vidla skor ci neskor dovidli to je svata pravda.. ja jazdim piaty rok na RST CAPA takze sa da povedat ze som expert na neodpruzene vidly :D
ale nesmies zabudnut na zvoncek a videl som aj take trubky mrte dobre to vyzera... ani nie tak na pesich ale ides za nejakym bajkerom chces ho obehnut ho moze porazit ze ma za sebou parnik alebo co :D :D
ja osobne som si naposledy kupil rapersku flasu... strasne volaco zatial z nej pijem iba doma chlast ale ked sa umudri pocko hybaj medzi ludi... :D
24.05.2006 - 15:01:50
00
Chces tuning? poradim ti. ja uvazujem nad podsvietenim bikeu,teda konkretne vidlica+kotuc,uz to mam premyslene ako to spravim,vyjde ma to do 2 kila, a bude to vyzerat fakt stylovo... Dalej co mozes urobit pre tuning,je dat si podkovy-ja mam vpredu taku striebornu,aj napriek tomu ze mam kotuc. A par gramov navyse mi az tak nevadi.

Hmm,este by som rad poradil tym,co NEMAJU ahead predstavce, ale tie klasicke,tensie... Takze, investujte do klasickeho(teda vlastne sportoveho),zadneho blatnika, napriklad Author XC protection,dufam ze viete o aky ide,a jednoducho ho namontujte akoby ste to montovali na sedlovu trubku... vysledok je, ze bike vam bude vyzerat ako crossova motorka,mam to odskusane,vypada to skvele:) Ale tam uz je viac vahy navyse(pre lovcov gramov)
24.05.2006 - 17:16:54
00
vymen kluky
brzdy su poho, len tam daj nejake lepsie spaliky napr BBB veestop alebo take nieco...
14.06.2006 - 10:54:14
00
nie pre image, ale na to aby to lepsie brzdilo


to akože ked si kúpi mechaniku za 2 litre tak super brzný účinok :shock:
03.08.2006 - 23:30:29
00
Chces tuning? poradim ti. ja uvazujem nad podsvietenim bikeu,teda konkretne vidlica+kotuc,uz to mam premyslene ako to spravim,vyjde ma to do 2 kila, a bude to vyzerat fakt stylovo... Dalej co mozes urobit pre tuning,je dat si podkovy-ja mam vpredu taku striebornu,aj napriek tomu ze mam kotuc. A par gramov navyse mi az tak nevadi.

Hmm,este by som rad poradil tym,co NEMAJU ahead predstavce, ale tie klasicke,tensie... Takze, investujte do klasickeho(teda vlastne sportoveho),zadneho blatnika, napriklad Author XC protection,dufam ze viete o aky ide,a jednoducho ho namontujte akoby ste to montovali na sedlovu trubku... vysledok je, ze bike vam bude vyzerat ako crossova motorka,mam to odskusane,vypada to skvele:) Ale tam uz je viac vahy navyse(pre lovcov gramov)


Ah ah ah ah ah ah boze :shock: :shock: dufam ze to bol vtip dobre som sa pobavil. :lol: alebo nie ,myslel si to vazne? Chyba tam uz len stojan zvoncek a nalepky giant faith 3 ---bike potom je jak kus hnoja. Za tie peniaze a ak by chlapik este predal RST a nieco dosporil tak ma nieaku macochu z bazaru a nie mimozemsky bike.

K teme: ta vidla a kvalitne vecka sa tam hodia. potom uz ako uznas za vhodne.
04.08.2006 - 00:47:26
00
ja som videl super vytunovany scott. na hornej trubke mal pripevnenu detsku sedacku. pekne nie?
05.08.2006 - 15:26:35
00
Ktomu mimozemskemu "tunningu" radsej svoj nazor nepripajam, no snad si myslim ze stacia aj svietiace ventilky, cool to vyzera, nepriberies na vahe, niesu narocne na udrzbu, vela vydrzia, snad len ked vam ich niekto u**be :!: tak je to smola alebo zavist inych ludi...

