tak ten trance by som aj bral a prehodil zo scottu sram x.9 lebo na sram som zatazeny :lol:
to Miraculix: ten canyon je fakt super ma dobre kolesa, vidlu, a radenie atd... len na som pocul ze na canyony je dlha dodacia lehota
20.08.2008 - 16:58:18
00
radsej tu SSE http://www.canyon.com/_en/mountainbikes ... #equipment
(mozno si myslel prave to, pod pojmom 100E zlava)
ten je lepsii podla man...
ale byt tebou, tak berem hned toho CANYONA, lebo zasobi sa zmensuju :)


Rozdiel medzi tvojim a mojim výberom je práve v dostupnosti, môj typ môže mať hneď a pri tvojom je CW 37 (CW 34)!!!!! :roll:

Pod pojmom 100 € zľava som myslel presne toto: New Price: Only 1899 Euro instead of 1999 Euro
Dokonca ten tvoj je o 0,1 kg ťažší :lol:
20.08.2008 - 18:02:19
00
to KGB, jednoznacne... ram sice 150ta varianta identickej kopie dajakeho ramu uniformne vyrabaneho dakde v najhlbsiej pi--Cine, ale vyzera byt robustny a na servis nebudes potrebovat atomoveho fyzika aby si vylustil kde je zakopany pes, ked sa ti daco dosere. To co je na druhej strane uplne perfektne su komponenty, boxxerka na DHcku za 50 slovenskych je povedal by som dost luxus... a zbytok tiez vyzera byt velmo solidny.
21.08.2008 - 22:27:48
00
Ahaho este som si vsimol posledne prispevky,

ludia nepisete len tak omylom trochu *DOST* offtopic? pozrite si prve prispevky prosimvas...

P.S.: rasto asi si to evidentne nepochopil ty, ak je Trek Fuel COKOLVEK len vzdialene podobne FR alebo DH tak ja zjem kefu, aj dve.... Trochu mimo misu.
22.08.2008 - 16:31:51
00
keyboard_arrow_up