http://aplikacie.slovenska.sk/wobj/deta ... 35-06.html
Co nan poviete??....na full celkom dobra cena....sice osadenie nic moc....ale ved predsa full je full
mohol by mi prosim vas niekto vysvetlit system zadneho odpruzenia u scott fullov 2006?...myslim ze namiesto klasickeho tlmica je tam tlmic reverzny.....ake ma vyhody a nevyhody...?a celkovo keby vymenim toru za recona oplatilo by sa tento bike zobrat?
dik za radu..... 8)
09.05.2006 - 10:27:23
00
Ja si myslím, že medzi klasickým a reverzným tlmičom nie je rozdiel vo funkcii, iba v konštrukcii.
09.05.2006 - 11:02:11
00
ja mám vzadu TC tlmíč...s ovládaním na volante a funguje to (sice neviem ako :-) ) ale perfektne....som s tým nadmieru spokojný mam S genius MC50ku
09.05.2006 - 13:18:39
00
hmmm....takze nikto okrem LL nema skusenosti so scotmi???
20.05.2006 - 20:43:22
00
ja osobne jazdim v partii gde je 6 scottov a nikto zatial nepovedal krivé slovko...:-)
genius MC 10, genius MC 50 (2x), reflex, scala 30 a RC 30,
ked kupil kamoš tu RC-čku a previezol sa povedal:
konečne som pochopil čo tým mysleli ostatní, ked povedali že maju poriadný bajk .. :P
(nemal by som dostat nejaké sponzorstvo ?? ) od scotta :-)
ak máš v okolí slušného servisáka, alebo to vieš sám netreba váhať...


Naposledy upravil LL dňa 26.05.2006 - 14:11:29, celkovo upravené 1 krát.

20.05.2006 - 20:54:20
00
Môžem potvrdiť, mám MC 30 a funguje to skvele. To isté hovorilo aj pár ľudí, ktorí Genius vlastnia a rozprával som s nimi. Určite sa k nám spokojným pridáš ak si ho kúpiš.
20.05.2006 - 21:05:20
00
aby si videl, že aký je scott :twisted: DELO tak pripájam foto :P



a dobre vyzerá aj v krčme :-) opretý

Prílohy:

Komentár súboru: aj v krčme mu to svedčí :-)
scott2.jpg
scott2.jpg 86.37 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: scott je predsa DELO
scott1.jpg
scott1.jpg 100.83 KiB 1 thumb_up0thumb_down

26.05.2006 - 11:21:02
00
vy by ste fakt mohli dostat nejaky sponzoring od toho scotta..... :lol:
alebo aspon nejake vernostne..... :lol:
co je to mc50??.....model ci tlmic??....mna by skor zaujimali ohlasy na tie tlmice....predsa su od scotta a nepoznam cloveka ktory ho vlastni....la mam zaujem o toho reflexa kde je tusim tc tlmic....to je asi ta najnizsia trieda tak preto mam trochu aj obavu o zivotnost a funkcnost :roll:
26.05.2006 - 13:33:04
00
nemáš mat čo obavy......tam su len dva typy tlmičov genius ( to je model) ma TC tzn s ovladanim tlmenia na volante (mechanicky páčkou)
3 polohy (LOCK, neviem presne ale asi 80 % UNLOCK a 100 % UNLOCK)
funguje perfektne spolahlivo kamoš na tom odpretekal vačšinu pretekov
zo serie cyklomaraton.sk BEZ problemov....
REFLEX ma tlmič LC s ovladanim priamo na tlmiči 2 polohy L/UNL rámy su rovnaké a potom ide už len o vybavu..a samozrejme o prachy :cry:
a nezabudni na to, že EU nám priniesla záruku 2 roky...
tak aké pochybnosti...kupuj a jazdi....... :lol:
www.scott.sk
najdeš skoro všetko čo ta zaujima :idea:


Naposledy upravil LL dňa 26.05.2006 - 14:04:09, celkovo upravené 1 krát.

26.05.2006 - 14:00:33
00
LL: Scott je delo a tí, čo na ňom jazdia sú kanóni :D :D :D Nič v zlom.

