trosku poprcha, ale trati to len pomoze, bola moc sucha.
zajtra ma byt slnecno.
29.08.2008 - 21:43:18
00
... mohlo by byt troska pod marackom neh neni az take brutal treplo 8)

No podla aladina ma byt jasno, slniecko, teplucko :) So severnym vetrikom v narazoch 35-47 km/h :?
29.08.2008 - 21:45:10
00
mam vybalit plachty ? :lol:
aj ja som toho nazoru ze ak troska zaprsi ze to prospeje, ale len aby troska :?
29.08.2008 - 21:51:08
00
Prsat nebude 8)
29.08.2008 - 22:05:08
00
Jedna vec je najst Dubnicu a druha najst v nej amfik, ked tam clovek nikdy nebol a nevie, ako to tam bude znacene. Vdaka za pomoc.
29.08.2008 - 22:07:07
00
je to tam dobre značene ... a napokon dubnica je taka mala že tam bude zamorenie cyklistov . takze tí ta navedu ...
29.08.2008 - 22:11:03
00
Jedna vec je najst Dubnicu a druha najst v nej amfik, ked tam clovek nikdy nebol a nevie, ako to tam bude znacene. Vdaka za pomoc.

Na stranke www.maraton.sk v zalozke "MAPA" posledna linka na strane (mapka novej Dubnice: http://www.maraton.sk/JPG/ndmapa.jpg)
29.08.2008 - 22:11:14
00
Takze za par hodin vstavam(snad vytriezviem dovtedy) na vlak a okolo 7.30 v Novej Dubnici..poznavacie znamenie VG BIKE team dres a GT Zaskar pro cierno-modry ram...Dosklasikovania 8)
29.08.2008 - 23:04:27
00
A IDE SA NA MARATON, VSETKYM PRAJEM PRIJEMNE A BEZNEHODOVE PREJDUTIE MARATONU :P
30.08.2008 - 09:20:54
00
smiech cez slzy alebo aj toto sa moze stat.... :roll:
skutocne sa toto moze stat?
krasny den, stvoreny na cyklomaraton...organizator sluboval super trat, zabezpecenie vyzeralo byt vyborne, spravy z trasy pocas tyzdna boli dobre, minimum blata, pocasie skoro idealne, co moze cloveku na martatone chybat....hm...zeby tretry? tie ku.vy, co zostali polozene tam, co vzdy byvaju, zatial co sa ich "majitel", smiesne obleceny, pobehujuc hore-dole po dubnici, nejakym sposobom snazi, bezvysledne zachranit svoju ucast na tomto maratone?...ano, aj tie mozu bikerovi chybat...zial, predchadzajuci maraton som nedokoncil...tento som ani nezacal...nechcem vediet, co bude na dalsom...asi sa na to vabodnem a budem sa bicyklovat len do roboty...ale mam aspon igelitku, plnu vsakovakych veci, ako spomienku mojej prvej "ucasti" na dubnickom maratone...na otazku, co by ma potesilo na maratone, som odpovedal, ze pocasie...chyba...tak by som si zelal hociake tretry... taky krasny den
sportu zdar a bicyklovaniu sa zvlast :-)
30.08.2008 - 11:09:29
00
hehe, toto mi nieco hovori. Vlani som pri obliekani v DCA zistil ze nemam nohavice...nastastie som to este do PB stihol otocit. :)
30.08.2008 - 16:05:46
00
dotm: Keby som to bol vedel, ja by som ti pozical...eskapasky na pripevnenie noh o pedale :D

Inac uzasna trat (bol som klasika), technicke vyslapy (konecne, aspon sa vsetci "ziletkari na MTB-ckach" mierne vzdialili pri kamenitych vyslapoch - Baske), brutal zjazdy (take ja nemusim) a taktiez super pocasie (alebo zeby nie?). Len ma mrzi, ze som dost skoro odisiel, ani foristov som nestretol (az na niektorych). Mal som urcite dovody.

PS: MERIDA je najlepsi XC bike. :D
30.08.2008 - 18:51:56
00
to dotm... ja som tretry nemal na horalovi... šiel som v teniskach :)
30.08.2008 - 19:15:01
00
Tak napisem aj ja daco...krasny pretek, vyslapy fakt narocne, hlavne tie serpentiny dali riadne zabrat. Zjazdy neviem preco, ale zdali sa mi narocnejsie ako minuly rok, boli viacej rozbite a aj kamenov akosi pribudlo, nebal by som sa to prirovnat k Sulovu... Na starte som zdravil Danku a Little Foxa. Na trati na mna reval Katko, ze som sracka :) Spravil som ale krasnu skolacku chybu, prepalil som proste start, videl som pred sebou Little foxa, tak som kaslal na to, co hovori polar :) V druhej polovici som sa pomaly na viac ako 160 tepov ani nedostal (v prilozenom obrazku je krasne vidiet ako som siel zaciatok a potom od druhej polovice pekny utlm :lol: ). Little foxa som dobehol tesne pred stupanim na Baske, spolu sme si pochutnali na fakt super kolacikoch (tie hodnotim fakt vysoko, take dobre kolace, buchty a slane pagaciky som snad nejedol). Potom sme sli spolu, chvilu za to vzal on, potom som ho zase dobehol, potom zase od mna, ale na vrchole Baske mi povedal, ze nech idem dalej, on zastal a potom som ho uz nevidel...Takze potom som uz siel az do ciela vlasnte sam. No a ako ceresnicka na torte bol defekt na zadnom 2 km pred cielom...povedal som si, ze na to kaslem, ze to dojdem, a tak som siel na rafiku az do ciela...nadaval som neskutocne, tam kde vsetci valili 40 ja som siel 20 aj to som mal strach ze sa mi tam nieco dodrbe. Nakoniec z toho bol cas 6:01 co ma dost stve, chcel som pod 6 hod ale klinec v plasti ktory som doma vybral bol proti. A stve ma, ze som si nevychutnal prejazd cielom, kedze som do ciela prisiel peso :D Ale zlepsenie oproti min. roku o cca 57 min, takze s tym som spokojny.
Zaverom...paradny maraton 8)

Akurat jedna vytka - obiehat neustale borcov z klasika a basica, hlavne maminy s detmi a pod. v zjazdoch nie je zrovna super.

Prílohy:

Komentár súboru: Dnesny vykon...
Dubnicak.JPG
Dubnicak.JPG 160.54 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Imroman dňa 30.08.2008 - 21:59:08, celkovo upravené 1 krát.

30.08.2008 - 19:19:13
00
hajtman, myslis, ze v tychto "tichoslapkach" by to islo?
to tmax, Teba som mozno videl, sudiac podla ramu...ku.va, tak vam zavidim... :roll:

Prílohy:

tenisky.jpg
tenisky.jpg 46.71 KiB thumb_up0thumb_down

30.08.2008 - 19:36:46
00
keyboard_arrow_up