Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
25 km/h nerobim ani po ceste (v priemere, po navrate domov), :) hoci by to bolo pekne.

Na trati sa mi paci, ze po narocnych usekoch nasleduju oddychove, netreba zvlast setrit nohy. Ako najhorsie vnimam posledne kilometre. Ak by som nemal ziadne zasoby, asi bude bezpecnejsie sa zastavit v bufete na Kolibe a doplnit ich. :) Lepsie stratit cas v bufete, ako trafit nejaky strom co sa "zrazu" zjavi v ceste. :D
20.08.2008 - 17:19:06
00
No počasie nám moc na sobotu nepraje.
Dnes som to bola cele prebehnúť aj s mojou polovičkou. Stretli sme aj Laca :) Trať je dobre označená, už sme dnes nezablúdili!!! :lol: Za to by sme si zaslúžili nejaké ocenenie. No dali sme to za 2:20 a neviem pochopiť ako to robia o hodinu menej. 1:10 sme boli len na Bielom Kríži a nechce sa mi veriť, že niekto by už bol v cieli. To sa proste nedá rýchlejšie(tesne pod dve hodiny je ešte reálne). Veď šliapem každý kopec cca 10km/h a z kopca idem nejakých cca 35km/h, keďže nemám fulla dávam si väčší bacha... O moc rýchlejšie to nejde pokiaľ sa nechcem dať na sračky... Mám otázku. Tam kde je furt to blato(neviem ako sa to volá, je to asi v 3/4 krátkej), nedalo by sa to vypieskovať alebo niečo tak? Vždy sa ľahšie ide v piesku(aj keď dnes som skoro letela na hubu pri prechode po piesku v DNV) kde vidíš ryhy, ako keď ideš v blate kde nevieš kde ťa to stočí ani nevieš ako, a ty sa pekne vyvalíš(minule v cca 40km/h mi to pekne šľahlo do blata lebo som sa netrafila a už mi lepilo)... A ešte ten piesok by nebol moc odveci niekde za prvým stúpaním... Dnes tam boli asi lesníci či kto, odvážali drevo... Išli sme cez to blato a bolo také hnusné, že nás to úplne zabrzdilo(úplne je myslené doslova)... Áno, viem, že je to MTB závod a že to k tomu patrí, ale keďže má aj pršať bude to dosť o život prechádzať cez tie mláky a IMHO sa tam budú tvoriť kolóny :? . Čo si myslíte o tom piesku v miestach kde je to stále mokré?

BTW: tlačím dve miesta. Jedno je také čo je hneď za potokom taký zrazu strmáčik(nie je to jediný) a ja si ani prevod nestihnem prehodiť a neviem to ani vyjsť a jedno je tak...proste tam už šliapete ku Kolibe, je tam zas potok, vyjdete za potok a tam je to celkom strmé... Na tieto dve miesta si jediné netrúfam. :roll:
20.08.2008 - 19:48:32
00
Tie dve miesta sa daju v pohode vyjst. Ved ked to ides len treningovo tak sa vrat skus to znovu, uvidis, ze to pojde. A ked nestihas prehodit prevod tak to musis urobit skor!

O hodinu menej to robia asi tak, ze jazdia neporovnatelne viac a lepsie.
Podla mna sa ovela horsie ide v piesku ako v blate! A si v lese, je to mtb maraton, blato patri k tomu! Urcite predsa nebudu dovazat piesok do lesa len preto, lebo niekomu sa neche ist cez blato! A okrem toho tie cesticky nesluzia iba cyklistom, ale aj pesim turistom!
Ked sa ti nechce zaspinit, tak tam nechod
Btw: ked nebudes brzdit a len pevne chytis ridy tak to blato urcite prejdes!
20.08.2008 - 20:12:34
00
Ja to blato prejdem, len neviem či ho prejde každý.
Zablatiť? Kto ma dnes stretol, tak videl že sa blata nebojím- veď sa umyjem... Tie dve miesta si už vytlačím keď to nepôjde, minútka hore dole(dnes prevod nebol problém, skôr rovnováha a proste moja neschopnosť...) .
O tú hodinu menej... Ja len nechápem ako môže niekto šľapať všetky tie kopce 20km/h bez vyčerpania a zjazdovať to kľudne 50-60km/h....
20.08.2008 - 20:24:31
00
Tak co ta to potom trapi? Nechces to tam dat vyasfaltovat?!
Trosku blata este nikomu neuskodilo. S tym musi kazdy pocitat! Alebo nech tam potom nejde! A ked to neprejde tak si potlacio a trosku sa zaspni
20.08.2008 - 20:30:12
00
tak sme sa boli troška prejst po trati aj s mačkou a Garym ale potom sme to šlahli cez Tri duby singláčikom :wink: značenie je dobre viditelné Laco si dal záležať pekná práca.
20.08.2008 - 20:34:09
00
Draha Bubu ! Nemysli si, ze ked sa vozis 2 mesiace, tak hned budes super biker, ti, co to daju o hodinu sa vozia par rokov ! 30 km trat nie je nic dlhe pre nich, tak asi v tom to bude, ze to dokazu tak slapat ... !! To blato a piesok patri k tomu ! A prosim oraginaztorov, aby tam tu trat nepieskovali :D :D
20.08.2008 - 20:34:59
00
Tak co ta to potom trapi? Nechces to tam dat vyasfaltovat?!
Trosku blata este nikomu neuskodilo. S tym musi kazdy pocitat! Alebo nech tam potom nejde! A ked to neprejde tak si potlacio a trosku sa zaspni


