len jediny vikend. Drzim palce nech to vsetko zvladnete. Pridem aj s kamaratmi podporit dobru myslienku aspon ako ucastnik na trati (v ten den cestujeme na dovolenku, takze sme odchod presunuli kvoli maratonu az na vecer). :)

Dakujem Ti Jezus... som naozaj rad ze prides, a ze si kvoli nasmu cyklomaratonu odlozil i dovolenku....
Som i rad, ze prides svojou ucastou podporit i myslienku maratonu: Cyklisti deťom v boji proti rakovine ... to je momentalne hnacia sila, ktora nas zenie, aby nase podujatie bolo pre Vas vsetkym peknym cyklozazitkom...
Inak ta robota so znacenim cyklotrasy je dost casovo, i fyzicky narocna, bud rad, ze nemas cas... :wink:
12.08.2008 - 19:34:23
00
Laci...fúha, rád by som si prešiel celú dlhú od Partizánskej poporadí...ak začínaš tak skoro na Babe, tak to istotne nedobehnem...
12.08.2008 - 19:40:08
00
Laci...fúha, rád by som si prešiel celú dlhú od Partizánskej poporadí...ak začínaš tak skoro na Babe, tak to istotne nedobehnem...

Heno, ak nevyrazite az poobede, tak by sme sa mali stretnut...
Ja totiz budem malovat v protismere cyklomaratonu... Takze, ak stihnes byt z Partizanskej luky na Bielom krizi cca do 14,00 hod, tak ak budes pokracovat dalej po hrebeni na Pezinsku Babu, tak by sme sa mali stretnut... Ja idem samozrejme peso, lebo s bikom sa malovat neda..:o(
Takze, ak pojdes, prosim nezraz ma... a pristav sa, ak stihnes zabrzdit... :wink:
12.08.2008 - 20:07:09
00
ja chcem na dlhu vyrazit vo stvrtok, ale len od Bieleho kriza. treba setrit sily. Som rad ze uz je (bude) vymalovane, asi by som inak pobludil. :)
12.08.2008 - 20:43:35
00
ja chcem na dlhu vyrazit vo stvrtok, ale len od Bieleho kriza. treba setrit sily. Som rad ze uz je (bude) vymalovane, asi by som inak pobludil. :)

Ak zajtra nebue prsat, tak bude vymalovana cela trasa... Len si treba uvedomit, ze vymalovana cyklotrasa a pretek nie vsade idu po tej istej trase...
Napriklad cyklotrasa ide inak spod Kamzika, cez Kamzik az na Partizansku luku...ako ide pretek...
Preto doporucujem si vytlacit mapu kratkej trate, a ist pretek podla nej...
Inak v nedelu som natiahol spod Kamzika az na Partizansku luku cervene Kellys stuzky, ale ci su tam este neviem...:o(
12.08.2008 - 20:59:07
00
dnes som si dal tu kratku trat, pekne ste to vybrali, len asi 2* som pobludil ale to som moc nekukal po znackach inak sa dalo orientovat dobre... tie stuzky z kamzika na partizansku luku tam esste su aspon v takej miera aby sa dalo podla nich ist...
a inak ako tu uz nieko spominal tak pred prvym stupanim padol strom, taky mensi mozno by sa dal len odtiahnut nabok... a este jeden strom bol spadnuty tak ze som musel preliezat ale to si uz nepametam kde...
ale hlavne skoda ze sa toho nemozem zucastnit kedze som odcestovany...:(

a ked bude niekto trenovat kratku trat tak sa rad pridam...:)
12.08.2008 - 21:24:24
00
Len si treba uvedomit, ze vymalovana cyklotrasa a pretek nie vsade idu po tej istej trase...

viem, kratku som presiel (dokoncil) v nedelu - siel som podla stuziek a trafil som az na Part. luku. Ide mi skor o usek z Baby na Biely kriz, tam sa trat kadejako toci, to by som nezvladol ani s mapou.

Je pravda, ze pri rychlejsej jazde treba kukat hlavne dole na cestu, potom miestami stracam istotu ci idem spravne. Znacku dlhsie nevidim, tak len dufam ze som nemal odbocit... :) Su take miesta.
12.08.2008 - 21:33:39
00
Oka, kto si dá so mnou zajtra doobeda krátku?
12.08.2008 - 21:35:19
00
Oka, kto si dá so mnou zajtra doobeda krátku?


ake tempo?
som ju bol dnes a nejake extra zavodne nezvladam...:D
ale siel by som...
12.08.2008 - 22:23:17
00
Kami ten úsek nie je nijako zložitý. Z Baby po modrej zjazd dole, prefrčíš križovatku so žltou (to je strmák, volá sa to tam Žilová) a asi po ... 1200 m? ostro doprava ("pri obrázku" - kríž) a po asi km si na ceste, po nej do Limbachu
z Limbachu po zelenej smer estavella asi 4 km až prídeš k odbočke doprava, volá sa to že Medvedia dolina, priamo je rampa, doprava nie, ideš tade... stupák 230 výškových na asi 2,5 km, na vrchole stúpania doľava stále po ceste a potom dlho po vrstevnici naspäť na hrebeňovku (na konci je to trošku zaujímavejšie...) a hneď za ňou začína cesta dole k Hatingerke.
Odtiaľ je to už myslím dostatočne známe (z Hatingerky doľava na novú asfaltku a hore...)
12.08.2008 - 22:23:28
00
Porosim vsetkych, ktori pojdu dnes kratku trat, aby mi dali sem vediet, kde su popadane stromy... Najlepsie hodit sem mapku so zakreslenim miesta, kde je padnuty strom...
Ja sa dnes na kratku nedostanem, ale zajtra, pozajtra by sme to riesili....
Dakujem
13.08.2008 - 05:16:19
00
keyboard_arrow_up