ten kluc je dost velky.. a je tam kopec zbytocnosti... na terajsich bikoch je uz len 4-5 imbusov a maximalne srobovacik..klasicke 6hranne matice uz ani nikde.. je zbytocne velky a tazky :)
02.06.2006 - 20:40:16
00
ten kluc je dost velky.. a je tam kopec zbytocnosti... na terajsich bikoch je uz len 4-5 imbusov a maximalne srobovacik..klasicke 6hranne matice uz ani nikde.. je zbytocne velky a tazky :)


rrrrrrrrrrr zas tak velky neni je to cca polovicka velkosti cigaretovej krabicky co mi pride v pohode;-||||
02.06.2006 - 22:57:47
00
Ak chces dat tie peniaze tak mas celkom slusne modely 2004, a na to co pises ti vystacia az az napr, ale su samozrejme aj lepsie http://www.author.sk/verbal/archiv-2004-impulse-sx/
02.06.2006 - 23:06:01
00
no tak ja mam tento, a jedine co nemozem dat dole / utiahnut su octalinkove kluky tam je vacsi imbus (neviem ci 8 alebo 10)
http://www.crankbrothers.com/multi5.php
02.06.2006 - 23:27:14
00
ja mam crankbros multi17 a je paradny..uplne na secko
02.06.2006 - 23:29:02
00
decka vcera som si po praci dal ze hradza na peeetrzalskej strane do vojky a potom naspat po druhej strane ale vecer tam bolo tolko musiek ze som dosiel domov napapany az az ;-))) no ale odbocil som radsej cez kalinkovo rovinku dun luznu a tade lebo plne oci musiek este teraz ma bolia ;-((((

ako som niekde na druhej tretej mozno stvrtej strane pisal ze ma stale bolia nohy a tak tak uz ma prestali ale po vcerajsej vojke no uf uf to citim zase .... nejaky dobry typ ako co najrychlejsie nabrat kondicku????


otazka znie ake pouzivate na bike slnecne brejle...??? nejake tipy a triky?? co doporucite???
24.06.2006 - 11:14:53
00
tak pani ubehol rok a som tu znova napriek zabudnutemu heslu od acc ;-))

stalo sa par uzasnych veci a to jedna zbalila ma slecna rrrrr nebezpecna a nejako som ju nahovoril na kolibu co som este nevedel ze sa jej to tak zapaci a tak sme na kolibe na bikoch zdoraznujem kazdy vikend ;-))) najviac sa jej paci ked sa ide rychlo dole kopcom ;-)))))

ok mal som par padov ako asi kazdy z vas zaroven som zacal spekupovat nad bikom novy ale to snad uz minuly rok ;-) kazdopadne sa mi dvyha plat tak preco nie;-)

jo a dalsia vec vie mi niekto vybavit nejake tie zlavy v kaktusbike?? ;'-))) rad by som vzal nieco na splatky ;-)))


ozaj este dolezita vec pred koncom minuleho leta sa mi objavil maly problem neviem ci som to tu uz niekde nespominal kazdopadne to teda spomeniem teraz a to je ze mi zacali trpnut prsty na lavej ruke skoro ako cudzie;-)) ked som stym nabehol k lekarovi ten mi povedal ze mam posratu krcnu chrbticu co sa mi zda ako blbost lebo chrbat ma nebo lieva a ani krk ... tak ma poslali na rozne masaze a elektroliecbu a potom to prestalo ked som prestal jazdit... tento rok ked sme s drahou zacali tak sa mi to objavilo znova premyslal som ci to nahodou nebude vyskou sedadla ale ako CraObs postol ten link na vypocet tak som to prepocitaval znova a mam to na mm presne .. ;-((( neviete niekto co mam robit obcas pri hrani hier ma to sere ze necitim dostatocne dobre tie prsty ;-))))) ok ale vazne ma nietko nieco podobne alebo zazil niekto nieco podobne ??? ako ste to riesili???

vopred dikez
27.06.2007 - 11:25:01
00
skus si kupit nejake dobre rukavice-napr. Specialized body geometry maju taku hlupostinku nasitu, ktora vraj chrani dajaky nerv co ide do ruky, aby netrpli prsty potom.
27.06.2007 - 11:28:45
00
Zero, tu mas temu o mravčaní v prstoch: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... light=nerv
tam je to trochu rozobrané, takže nabudúce stačí trocha pohľadať v starších témach. Za ten rok čo si tu nebol sa všeličo popísalo. Ak máš nadváhu, môže za to aj nadmerná záťaž spomínaného nervu pri zmene pozície (zjazd). Ináč, nezdá sa mi, že by mala krčná chrbtica súvis s rukami, to skôr hrudná.
Tie zľavy v kaktuse si hádam vykecáš aj sám, ale osobne by sm šiel nakupovať niekam inam ako do kaktusu.
27.06.2007 - 11:33:40
00
no nadvahu mam vraj 13kg co nieje az take zle ;-)) moja draha to pocitala ;-) ale na tom linku co si postol som cital ze za to moze aj zrychlene dychanie no jeden fakt je ze ked ten bike tlacim do nejakeho s@#$neho kopca tak potom na vrchole ked uz odpocivam dychcim ako pariaci sa buvol... kratke rychle nadychnutia a vydychnutia;-)))
27.06.2007 - 13:26:56
00
A na svalovicu je dobrý horčík (magnézium) - ale v tabletkách! (to pre istotu, aby si neskúšal lízať magnéziovú Meridu). Pomáha rýchlejšie metabolizovať laktát.
Tiež ti pomôže, keď posledných 10-15 minút pôjdeš pomalšie, na ľahkom prevode a budeš viac kmihať nožičkami - okysličia sa svaly, skôr sa odbúra laktát.
a taktiez teply kupel


otazka znie ake pouzivate na bike slnecne brejle...??? nejake tipy a triky?? co doporucite???
podla mna su najlepsie s vymennymi sklami - ked uz je sero, pripadne hustejsi les cez den, tak su dobre cire, pripadne zlte skla, cez slnecny den po sidlisku a podobne klasicke tmave - slnecne
27.06.2007 - 15:40:03
00
hmmm mam iba sprchovy kut v ktorom vydrzim tak max 5-10 minut proste umyt a ist von od tial je tam nuda... ;-)
28.06.2007 - 10:24:07
00
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaam calderu;-))))))))) strasne ziva masinka a hrozne lahucka oproti tomu co som mal doteraz som siel cez cestu a ako vzdy sa snazim trosku nadhodit predne na obrubnik a som stym trhol ako na starom lenze caldera je lahucka a preto som to zdvihol az moc a ostal stat na nohach a bike na zadnom ;-))))))))))))) ale viem ze si rad zvyknem ;-)))))))))))))
04.07.2007 - 10:25:02
00
pekne, pekne, dobry pokrok (co sa bajku a zaluby tyka) ... len tak dalej ;)
04.07.2007 - 17:55:00
00
keyboard_arrow_up