naposledny čo som išiel taký dlhšií výjazd som si dal pauzu a zrazu sa objaví spoza rohu vlčiak :shock: jak hovado .skoro som sa posral. Ale všetko dobre dopadlo len si nás očuchal a odprevadil nás cca.100 metrov .ale nemám rád veľkých psov
12.09.2008 - 13:58:20
00
už keď je tu tá anketa čiastočne týkajúca sa psa. videl som psa ktory vypadá jak zajac farbu má jak krava a šteká čo to je. len nemôžem nájsť foto v PC neviete mi povedať čo je to za psa aspoň podla opisu.
12.09.2008 - 14:05:41
00
no nemam rad ked je majitel natolko drbnuty ze nech agresivneho psa volne pobehovat, tak uz som dostal aj kusanec do tretry :) 'divoky' pes na mna este nikdy agresivny nebol. a uplne najlepsi su hafani co skacu pod kolesa :}
12.09.2008 - 14:18:19
00
už keď je tu tá anketa čiastočne týkajúca sa psa. videl som psa ktory vypadá jak zajac farbu má jak krava a šteká čo to je. len nemôžem nájsť foto v PC neviete mi povedať čo je to za psa aspoň podla opisu.



tak takeh psa by som aj ja rad videl, dufam, ze najdes foto :D
12.09.2008 - 14:19:51
00
No robikka si mysli, ze kazdy je milovnik psov. Ja mam rad len psy, ktore poznam a tych je malo. Jednoducho im nedoverujem a ocakavam od ich majitelov zodpovednost. Takisto ako ma niekto rad hady, jasterice, pavuky, nemusi sa to kazdemu pacit a byt mu prijemne v ich spolocnosti :)
Jednoducho ohladuplnost musi byt aj tu, nech nikto odo mna necaka, ze na mna vybehne psisko a ja mu budem tutu mutu. To sa nema stavat... Za psa je zodpovedny jeho majitel. Ja nevinim psov, je to "hlupejsie" aj ked netvrdim ze sproste stvorenie. On sa chce povacsine hrat, ocuchat a tak, ale ked idem na biku v SPD, tak ja na to zrovna nemam cas a ani naladu.
12.09.2008 - 14:21:45
00
Rozmýšlam nad nejakým anti-pes sprejíkom kludne stačí len na jedno-dve použitia aby bol malý a ľahký do vačku na drese. Ak to prsknem psovi do xichtu nenasiere ho to ešte viac?
12.09.2008 - 14:23:34
00
už keď je tu tá anketa čiastočne týkajúca sa psa. videl som psa ktory vypadá jak zajac farbu má jak krava a šteká čo to je. len nemôžem nájsť foto v PC neviete mi povedať čo je to za psa aspoň podla opisu.

Nie je to toto? Len nevyzera ako zajac :lol: farby ako krava ma a steka, xixi. Mimochodom pre mna najkrajsi pes...

Prílohy:

bigle.JPG
bigle.JPG 830.99 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil tomcop dňa 12.09.2008 - 14:30:49, celkovo upravené 1 krát.

12.09.2008 - 14:24:35
00
na taketo pripady mam zo sebou preprovy sprej...ale dufam ze ho nebudem muset nikdy pouzit ja mam totiz zvierata strasne rad :P
12.09.2008 - 14:27:37
00
no raz za mnou vybehol pes od nejakej firmy pri ceste, neviem ci to bol strazny, ale netusim preco ma nahanal ked som tadial len prechadzal...dalsi zase od rodinneho domu - asi im zdrhol a uz ked ma videl ist po ceste tak mi vybehol pre istotu oproti a nevyzeral zeby sa chcel hrat :roll:, aj som na neho krical a nic, uz som po nom chcel hodit flasu ale skoda jej :) ...este ked prechadzam popri romskej osade tak zvykne nejaky hafan vybehnut - minule mi tam vlciak vybehol oproti autu :?: nechapem, zeby samovrah? Stastie ze neslo nic oproti tak sme sa mu vyhli, inak by sme ho asi viezli na narazniku
12.09.2008 - 16:40:45
00
na taketo pripady mam zo sebou preprovy sprej...ale dufam ze ho nebudem muset nikdy pouzit ja mam totiz zvierata strasne rad :P


neboj sa, ten pes vdaka tomu nebude mat ziadne trvale nasledky :)
12.09.2008 - 17:20:54
00
tak to nemate take skusenosti so psami ako ja!!
Ked som bol krpaty tak 10rokov tak na mna zozadu vyskocil pes a pohrizal do krku.. od tej chvile sa bojim psov..
a teraz realita:
Ked som minule isiel sa len tak vozit idem po ulici a vedla rola a ludia vyoravali zemiaky... a odtial sa po mne rozbehol vlcak velky ako prasa! oproti bol samozrejme dom a rozbehol sa odtial po mne kokerspaniel ci ako sa vola to cudo... som vali ako blazen ujco krical po oboch psoch a nakoniec to vzdali po 10sekundach ....skoro som sa posral :lol:
O ulicu dalej byva taku hnusny biely labrador ci ako sa to vola :shock: samica a este mala aj jedno male... a a bola odviazana samozrejme vystartovala po mne ako raketa najhorsie bolo ze som nemal ako zdrhnut tak som musel zoskocit s biku a ,,tankovat,, toho psa...par kram ma skoro chnapol do hlavy... musel som ho odhadzovat s bicyklom...asi 2minuty sme sa mlatili uz som si myslel ze som v prdeli potom vybehol chlapik zobral psyska a siel s nim do dvora.... a ten chlap mi ani prd nepovedal iba odisiel nechal ma tam stat v soku ....Som bol domrdany este pol dna od tohto incidentu... :roll:
12.09.2008 - 19:11:58
00
A ja som myslel , ze to len mna psy nemaju radi a to nahanaju aj inych :lol: Ked idem na biku a vidim volne pusteneho psa tak spomalim a necumim na neho lebo inak sa vzdy za mnou rozbehne bestia stekajuca
12.09.2008 - 19:15:19
01
DOMI podla rady "skusenych" chovatelov si sa mal psikovi pekne prihovorit :lol:
12.09.2008 - 19:28:01
00
Nie je to toto? Len nevyzera ako zajac :lol: farby ako krava ma a steka, xixi. Mimochodom pre mna najkrajsi pes...

jasan akurat čo som videl ja mal ešte aj uši postavene .no smola foto som nenašiel :(
12.09.2008 - 19:41:06
00
raz som už jedného sprostého psa prešiel. išiel šikmo cez cestu a myslel si asi, že sa mu uhnem ... DEBIL! bol malý. výška asi 25 cm. našťastie som išiel na horskom (cesťáku by mi bolo veľmi ľúto). poviem Vám pri 30 km/h náraz do takého malého psa bola šupa ako na obrubík bez akéhokoľvek odľahčenia predného kolesa. spadol som. pes s kvílením ma obišiel veľkým oblúkom. ešte som ho počastoval šťavnatými nadávkami na aké som si len spomenul. hmm. a zopár skúseností s malými agresívnimi štekajúcimi potvorami: keď ma naháňal a chniapal po nohe, zavrieskal som naň rozčúlený. reakcia psa? :P :P :P hehe. stiahol chvost a zdrhol.

ale čo ma vie poriadne vytočiť? pes na jednej strane cesty a tupý psíčkar na druhej a medzi nimi tenké vodítko, ktoré skôr vytuším ako zbadám!!! :twisted: :!: :twisted:
12.09.2008 - 19:58:49
00
keyboard_arrow_up