na druhej strane avidi sa vraj zvyknu zavzdusnit ked bajk otocis hore nohami ;-] oro to nerobi urcite ;-]
15.08.2008 - 16:46:23
00
na druhej strane avidi sa vraj zvyknu zavzdusnit ked bajk otocis hore nohami ;-] oro to nerobi urcite ;-]

famy :roll: aj ked je pravda, ze to nerobim so ziadnym bajkom
15.08.2008 - 16:54:03
00
to JAro: to robila aj mne predna brzda lebo som presiel cez riadne blatovy brod a v strmeni som mal tolko bahna ze konec :D Stacilo vybrat platnicky nastriekat teflonom kombinackami a srobovakom zastrcit piestiky dnu lebo pred tym som ich trochu povysunul a bolo to v pohode... Sice zo zacitaku som mal strasne dlhy chod packy ale trebalo s tym riadne zabrzdit a potom sa to upravilo a bolo to v pohode.

Co sa tyka avidov a otacania tak to je pravda ja byvam v panelaku a mame strasne maly vytah, bike otacam o uplne maximalne a ked to robis 2x denne a 6x v tyzdni tak sa kludne stane ze kvapalina natecie do vyrovnavacej nadrzky a brzdi to tak ako keby to bolo zavzdusnene. Potom treba potocit kolieskom na minimum a spat na maximum a znova to bude ok teda par otoceni biku :)
15.08.2008 - 17:08:40
00
sak chodievaj peso...vramci treningu :P
15.08.2008 - 17:19:06
00
bordel to nie je, problem je v pake, ked som ju vystriekal Tf2-kou tak sa to vyrazne zlepsilo. predpokladam, ze do paky sa dostal bordel, ale ako to vycistit, to uz neviem. prasa je uplne ciste, tak isto aj piestiky. cvachtave zvuky mi tiez nie su cudzie, no jednoducho krasa. ale inak su tie brzdy fajn, aby si nejaky dudo nemyslel, ze ich moze porovnavat s avidami :D
15.08.2008 - 17:36:49
00
..práve som nahodil nové platničky do Avidov a samozrejme kotúč sa medzi nich ledva vojde... ale na nejaké odpúšťanie kvapaliny teraz fakt nemám náladu... už sa babrem s bikom tretí deň... zajtra na Oravskom maratóne sa to obrúsi... :-)
15.08.2008 - 20:11:28
00
keyboard_arrow_up