SIROKY_ZABER: Tlmiče na scottoch je jedna z prvých vecí, ktorá ma od tejto značky odrádza. Je to proprietárna záležitosť a bohužiaľ na slovensku odhadujem veľké problémy so servisom. Potom ešte v testoch dosť kritizujú nízku výbavu scottov v pomere k cene. Inak voči tým bikom nemám žiadne výhrady.
26.05.2006 - 14:04:03
00
Tlmiče na scottoch je jedna z prvých vecí, ktorá ma od tejto značky odrádza. Je to proprietárna záležitosť a bohužiaľ na slovensku odhadujem veľké problémy so servisom.


ja viem o viacerých majiteľoch ....ako som spominal.....
a ŽIADEN problém.........
a okrem toho nepredpokladám, že je to výrobok scott, ale nejakej špecializovanej firmy na zakázku scotta (tal ako predná vidla)
a okrem toho spominaná 2R záruka :-)
26.05.2006 - 14:10:24
00
chlapci diky moc za rady.....o scotte som nikdy nepochyboval ze je to delo :D ....sam som mal moznost odviest sa na scott strike carbon team issue a moje dojmy su viac nez vyborne....ale mna zaujima vas konkretny nazor na ten reflex 35..este raz pridavam link
http://aplikacie.slovenska.sk/wobj/deta ... 35-06.html
co poviete na pomer cena vykon??.....ked by som uz uvazoval o konkretnom modeli vymenil by som rs tora za recona a avid SD 3 za patkovu radu....
vaha je tam okolo tych 13,5 kg co nie je na full v tejto kategori najhorsie...
a co poviete na porovnanie s novym gt avalanchom???
http://aplikacie.slovenska.sk/wobj/deta ... 35-06.html
viem je to sice ht ale zavana uz trosku aj lahkym endurom :wink: ....tak co myslite...na ktorom z nich sa da viac dovolit v terene a na zjazde???....(pytam sa kvoli tomu zadnemu tlmicu na scottovi) :?:
nech je uz ako chce obidva biky chcem kupit po sezone....cize moj vklad okolo 40000....
26.05.2006 - 17:44:53
00
jazda v terene a hlavne zjazd sa medzi HT a full nedá vôbec porovnávať
NAJlepšie je to skusiť....ful lepšie kopiruje teren...
tzn možeš si v zjazde dovolit ovela viac.......
tzn niekedy máš aj na toho, kto v zjazde (na HT) "vypína" mozog :-) ak aj ty trošku pribrzdíš myslenie :lol:
jasnačka ale, že platiš za to váhou bajku..... :evil:
27.05.2006 - 10:54:40
00
Pripojím pár postrehov.

1. Ste na Slovensku, a tak nečakajte, že niekto bnude kritizovať svojho bika, keď za neho zaplatí 50 a viac litrov.

2. Na Scotte som nesedel, ale jeho konštrukciu dosť chália v časopisoch. Tuhý pri zábere, pohodlný pri nerovnostiach.

3. Obecne je Scott hodne drahý pri porovnaní cena - výbava. Napr. za 50 000 máš výborný rám s možno dobrým lmičom, ale inak prakt. zákl. výbava komponentov. (S Meridou sa absolutne nedá porovnať. Netvrdím, že sú aj rovnako dobré, hodnotenie prenechám druhým)

4. Dvojročná záruka ti je nanič, ak nemáš servis. Myslím, že nikto nie je taký naivný, aby si myslel, že donesie do predajne pokazený komponent a tam mu ho vymenia za nový. Pošlú dovozcovi, ten výrobcovi. Ak je skutočne pokazený, tak mu ho opravia, alebo vymenia. To všetko však chce čas. Hodne času. A kľudne sa môže stať, že keď budete mať konečne bike opravený, bude po sezóne. Ak to všetko potrvá menej ako mesiac bude to zázrak. Skôr by som to tipoval na 2-3.

5. Ak sa radi spustíte z poriadneho kopca, tak full je nebezpečnejší. Na oboch totiž idete na hrane, akurát, že na fulle raz tak rýchlo. Ak kopec nie je ako strecha, tak je full pochopiteľne oveľa pohodlnejší a dá sa oveľa bezpečnejšie ovládať.

Nekameňujte ma: Niektorí z nás už majú idaálov menej, zato však pár skúseností.
27.05.2006 - 12:49:55
00
Tu môžem len súhlasiť!A že je Scott pohodlný(HT)je svätá pravda.
27.05.2006 - 13:01:04
00
keyboard_arrow_up