PRESNE ,TAM TO AŽ KONČí !!!
takže dá sa robiť okruh , prídeš naspať na koniec golfového ihriska ,
pri turistickom smerovniku odbočíš na žltú značku ( smer jahodná ),
potom je tam taký DOM ( chata na konci šotoliny ) ,
treba isť cestou čo ide najviac DOĽAVA ( vrstevnica ) ,
ochvílu si na začiatku spomínanej trate.
a už len OPAKOVAŤ :lol: donekonečna :wink: :arrow:
14.09.2008 - 10:43:36
00
presne tak FLEGMA , dnes som si to takto presiel (26km singlov), na hrebenovke som popratal vacsie konare no je tam novy padnuty strom .

Prílohy:

01.jpg
01.jpg 536.98 KiB thumb_up0thumb_down

14.09.2008 - 20:04:00
00
pekne pekne. a to som si myslel, ze nove trasy nepribudnu. taky som som teraz nabazeny, ze ocakavam objavenie sa dalsich aspon 20 km fajnovych singlov, ktore som do teraz nejazdil :arrow: :mrgreen:
tieto jednostope cesticky ma velmi potesili :!:
15.09.2008 - 00:08:20
00
to je až 26 KM FÚHA :shock: a niekto písal , že nemáme single :lol: vraj :lol:

ocakavam objavenie sa dalsich aspon 20 km fajnovych singlov, ktore som do teraz nejazdil


fakt ok máš ich mať 8)
15.09.2008 - 07:26:52
00
ten okruh ma menej (mozno 18), ratal som tam aj modru na alpinku
15.09.2008 - 10:35:44
00
ten okruh ma menej (mozno 18), ratal som tam aj modru na alpinku

ved preto 8)
nemam tachometer a na singloch sa to odhadnúť nedá :D
16.09.2008 - 14:49:20
00
Dňa 14.09.2008 sme sa vybrali na kloptaň 4 kusy bikerov(iba ja som tu regnutý), nezávisle na MTBiker osadenstve. Cesta: KVP - Kamenný hrb - Jahodná - Lajoška - Idčianske - Kojšovka - 3 studne - Kloptaň a odtiaľ sme chceli ísť na Jedľovec, ale skončili sme niekde pri zbojníckej skale a potom po nejakej lesnej asfaltke do Smolenickej píly a odtiaľ cez Mníšek až do cieľa - Helcmanovce. Na Kloptaň je otrasná cesta, z 3 studní je zarúbaná, samé kriaky a stromy cez cestu. Pred kloptaňom je zase strmák, kde to nejde inak, iba vytlačiť biky. Hore v knižke je nám venovaná jedna celá strana. :) Z Kloptaňa nebola cesta riadne značená a niekde nad zbojníckou skalou sme zišli z chodníka a už sme išli len za nosom dolu nejakým žľabom až sme došli na tú spomínanú asfaltku.

Výhľad z Kloptaňa:
www.postimage.org www.postimage.org www.postimage.org www.postimage.org

Ak bude najbližšie pekne, pridám sa na nejaký nočný výjazd - Jahodná, Lajoška. (Nie som chrt :lol: )
16.09.2008 - 16:09:10
00
...je zarúbaná, samé kriaky a stromy cez cestu. Pred kloptaňom je zase strmák, kde to nejde inak, iba vytlačiť biky...

ehm, na vlastne oci som videl, ako to isty panac vyslapal az takmer hore na kloptan :)
v sedle samozrejme :mrgreen:
btw, moj znamy povodom z medzeva vcera tvrdil, ze na kloptani su sem tam aj medvede
16.09.2008 - 16:26:54
00
btw, moj znamy povodom z medzeva vcera tvrdil, ze na kloptani su sem tam aj medvede


kludne mozne, na turistrallye hliadka ktora isla len par minut za nami stretla medvieda na jasovskej planine, to nieje tak daleko :)
16.09.2008 - 16:32:15
00
Nedelny utek za lepsim pocasim na juh do Madarska je na Trone. Medvede neboli ale rozrypane od diviakov bolo dost.
16.09.2008 - 18:18:34
00
Nedelny utek za lepsim pocasim na juh do Madarska je na Trone. Medvede neboli ale rozrypane od diviakov bolo dost.


Velke diky za tipy na tronkosice, viackrat som uz isiel po Vasich stopach. 8)
16.09.2008 - 18:39:51
00
Dňa 14.09.2008 sme sa vybrali na kloptaň 4 kusy bikerov(iba ja som tu regnutý), nezávisle na MTBiker osadenstve. Cesta: KVP - Kamenný hrb - Jahodná - Lajoška - Idčianske - Kojšovka - 3 studne - Kloptaň a odtiaľ sme chceli ísť na Jedľovec, ale skončili sme niekde pri zbojníckej skale a potom po nejakej lesnej asfaltke do Smolenickej píly a odtiaľ cez Mníšek až do cieľa - Helcmanovce. Na Kloptaň je otrasná cesta, z 3 studní je zarúbaná, samé kriaky a stromy cez cestu. Pred kloptaňom je zase strmák, kde to nejde inak, iba vytlačiť biky. Hore v knižke je nám venovaná jedna celá strana. :) Z Kloptaňa nebola cesta riadne značená a niekde nad zbojníckou skalou sme zišli z chodníka a už sme išli len za nosom dolu nejakým žľabom až sme došli na tú spomínanú asfaltku.

Výhľad z Kloptaňa:
www.postimage.org www.postimage.org www.postimage.org www.postimage.org

Ak bude najbližšie pekne, pridám sa na nejaký nočný výjazd - Jahodná, Lajoška. (Nie som chrt :lol: )

Kloptaň poznám velmi dobre , to je ale freeride skoro :lol: a je to tam pekne strmé .
Pri Zbojníckej skale už neexistuje cesta a skoro ani značenie a preto všetci
sa snažia isť dole a skončia na pile :lol: , ale treba vydržať potom sa cesta zlepší a do Smolnika je to už OK .
17.09.2008 - 06:58:01
00
Pištik môj,ako to vidíš ty ako odborník v sobotu na Uhornej? ja to vidím biedne, ale znášam to statočne:) len by bolo dobre,vzhľadom k iným bikerom, vyniesť oficiálne vyjadrenie:)) ďakujem:) nech je vyjadrenie,aké chce:)ale oveľa radšje by som bola,keby sa šlo, dnes som si doniesla bike zo servisu od JA?NO! a som mu povďačná veľmi, a som na Uhornú pripravená:)) JA?NO! som pripravená,:)))
18.09.2008 - 20:14:46
00
No comment. :evil: V taky cas to nema zmysel. Nic neuvidis, nic neuzijes. A naviac ta to niekam odfukne. Nedela o nic lepsia. :cry:

Prílohy:

Paca.jpg
Paca.jpg 93.36 KiB thumb_up0thumb_down

18.09.2008 - 20:34:48
00
to je picasie :?
18.09.2008 - 20:43:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up