A ktym brzdam, ja by som rozhodne nekombinoval V-cka s Disc brazdami, ja mam teraz Deore Lx hydry a brzdia super a mam aj RST gilu predtym som mal V-cka Tektro a zmenil som ich a treba brat ohlad na to ze treba aj perobit koleso na disc brzdy... ...co poradit:mrknut po praci zmenit vidlu alebo brzdy, ja som s RST dlho a niejeto nic moc, neviem do akej miery xces vrazit do bikeu no musis prist sam nato co potrebujes...
06.08.2006 - 09:36:22
00
kotuc dopredu to fakt iba pre image staci mu V-brake ja sa nestazujem
10.08.2006 - 22:29:15
00
Ak by niekto mal záujem o svetelný tunig bajku, nech pozrie:
http://svetielka.sk/shop_content.php?coID=10
Nie že by ma to oslovilo, ale možno sa tu nájde pár jedincov, ktorých to asi zaujme. Vianoce sa blížia :D .
03.10.2006 - 13:46:58
00
rozhodne setri na vidlu, ziadnemu kamosovi (mali ju kedysi traja) nevydrzala ani sezonu.



JA MAM ESTE RST CAPA TL 2,5 ROCNY A IDE FAKT SUPER A POUZIVAM JU AJ NA AGRESIVNEJSIE JAZDY,XC A BICROS A NEMOZEM NA NU HOVORIT ANI JEDNO ZLE SLOVO
04.10.2006 - 21:27:42
00
Nenašiel som vhodnejšiu tému,takže píšem sem.Chcel by som si dať eloxovať duralové súčasti.Nevie niekto o firme,ktorá by to previedla?
Prosím zdržte sa poznámok typu"a potom pôjdeš rýchlejšie?".Taký vtipný som aj ja už ráno o 6 hod. :D
Vopred ďakujem za rady a info.
08.05.2007 - 07:38:18
00
Nakoniec som kupil Author OPUS model 2005. Poradte mi ako ho postupne vylepsit.


Co chces tunovat? A na co? To si si mal rovno potom kupit lepsi bike.

Jazdi, a ked sa nieco pokazi, tak to ries.....
Ja som odjazdil na alivio okolo sedem rokov a aj s RSTckou a "V"eckami.
A vymenil som len prehadzovacku.
Samozrejme nie nejake brutalne skoky.
Vsetko je to o prachoch.
Napr. kotuc je vinikajuca volba, ale musis ratat s pravidelnymi vydavkami napr. za platnicky. To nehovoriac napr. o samotnom kotuci. A to ho nemusis zodrat, staci horsi pad.
08.05.2007 - 08:03:29
00
Nenašiel som vhodnejšiu tému,takže píšem sem.Chcel by som si dať eloxovať duralové súčasti.Nevie niekto o firme,ktorá by to previedla?
Prosím zdržte sa poznámok typu"a potom pôjdeš rýchlejšie?".Taký vtipný som aj ja už ráno o 6 hod. :D
Vopred ďakujem za rady a info.


co konkretne?
08.05.2007 - 08:06:07
00
Brzdové páčky,čeľuste.
08.05.2007 - 08:09:10
00
Pokial viem, OPUS ma dost ocelovych komponentov ako riadidla predstavec a neviem ci nie aj sedlovku - dokonca...Toto vsetko by som vymenil za hlinikace postupom casu, bude to o chlp lahsie, krajsie a aj mozno pohodlnejsie... Vidla je na bezne vozenie sa s frajerkou po meste a pohodlne XC v pohode, ale pre serioznejsiu jazdu hlavne koly bezpecnosti a kontrole biku by som ju tiez casom vymenil. Ak niet penazi na zvys tak pouvazuj o nejakej SR Suntour (napr.Epicon), bezkonkurencny pomer cena/vykon. Vlastnosti biku dost ovplyvnis aj vhodnymi plastami, investicia do kvalitnych sa urcite oplati.
Kluky by som zatial neriesil, davat tam drahe kluky sa neoplati, ten rozdiel az tak zasadne nepostrehnes. Ja jazdim obycajne FSA alphadrive a rozdiel medzi tymito klukami a XT naozaj az tak vyrazne necitim.
Taktiez ako bolo spomenute, kup dobre spaliky na brdy napr. BBB a vzdy maj brzdy v perfektnom stave, odmastnene rafiky...potom kotuce kup fakt az ked sa ti bude zdat, ze tieto nestacia, ja by som tam ale kotuce nedaval. Radsej kvalitne V-cka ako nekvalitne kotuce.

Tak tuningu zdar :wink:
08.05.2007 - 10:59:21
00
keyboard_arrow_up