Poprosil by som ak by ste mali nejaký tip na tieto vozíky napíšte, jedná sa mi o 2 miestne do cca 12-litrov.
06.08.2007 - 08:25:48
00
croozer, ale nesplna limit
06.08.2007 - 13:16:33
00
croozer 535...
http://www.dveplusdve.sk/page_produkty_croozer.htm
ja mam jednomiestny croozer 737 a je v pohode. kupoval som ho pred cca 2 rokmi od dovozcu http://www.dveplusdve.sk/page_kontakty.htm na dobierku, dostal som k nemu zdarma vak na prepravu (resp. odlozenie) vozika a slnecnu clonu. vymenil som akurat plaste za sirsie a mierne som ich podhustil, aby to aspon trosku pruzilo na nerovnostiach...
06.08.2007 - 13:16:43
00
Vdaka, našiel som aj www.azub.cz kde majú tiež zaujímavé modely, tak teraz rozmýšlam či radšej nekúpim dva jednomiestne ako jeden dvoj, cena by tam bola skoro rovnaká.
Rád by som si nechal poradiť čo sa týka ovladatelnosti ale rozum mi vraví že jazdenie s 1 miestným bude asi jednoduchšie. Zapriahnem asi aj manželku :)
08.08.2007 - 16:08:45
00
mam skusenost len s croozer-om, ako hovori aj martin, je to vlastne trojkombinacia, da sa pouzit aj na korculovanie a aj ako kocik a je tam aj pomerne slusny odkladaci priestor, neviem ako je to pri tych azub-och
ovlada sa to dobre, nemyslim, ze z double sa vyrazne tazsie jazdi, len dve deti maju predsa vacsiu hmotnost, nevyhoda je, ze u nas na cyklistov seru a nie su pre to vytvorene takmer ziadne cesty, medzi autami to nie je vyhra a v terene sa dost prasi o.i.
10.08.2007 - 10:29:18
00
tadeas tiez sme nad tym kedysi rozmyslali,no po precitani clanku o tychto sedackach vo Vele nas presla chut :? dieta je tam ako v sklenniku,ked svieti slnko,tak sa tam pari,prach,nevidi poriadne cez ten priesvitny plast a na cestach je to nebezpecne,nakolko presahuje rozmery bicykla...Nakoniec sme radsej kupili sedacku dozadu+malej prilbu.Sice jej tam zozaciatku hlavicka odkvecovala v tej prilbe,ale v poho,dalo sa.Teraz ked uz je vacsia(2roky) si to uzije aj ona;)No ak si rozhodnuty pre vozik,tak chod do toho,ale davaj bacha.
10.08.2007 - 10:37:06
00
tu su tuez nejake Croozeri a Azuby...
http://www.abcdshop.sk/index.php?action ... 940&page=1
10.08.2007 - 10:56:58
00
to tadeas, ako sa hovori, raz vidiet je lepsie, ako stokrat pocut, ak mas moznost pozicat si to a vyskusat, tak to urob a sprav si obraz sam, osobne si nemyslim, ze je to menej bezpecne, ako sedacka, ale dnes u v autach blazni a tych cyklistickych ciest je malo
12.08.2007 - 19:32:58
00
zdravim. croozer 737 1miestny som jazdil 2005/2006, tento rok ca od aprila uz jazdim s 2miestnym 535. v ovladani od 1 miestneho nie je velky rozdiel, vozik je len o malo sirsi (podla webu sirka 84cm vs 70cm) - samozrejme vnutri je menej miesta pre deti. ale aj tychto 14cm staci na to, ze s tym nevleziem do vytahu a nepreleziem cez dvere (v rozlozenom stave), takze je to pri vychadzani z domu trocha komplikovanejsie...
najviac sa to ako uz pisali podo mnou odrazi na vahe (u mna cca 18kg+9kg+vozik 15kg+naklad...) co sa tyka azubov, zalezi ake mas velke deti, pokial viem je to tam viac "nasedato", dcera ma 11 mesiacov (syn bude mat tri roky), jazdime s nou cca od pol roka. v 1 miestnom sme asi do roka pouzivali aj pridavnu vlozku na sedenie, tu uz velmi malo (asi mesiac) - ako som pisal, menej miesta (je lepsie fixovana). este ku komentarom podo mnou - prach ciastocne ano (na asfalte skor nie), to je problem hlavne ked je teplo a vpredu nemas zavrete pvc. slnko - skor nevadi, pokial nepecie priamo zboku, spredu davame slnecnu clonu a nechavame len sietku (bez pvc), ak je velke teplo a idem pomaly (napr. hore peknou cestou;) tak otvaram aj zadny kryt nech sa lepsie vetra. off-road, teraz uz skor nie (s 737 este ano), resp. ked ano tak znacne pomaly, predsa len je to dost tazke... vodici na cestach - zatial bez problemov, skor spomalia a pozeraju, ale samozrejme netreba si to idealizovat...
my jazdime najma vrakuna - ruzinov - raca (vsetko bocne cesty) - hore cez peknu al. kupalisko - zel.studnicka, naspat cez kolibu alebo cez mesto, cez petrzalsku stranu do vrakune (oblubeny okruh, 3 ihriska po trase;) ; alebo do dubravky, alebo na ihrisko do ruzinova... atd. ak ti este nieco napadne spytaj sa, resp. zbehni do biskupic (prip. ti dam kontakt do stupavy) a pozicaj si to na den a odskusaj. s cenou neporadim, na inzeraty sa toho predava dost malo (aj ked pred casom som tusim prave 535 zahliadol), ale ja co som predal 1miestny tak mi pisalo (od decembra) asi este 10-15 zaujemcov... drzim palce.
14.08.2007 - 10:18:54
00
Itc: dakujem za informácie, nakoniec sme sa s manželkou rozhodli pre kúpu dvoch vozíkov, konkretne www.azub.cz/cz/voziky/bee.php

Bude to lepšie aj do budúcnosti kvôli nostnosti, u dvojmiestného by sme za chvílu kupovali další, takto bude mať každé decko svoj a kým nedosiahnu cca 40 kg možeme jazdiť.

Bývam v Petržalke, hrádza je blízko na jednej aj na druhej strane takže v pohode a na Zeleznu by som sa tiež vedel dostať v podstate bez problémov, možno aj do Marianky a Borinky takže sa neobávam že nebude kde jazdiť.
14.08.2007 - 12:56:23
00
Zdravim Tadeas,

pls. ohladom tvojich vozikov ake mas po roku skusenosti? Mne sa Azub celkom pozdava, kamarat ma smeruje do Croozeru ze kvoli prevedeniu. Tebe sa ako jazdi?

Vopred vdaka za info

Miso
22.09.2008 - 22:57:52
00
pre warzone:
pouzivam vozik COUGAR1 CTS uz 3 sezonu a to aj na bezkach
vobec nie je pravda ze je v nom dusno alebo zla viditelnost. vidno je cez tie tmavsie folie ako cez foliovane auto a odvetracich otvorov je tolko ze nie je ziaden problem. Jedine co ma trapi je ze mam dve deti a vozik 1 miestny;-(
a ci je nebezpecnejsie - ak sa najde blb tak ta sunda s vozikom alebo bez neho. vo vseobecnosti ked ludia vidia vozik a tu zastavku tak sa cuduju ale obchadzaju ma o dost viac ako ked jazdim solo a zatial som nemal jediny konflikt (jazdim v pezinku a okoli - tam je dost aut)
24.09.2008 - 08:38:38
00
http://www.mtb.sk/?template=products&cid=2&filter=_subid=115
03.10.2008 - 06:56:41
00
keyboard_arrow_up