Ake máte skúsenosti so psami? Za mnou ich už pár vyštartovalo a pekne ma ponaháňali. Možno som vtedy urobil aj svoj rýchlostný rekord na ceste :lol:. Neznášam keď som niekde na bicykli a na okraji cesty ma čaká voľne pustený pes...neviem čo majú proti bikerom :roll: ...čo robíte v takýchto prípadoch?
12.09.2008 - 11:30:39
00
Ja sa tvarim co najviac nenapadne a ze sa nebojim :lol:
Na mna raz vybehlo take pekne psica, ale vacsie, chcelo sa hrat, len moje lytko to nepochopilo a tak ma poskrabal zubkami. Xixi.
Ja mam tiez obavy, hlavne odkedy mam SPD, lebo predsa sa clovek skor vysype, ale na druhej strane spica a podrazky su tvrde, takze prinajhorsom by to hafan riadne schytal...
12.09.2008 - 11:35:11
00
Ake máte skúsenosti so psami? Za mnou ich už pár vyštartovalo a pekne ma ponaháňali. Možno som vtedy urobil aj svoj rýchlostný rekord na ceste :lol:. Neznášam keď som niekde na bicykli a na okraji cesty ma čaká voľne pustený pes...neviem čo majú proti bikerom :roll: ...čo robíte v takýchto prípadoch?


a co takto spomalit alebo uplne zastat? :idea: overene a funguje a ty tomcop by si mohol mat aspon tolko rozumu, ze tu nebudes pisat o tvrdej podrazke a spice, ked nema majitel toho volne pusteneho psa rozum tak ho maj aspon ty, ako majitel psa presne viem co by som s tebou urobil keby si sa len zahnal na mojho psa, takze nabuduce staci pouzit len to co mas v hlave... :evil:
12.09.2008 - 12:23:45
00
a co takto spomalit alebo uplne zastat? :idea: overene a funguje a ty tomcop by si mohol mat aspon tolko rozumu, ze tu nebudes pisat o tvrdej podrazke a spice, ked nema majitel toho volne pusteneho psa rozum tak ho maj aspon ty, ako majitel psa presne viem co by som s tebou urobil keby si sa len zahnal na mojho psa, takze nabuduce staci pouzit len to co mas v hlave... :evil:

to ho akoze ma ukecat sladkymi recickami? chcel by som vidiet co by si spravil kedy sa ti taky psik zavesil na nohu....
12.09.2008 - 12:31:41
00
ja som raz tak zastal kedze som presne nevedel kde som ... bolo to v lese .. nejake domy tam boli postavene ;-] no a zastal som a pesisko ma aj tak kusol .. dvaja boli svine keby som sa branit chcel
12.09.2008 - 12:35:15
00
tiez ma uz par chcelo nahanat :) a jeden bol dokonca velmi vytrvaly, utekal nejakych 200 metrov a vobec nevyzeral, ze by chcel prestat, skor naopak nejak privelmi sa mu to pacilo :)

no ak sa ide okolo nejakych ludi so psom a ti vedia, ze ich pes rad nahana cyklistov, alebo je inym sposobom agresivny, tak by siho mohli chytit aspon na tu chvilu, kym prejde cyklista okolo :)

preco nenahanaju psi korculiarov, tam ma vacsiu sancu, ze ho chyti .... :P :lol:
12.09.2008 - 12:36:16
00
na mensich psov sa mi osvedcilo obratit bajk a slapat za nimi, oni si to v momente rozmysleli a sup ho prec odomna :D
12.09.2008 - 12:50:44
01
Zatial nemam zlu skusenost so psami, ale raz sme isli cez dedinu asi 4ja a so stekotom sa za nami pustil taky stredne velky čokel. My sme zacali slapat, len jeden zosadol z biku, nasiroko sa postavil psovi do cesty, cosi na neho zreval a pes stiahol chvost a prchol :lol: .
Inak v kritickej situacii, by som asi tahal von sedlovku :? ..ak by som stihal.
12.09.2008 - 13:07:55
01
Psy sú v pohode. Horšie je keď Ti vbehne medzi plášť a blatník na Favoritke v päťdesiatke sliepka. Poznám ten pocit velmi, velmi dobre. hehe
12.09.2008 - 13:27:44
00
:P no ja som zazil kombinaciu sliepky a psa....isiel som po cyklistaku a zenska na korculiach..v uchu mp3-ka pes na voditku ona na jednej starne cyklistaku a pes na druhej... :evil:


Naposledy upravil ToPaS dňa 12.09.2008 - 13:44:48, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2008 - 13:39:26
00
Ja som nenapisal, ze som to niekedy spravil a ako majitel psa sa staraj o tvojho psa. Ked chces, nech sa zahrava s tvojou nohou ale nemusi sa s mojou. Nikdy som psa nenapadol, ani toho, co ma pohryzol. Ja mam v svojej hlave toho dost, len obcas mi pride, ze nie vsetci psickari. Ked nechces, aby ti niekto v SEBAOBRANE mlatil psa, tak si ho straz. On ma menej toho rozumu ako ty, aspon tak by to malo byt... :evil:
A tiez viem, ze keby ma tvoj pes pohryzol, co by som spravil s tebou ako majitelom...
12.09.2008 - 13:43:00
01
Ja som nenapisal, ze som to niekedy spravil a ako majitel psa sa staraj o tvojho psa. Ked chces, nech sa zahrava s tvojou nohou ale nemusi sa s mojou. Nikdy som psa nenapadol, ani toho, co ma pohryzol. Ja mam v svojej hlave toho dost, len obcas mi pride, ze nie vsetci psickari. Ked nechces, aby ti niekto v SEBAOBRANE mlatil psa, tak si ho straz. On ma menej toho rozumu ako ty, aspon tak by to malo byt... :evil:
A tiez viem, ze keby ma tvoj pes pohryzol, co by som spravil s tebou ako majitelom...


si ma pobavil :mrgreen:
12.09.2008 - 13:51:20
00
ja mam uz hodne dlho dilemu kupit nejaky paralizer ked je moc dotieravy a majitel je v nedohladne,pes kamarat nekamarat moju nohu, ruku, krk ochutnavat nebude. samozrejme je to krajne riesenie problemu so psom.
2 robika: ako bikera si ma tiez pobavil :twisted:
12.09.2008 - 13:53:30
00
nuz nie je biker ako biker...
12.09.2008 - 13:54:45
00
Na cestaku som zazival pri prejazde Slovenskeho Grobu takého čokla, čo zvykol za mnou vyštartovat. Uz som bol nanho pripraveny s pumpou v ruke. Pumpy na cestaku boli dlhe, tak bola parada sa s tym ohanat.
12.09.2008 - 13:56:30
00
keyboard_arrow_up