Prosim o radu - v nasom bytovom dome pocas vikendovej noci boli hromadne vykradnute garaze. Zlodeji pritom isli vylucne po bikoch - nebrali zemiaky, kompoty:) .. ani lyze, a dokonca nezobrali ani dobry trek bike (Author Vista) alebo bezny MTB za 10 tisic.

Odniesli len kvalitne MTB, medzi nimi aj moj vylepseny Author Modus.

Prosim o radu, ako postupovat, ktore fora navstivit. Myslim totiz ze zlodeji budu mat dost problem bike predat, aspon ten moj je cely pomeneny takze od radoveho modusu sa neda nerozoznat pokial nevymenia kompletne kolesa, brzdy, sedanku, prevodovy system atd. Je to modry modus, pricom na rozdiel od bezneho modusu ma napis MODUS naopak (vyzera to ako SNOOW), a prednu kotocovku. Ak niekto uvidite, majitela prizabite a dajte mi vediet na bolek@zoznam.sk


Je niekde specialna stranka kde treba dat upozornenie na kradez? (to ze to nahlasim policii povazujem za stratu casu). Kde sa biky predavaju a kupuju aby som kontroloval ponuku??

vopred daka za radu.
28.05.2006 - 17:34:52
00
kde ti ho ukradli???(mesto,miesto)
28.05.2006 - 17:40:01
00
Ked mi prvy krat ukradli bike tak mi policajt povedal zopar zaujimavosti. Napriklad, ze do vecera je to rozobrate a su z toho poskladane uplne inak vyzerajuce biky. Alebo, ze v Kosiciach kradnu presovcania a naopak aby sa znizila pravdepodobnost, ze ho niekto spozna. Takze ak je to dobre zorganizovana banda (ako to vyzera) tak mas male sance. Potom mi ukradli este jeden a odvtedy ho drzim doma medzi kompotmi.
28.05.2006 - 18:15:05
00
Je mi to luto, ze ti ukradli bike. :(
Ja mam bike doma, aby mi ho neukradli. Neviem si predstavit, ze by som ho uz nemal. (Mam Author Opus 04 kupeny pred mesiacom)
28.05.2006 - 18:26:37
00
za toto by som trhal ruky...clovek si od ust odtrha a nejaky vy...... to kradne. Ale tiez si myslim, ze nie su blbi a tie bajky poriadne pomiesaju.
28.05.2006 - 21:02:42
00
co sa tyka tvojho biku asi sa s nim uz rozluc... modus je lacny ram a nema velku hodnotu (novy stoji nejakych 6-7k), takze uz je podla mna rozobraty.. a svoj prehadzovac si nespoznas snad ani keby ti ho pradaval naspet. :)

ale inak dost na fucka situacia.. fakt ze ti nezavidim... mne keby nekto zobral moju lasku tak snad zasvatim zbytok zivota hladanim ho a lamanim jeho koncatin...

btw skade si a ake bolo zabezpecenie tych garazi? kryte, nekryte?
28.05.2006 - 21:18:02
00
na par cyklo weboch som myslim videl nieco ako rubriku "kradnute biky", ale dalo by sa to zratat na prstoch jednej ruky a zvacsa sluzi len na to, aby si tam podobni nestatnici ako ty, vyliali svoje utrapene srdco .... ak si ho nenajdes sam alebo ti ho nenajdu niekde oprety policajti tak sa s nim rozluc....ale ak si policajtom nahlasil vyrobne cislo, tak mas aku taku sancu, obcas kontroluju bikerov, clovek nikdy nevie...
28.05.2006 - 22:16:12
00
2bolek uprimnu sustrast :( inac taku rubriku - kradnute biky - najdes aj na www.mtbiker.sk

ale tiez si myslim, ze to uz nenajdes...
28.05.2006 - 22:21:48
00
Presne pred rokom som prišiel o meridu, bikujem s policatmi a dodnes ju nemám. A ver, že by mi určite pomohli. Je mi ľúto, ale pravdepodobnosť nájdenia je rovná 0.
29.05.2006 - 05:31:37
00
Bezpecnost balkonov. Pre istotu nech si to vsimnete dam link aj sem.


http://www.cykl.cz/index.php?action=news&detail=200
29.05.2006 - 08:02:49
00
Je to vazne smola, ked ti ukradnu bike. Clovek na to spori, odklada ine veci aby si ho mohol kupit a potom dojde nejaky debik a ukradne ho. Pravdepodobnost, ze ho policajti najdu je nulova, zostava ti iba skusat ho najst sam ale sanca bude asi minimalna, pretoze pravdepodobne je uz niekde na druhej strane Slovenska, ked nie za hranicami.
Riesenim, aspon ciastocnym by mohlo byt poistenie biku, ale neviem ci sa nejaka poistovna venuje poistovaniu bikov :?: :!: :!:
29.05.2006 - 09:53:17
00
Ahoj, tak este doplnim na vase otazky ze kde mi ho ukradli:

- Bratislava
- bytovy dom pri vojenskej nemocnici-zel.studnicke (asi kazdy biker pozna, turisticka znacka ktora odbaca s cesty pri patronke smerom na partizansku luku)
- z domovych podzemnych garazi, moja garaz mala este specialne zabezpecenie, ... ale nic ich neodstrasilo, vykradili aj suseda co ma onalepkovanu garaz bezpecnostnymi prvkami - alarm na garazi a napojenie na bezp.sluzbu. Vykradli takto za posledny cas asi 10 garazi, najma drahe MTB bicykle.

Neviem co teraz. Nastastie financne to pre mna problem nie je, ale neviem kam davat novy bike ktory kupim. Do bytu cely zabahneny asi nie. A do garaze aby zmizol o tyzden znova urcite nie. Tak poradte.
05.06.2006 - 11:53:29
00
tak istota je asi len byt.. a ak mas nekde v blizkosti hadicu tak ho poumyvaj, ak nie tak ho pri velkom blate oplachni opatrne na wapke z dostatocnej vzdialenosti.. pripadne s nim rovno do vane a umyt ho a potom aj seba.. :)
alebo si kup 3 velkych dobermanov a garaz vyhrad biku a havinom.. :P
05.06.2006 - 12:10:44
00
Smrť všetkým, čo kupujú kradnuté biky! :evil: Keby nebolo ich, určite by sa nekradli. Ešte sú niektorí frajeri, ako ušetrili! :!: Sú rovnakí zlodeji, ako Tí, čo ich ukradli!!!
05.06.2006 - 14:03:39
00
Smrť všetkým, čo kupujú kradnuté biky! :evil: Keby nebolo ich, určite by sa nekradli.

biky nekradnu len vyhlaseni zlodeji(aby ich dalej predali), ale aj cigani atd. - daju ich do kovosrotu. takze, to co je cervenym by som netvrdil.
05.06.2006 - 15:43:53
00
keyboard_arrow_up