mne osobne sa to este nestalo, al minule som isiel z kamosom a acera nadherne "křupla" mne sa dneskaj podaril iba 1 defekt, a to navyse nie ani mne = 1. defekt na mojom GT cku (po 500Km) a spravil mi ho Peter (strom) co mu ani nevycitam, lkebo teor. kebyze idem ja tak by som siel po tej istej stope (krajnica cesty) a nabrat ten klicek taktiez... :evil: :roll:
neva, CONTINENTAL dusa (co som tam teraz nahodil) = to samo najlepsie a musim este do dubnicaku kupit dalsiu (zasa dalsie prachy :( )
este nieco = Peter (strom) rozkmasol retaz, tak isiel technikou al-aa kolobezka :lol:
ale sak aj tak bola uz vytahana :P
22.08.2008 - 18:42:58
00
asi by nebolo od veci voziť so sebou náhradnú pätku ako náhradný diel - ako dušu napríklad - rozmer a váha nieje až taká, že by sa to nedalo vmestiť do podsedlovej kapsy, alebo do ruksaku
22.08.2008 - 20:36:20
00
Od pamätneho Horala 2005 ked som pätku prvy a zatial aj posledny raz zlomil a nedostal som sa kvoli tomu na KH uz nahradnu nosim. Odvtedy som ju uz nepotreboval, aj ked fotka z uvodu temy od toho nemala daleko... Murphy jednoducho funguje vzdy a vsade - ak nahradnu pätku nemate, tak zarucene idete domov na singlespeede abo pesi, ak ju mate, tak ste "chraneni" voci jej akemukolvek poskodeniu. :)
22.08.2008 - 21:11:35
00
keyboard_arrow_up