Pre Martin.Ak chceš Schwalbe,tak skukni AGF Invest.sk.
26.04.2005 - 09:03:09
00
ak chces ale urcite schwalbe tak rataj s tym ze sice perfektne drzia ale sa aj perfektne rychlo zoderu. vlastna skusenost. inak nic proti nim.
26.04.2005 - 09:56:13
00
Nazdar bikeri!
Ak más 8-rýchlostný komplet,teda kazeta a radenie,kľudne tam možeš dat aj LX prehadzovač,nebudú žiadne problémi.Ani s reťazou!!!Priestoru v ramienku prehadzovačky
bude dostatok.Ak tým chceš ale dosiahnúť zlepšenie radenia,tak si v prvom rade kúp aspoň nové lanká a bowdeny,tie sú hlavné,spolu s radením.Radenie je vlastne to spúšťacie zariadenie.Môže byť,že ho máš už vyslúžilé.Takže na prvom mieste je radenie a kabeláž.Tým však nechcem povedať,že prehadzovačka nie je dôležitá,ale keď je správne vyrovnaná päta prehadzovačky a prehadzovačka má kladký chod,problém nebude v nej.To teda musíš mať aj lanko našpanované,dorazi a tak.A SRAM 7.0,po novom X.7 je 9-speed a nedá sa kombinovať s radením Schimano.SRAM má pomer 1:1!!!Pre Schimano vyrába SRAM radenie MRX-kompatibilné so Schimanom.
26.04.2005 - 16:59:43
00
Pls neskam som dofukal kolieska...a predne mi vidulo...proste bolo videť iba bublinu alebo neviem ako to mam nazvať...
,,ak nechapeťe opišem to"
a chcem sa spitať...som to odfukol uplne pozrel som dušu..a tam nič...som to nafukal a už pohode...a či to môžem znova čakať...iba to
Rafik Jumbo duša Maxxis DH plašť: Maxxis high roller
23.08.2008 - 19:33:57
00
pukeľ :lol: a skusil si vybrat dusu a nafukat ju??
23.08.2008 - 20:21:33
00
keyboard_arrow_up