Jojo presne to chcem. Spraviť asfaltku uprostred lesa... :idea: :roll:
Nebudem tu opakovať, že blato mi neprekáža, to s tým pieskom bol iba nápad pretože som si všimla, že v niektorých častiach lesa bol takto piesok :idea: :idea: :idea:

Draha Bubu ! Nemysli si, ze ked sa vozis 2 mesiace, tak hned budes super biker, ti, co to daju o hodinu sa vozia par rokov ! 30 km trat nie je nic dlhe pre nich, tak asi v tom to bude, ze to dokazu tak slapat ... !! To blato a piesok patri k tomu ! A prosim oraginaztorov, aby tam tu trat nepieskovali :D :D


Zas som z toho vynikla ako debil :? Je mi jasné, že bikujú ďaleko viac, len mne je to teraz trošku nepredstaviteľné. PARDON. Ok ale mňa tu už láskavo neriešte :!:


Naposledy upravil MedGambit dňa 20.08.2008 - 20:38:52, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2008 - 20:37:14
00
Takze dnes som bol znova dlhu trat, trat je super oznacena uz aj Kellys faborkami, len ma trochu znepokojil fakt ze v medvediom udoly vrcali pily tak dufam, ze lesaci tam nenabehnu aby to znicili...
20.08.2008 - 20:38:43
00
Neboj sa Jakubko, snad ti nic neprekazi suboj o zlato :wink:
20.08.2008 - 20:44:13
00

Zas som z toho vynikla ako debil :? Je mi jasné, že bikujú ďaleko viac, len mne je to teraz trošku nepredstaviteľné. PARDON. Ok ale mňa tu už láskavo neriešte :!:




no len, ked si to tak napisala, ako keby si skracovali trat, alebo co ... trenuj a aj Ty to das mozno niekedy za 1:10 :D
20.08.2008 - 20:45:01
00



no len, ked si to tak napisala, ako keby si skracovali trat, alebo co ... trenuj a aj Ty to das mozno niekedy za 1:10 :D


Nemám pocit že to tak napísala :wink:
Len jej nejde do makovice že sú aj "makači" čo to naozaj dajú za ten čas, sama sa presvedčí :)

Bubu37: nič si s toho nerob, ten čas 2:20 budem mať asi podobný, moja kondícia ak nejaká tento rok bola je v riti :P a to som ešte chcel ísť na dlhú :wink: ešte že ma zrušili.
20.08.2008 - 20:51:10
00

Nemám pocit že to tak napísala :wink:
Len jej nejde do makovice že sú aj "makači" čo to naozaj dajú za ten čas, sama sa presvedčí :)

Bubu37: nič si s toho nerob, ten čas 2:20 budem mať asi podobný, moja kondícia ak nejaká tento rok bola je v riti :P a to som ešte chcel ísť na dlhú :wink: ešte že ma zrušili.




A ja dufam, ze to budem mat tak okolo 1,20 :)
20.08.2008 - 20:52:54
00
Nejde mi o to vyhrať, ide mi o to prísť do cieľa nie posledná.
Druhá vec...Nebikujem ani tie dva mesiace(za tento rok ak som bola viac ako 10x na biku tak som dobrá)...
Ďalšia vec...Trénovať nemám ako, to je môj drobný osobný problém.
A ešte jedna vec...Nechcela som to tak napísať(ak to tak vyznelo, ospravedlňujem sa), opakujem, len mi to príde trošku nepredstaviteľné, ale to je moja vec. Verím, že sú makači čo to dokážu a to sú fakt makači... Ja len takých ľudí jednoducho obdivujem s otvorenou tlamou...Toť vše. Ale už tu neriešme opäť OT :wink:
20.08.2008 - 20:52:55
00



A ja dufam, ze to budem mat tak okolo 1,20 :)

Ty budeš potom ten makač :D
20.08.2008 - 20:54:32
00
keyboard_arrow_up