Ta trat je neskutocne dobra. Naozaj RESPEKT tym co ju navrhli. Trvale znacenie na vacsine trate super so siestimi hviezdickami z piatich. Este dorobit ten zbytok kde sa farba tym co to znacili asi minula a bude to perfektne.
Dufam ze bude tento maraton aj buduci rok napriek tohtorocnej mizernej ucasti bikerov.
Su niekde na webe vysledky z tohto rocniku?
30.05.2006 - 16:34:13
00
http://www.cyklomaraton.szm.sk/ tu su vysledky...ako fakt tam bolo vela ludi.. :roll:
30.05.2006 - 17:05:43
00
tak ucast bola ozaj mizerna, ale co sa da robit...v jeden den tri podujatia pre "siroke masy" - Povazska, Partizanske, Poprad...to dost uberie na ucasti...a ked si k tomu priratame pocasie a povest "tazkeho" maratonu, tak to dopadne tak ako to dopadne...
Osobne myslim ze trat je to spickova, ci za sucha ci za mokra (ozaj je na nej vsetko co tam ma byt ) a znacenie bolo na jednotku...teda ako pre koho...sa cudujem ako mozu zabludit borci ktory idu priemerkou 10-12km za hodinu a na druhej strane nezabludia bikeri ktori to valia 20-23km/h...vzdy som tvrdil ze niektorym jedincom nepomoze ani ked sa cela trat ohradi ostnatym drotom a naladuje sa do neho 220V :evil:
30.05.2006 - 20:39:21
00
jj,mas pravdu...ale napr mne sa podarilo 3krat zabludit minuly rok na dubnickom a nezdalo sa mi ze som isiel najpomalsie...to bludenie dost zavisi aj od unavy...inac rozmyslam ze v tom partizanskom je najlepsia trat vobec na svk,akurat je tam take divne okolie-romske bytovky,ked som sa tam minuly rok rozjazdieval,nebolo mi secko jedno :wink: , neviem, skratka tam tomu nieco chyba, taky ruch aky je napr na strazovskom,horalovi,dubnici...
30.05.2006 - 22:27:18
00
hovoris to ako keby polovica partizanskeho boli ciganske cinziaky, pritom je ich asi tak 5 pokope.
s bludenim,... to je tazke. niekto to dokaze aj na cyklistickom ovale. kazdopadne... 3 zavody v 1 den... treba najst rozumny kompromis. pretoze takto je to na skodu vsetkym.
a s tou povestou tazkeho maratonu... matus neprehanaj zase.
31.05.2006 - 08:19:11
00
medved : tak z mojich ust to nevyslo, asi aj preto ze tu trat poznam pomaly naspamat, takze uz by tam mohlo byt aj neviem co a asi by sa mi to nezdalo tazke...ale dost ludi si to mysli...aj tyto nasi Partizancania ktory si nakupia slusne stroje, jazdia a ked maju prist na pretek, tak su chory, nachladnuty, musia ist ohrnat zemiaky a podobne...pozri sa napriklad na vysledky z PB...ved tam bola pomaly vyse polovica domacich!!! a to sa rata...
fifo : si pri rozjazdievani nabral nejaky zly smer a trafil si asi na povestnu 205-ku :) ...jedine ze by ich do buduceho roka prestahovali :)
31.05.2006 - 08:51:04
00
s bludenim,... to je tazke. niekto to dokaze aj na cyklistickom ovale


:lol:

..aj tyto nasi Partizancania ktory si nakupia slusne stroje, jazdia a ked maju prist na pretek, tak su chory, nachladnuty, musia ist ohrnat zemiaky a podobne...


:lol:
31.05.2006 - 12:37:11
00
Aha, Macík z Extremebike alias Bikemagazínu sem prikvitol... Tak teda vitaj!
02.06.2006 - 22:39:26
00
keyboard_arrow_up