to mirec1: bike neni moj,ale kamosov a sparal sa v nom tiez on.Ja som sa mu pokusal len zohnat maximum informacii od vas.Velmmi pravdepodobne je,ze sa stalo to,co napisal root,...ze to bolo povolene a ako na tom jazdil ,tak isli gulicky do...
30.05.2006 - 08:31:43
00
Choď s tým do servisu alebo pošli nejaké fotky(detailné)inak Ti neporadíme.Okrem toho guličky na XT nikdy za 2-3 mesiace nevymlátiš tak aby Ti koleso chodilo dopredu-dozadu 1,5 cm. To by boli 3cm.Kónus nemôže byť povolený príliš,lebo mu to nedovolí vidlica-to by tú vôľu cítil od začiatku,ak bol príliš dotiahnutý tak sa guličky zodrať mohli ale vôľa by sa zväčšovala postupne a robilo by to neskutočný rámus(videl som už guličky aj kockaté).No a na záver-XT-čko má 11 mm hrubú osku,v tele náboja je diera ktorou tú osku len tak,tak prestrčíš-keby tam hneď žiadne guličky neboli,tak to koleso nemôže chodiť dopredu-dozadu ani 1cm-možno tak 5-6 mm.Napíš nám prosím Ťa čo to bolo,som fakt zvedavý.
30.05.2006 - 11:14:17
00
No ak jazdil na tak uvolnenom,tak im dal riadne na p..u!
:wink:
30.05.2006 - 11:31:49
00
óóóó yes :wink:
30.05.2006 - 11:42:34
00
neexistuje aby ti to chodilo tak ako popisujes.. v naboji proste tolko miesta neni... takze bud je to ten uvolneny kotuc (mas CL alebo 6skrutiek?) alebo potento vyplet (toci sa ti len obvod/raf+plast alebo aj naboj?)
skus to aj tak ze postavis bike na zadne zatiahnes brzdu a kamos nech skusi pohnut kolesom.. tak zistis ci sa toci koleso alebo to bude nekde vo vidle/hlavovom/je to len fantazia...


no ale ked uz sme pritom.. uvazujem nad XT nabojmi koli moznosti ich uplneho rozobratia a jednoduchej vymeny vsetkeho...
kto zvas dava XTckam riadne zabrat a co tam hlavne odchadza? len gulicky alebo aj konusy, pripadne stalo sa uz niekomu nieco s tym zliabkom na gulicky v tele naboja?
30.05.2006 - 13:40:37
00
Vcera s tym nebol v servise...takze este neviem.Sam som zvedavy,ze co to je...Urcite dam vediet.
30.05.2006 - 14:24:11
00
Toto mi už cačína pripadať trápne.Však bicykel nie je nič zložité!!!
Riadne sa na to pozri a musíš zbadať chybu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:shock:
30.05.2006 - 16:34:39
00
keyboard_arrow_up