ozaj by bolo celkom dobre pokukat KTO skoro každoročne stale špekuluje s terminom :-)
to, že je niekto "starši" ešte neznamená, že je aj múdrejší

ok,..ale tradicia sa respektuje ci nie-ked niekto o nej vie nepojde predsa riesit nieco ine.... :roll: mne sa fixny datum na dubnici paci-uz v po skonceni jedneho sa tesim o rok-a viem presne kedy! :idea:
03.09.2008 - 06:33:20
00
Tak Rusak aj African moze platit kartou , LEN Slovak clen EU nie - kurvy nemecke :evil:

Prílohy:

kokoti.jpg
kokoti.jpg 97.73 KiB thumb_up0thumb_down

03.09.2008 - 15:30:47
00
***** aj s winprogom...zas som sa strašne vytočil...a nielen nad ním..***** aj ja som ešte decko, ale veď ***** nepíšem kraviny, nemontujem sa do každej témy,veď sa ***** niektorí uvedomte...*****

musím si dať pauzu, opúšťam toto fórum, z dôvodu, myslím, že jasného...
Chcem poďakovať všetkým tým, kt. mi ochotne poradili a pomohli (nebudem menovať, lebo je ich dosť, a mohol by som na niekoho zabudnúť...). Ja sám som sa vždy snažil pomôcť vo veciach v kt. som mal prehľad a dúfam, že som aj k niečomu konštruktívne prispel...
Tak teda, ešte raz vďaka
Majte sa
03.09.2008 - 15:41:47
00
IMHO su tie dva maratony geograficky tak daleko ze si skoro vobec nekonkuruju.

Dubnicak mal ucast nad 600, Kosicky neviem kolko, ale chceli prekonat 500, takze to nevyzera zeby jeden trpel na ukor ineho.
03.09.2008 - 15:43:24
00
***** aj s winprogom...zas som sa strašne vytočil...a nielen nad ním..***** aj ja som ešte decko, ale veď ***** nepíšem kraviny, nemontujem sa do každej témy,veď sa ***** niektorí uvedomte...*****

musím si dať pauzu, opúšťam toto fórum, z dôvodu, myslím, že jasného...
Chcem poďakovať všetkým tým, kt. mi ochotne poradili a pomohli (nebudem menovať, lebo je ich dosť, a mohol by som na niekoho zabudnúť...). Ja sám som sa vždy snažil pomôcť vo veciach v kt. som mal prehľad a dúfam, že som aj k niečomu konštruktívne prispel...
Tak teda, ešte raz vďaka
Majte sa


teraz koli ***** ako winprog budeme stracat normalnych clenov fora?
...toto hadam nikto nechcel dosiahnut...
03.09.2008 - 16:37:51
00
a ja som si myslel ze to len mne tie jeho premudrene reci lezu na nervy ale vidim ze nesom sam
03.09.2008 - 16:40:28
00
IMHO su tie dva maratony geograficky tak daleko ze si skoro vobec nekonkuruju.

Dubnicak mal ucast nad 600, Kosicky neviem kolko, ale chceli prekonat 500, takze to nevyzera zeby jeden trpel na ukor ineho.


geograficky daleko su ale slovensko je male :( jeden 600, dalsi 500, no radsej mohol mat jeden 1000 a potom dalsi 1000 :}}
03.09.2008 - 17:33:40
00
jeden 600, dalsi 500,

jeden cez 340 druhy cez 830... ale inak mas pravdu :wink: problem je, ze jeden sa citi moc velky a stary, druhy sa zase citi moc seriovy a dolezity... :roll:
03.09.2008 - 17:59:29
00

teraz koli ***** ako winprog budeme stracat normalnych clenov fora?
...toto hadam nikto nechcel dosiahnut...


vlastne naozaj, nemôžem si nechať pokaziť deň takým truľom, praskli mi nervy...ale snáď si aspoň spomínaný člen fóra vstúpi trochu do hlavy a prestane sa vyjadrovať k témam o kt. nič nevie..a nielen on...

ej chlapci, chlapci...skusim sa nad dementnými prispevkami len pousmiať..hehe, jak Turbi..hehe
03.09.2008 - 19:31:30
00
jeden cez 340 druhy cez 830
no vidis takze je jasne z dubnicak kradne ludi 1kbm! :)
03.09.2008 - 19:38:40
00
***** aj s winprogom...zas som sa strašne vytočil...a nielen nad ním..***** aj ja som ešte decko, ale veď ***** nepíšem kraviny, nemontujem sa do každej témy,veď sa ***** niektorí uvedomte...*****

musím si dať pauzu, opúšťam toto fórum, z dôvodu, myslím, že jasného...
Chcem poďakovať všetkým tým, kt. mi ochotne poradili a pomohli (nebudem menovať, lebo je ich dosť, a mohol by som na niekoho zabudnúť...). Ja sám som sa vždy snažil pomôcť vo veciach v kt. som mal prehľad a dúfam, že som aj k niečomu konštruktívne prispel...
Tak teda, ešte raz vďaka
Majte sa

a o co sa jedna? :) niak mi nieco uniklo :P
03.09.2008 - 19:59:23
00

vlastne naozaj, nemôžem si nechať pokaziť deň takým truľom, praskli mi nervy...ale snáď si aspoň spomínaný člen fóra vstúpi trochu do hlavy a prestane sa vyjadrovať k témam o kt. nič nevie..a nielen on...

ej chlapci, chlapci...skusim sa nad dementnými prispevkami len pousmiať..hehe, jak Turbi..hehe


No,praskli Ti nervy a z rozlúčky nie je nič... 8) Už som tu pár takýchto rozlúčiek čítala a nakoniec sa nič nestalo...všetci tí,ktorí sa lúčili prispievajú ďalej a našli si pre to aj vysvetlenie a ospravedlnenie,prečo ostať..
Tak keď to sakra chcete urobiť tak to urobte a nerobte tu zo seba chudáčikov,ktorým ubližuje celý svet.. 8)
03.09.2008 - 20:02:29
00
tak ludia mate nejake napady ako mam oslavit 15tiny ?
mam aj ja par typov, ale o tom potom :twisted: :lol:
opit sa nemozem = nemam kde prespat a nemam zaujem sa zaradovat do skupiny 14-15rocnych ktory fajcia piju a hraju sa na dospelych
preo vsetko z mierov :wink:
dneska vecer si dam dobry kolacik, vy mi mozete iba zavidet a zajtra si podem uzit moj predcasny darcek = BIKE niekde z Petom podeme pobehat po PB
ak sa chce niekto pridat bude vytany a ak sa chce niekto pridat na to neopijanie tak moze klude prist :lol: ale plati si kazdy sam :(
PS : prave pojedam sladkosti co som dostal od babky :wink: 8)
03.09.2008 - 20:03:16
00
hej Ivka, tiež som si to po tom uvedomil, že vlastne ma baví navštevoať túto stránku, bohužial, bol som veľmi nahnevaný a..no teraz je to už jedno...moja chyba... a neštvi ma, nerobím zo seba chudáčika, celý svet mi neublížil, iba pár ľudí ma štve...

Gary: neni Ti to jasné? Tých pár indivíduí, čo sem v poslednej dobe chodí a zahlcuje témy nezmyselnými príspevkami a totálne znižuje úroveň celého fóra... napr. z tých novších: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=17640 ..
03.09.2008 - 20:08:34
00
aha...no tak to hej...ale aby som koli tomu opustal furum...:-P
03.09.2008 - 20:13:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up