***** CHRINIK junior je na svete *****


chrinik ale ze z neho vyrastie poriadny biker! ;-) gratulujem, vela stastia a trpezlivosti :)
26.09.2008 - 11:31:42
00

Cyklochodník „Jahodná – rázcestie pod Jahodnou“ - stanovisko .

Mestské lesy Košice a.s. ako užívateľ lesného pozemku vykonali dňa 23.9.2008 za prítomnosti vedúceho LS Čermeľ fyzickú obhliadku miesta a so zriadením cyklochodníka súhlasia za rešpektovania nasledovných podmienok :

# charakter chodníka bol dohodnutý viď priložené foto č.1 (časť značeného červeného ...

to je skvela sprava,
a dakujeme za blahozelania
26.09.2008 - 17:11:13
00
to je skvela sprava,
a dakujeme za blahozelania



Tak Ti este pridam aby si nemal malo.
gratulujem, nech sa dari a nech ste vsetci dlho zdravi.
26.09.2008 - 19:11:30
00
dosla mi pozvanka na otvorenie novej cyklotasy v okoli kosic, tak sa chcem podelit pre tych, ktori to este nevedia :)


P o z v á n k a

Starostovia mestských častí Košice – Krásna, Vyšné Opátske a obcí Vyšná Hutka, Nižná Hutka, Košická Polianka, Sady nad Torysou Vás srdečne pozývajú

na otvorenie novej cyklotrasy Hornád – Torysa – Hornád (H-T-H), ktoré sa uskutoční
5. októbra 2008 o 1 5.00 h o d i n e

Stretnutie účastníkov cyklotrasy bude na ulici Beniakova, v mestskej časti Košice - Krásna
(hrádza pri cestnom moste cez rieku Hornád)

Program: 1. Privítanie účastníkov a otvorenie cyklotrasy

2. Prejazd cyklotrasou : Krásna – Nižná Hutka – Vyšná Hutka – Košická Polianka – Sady nad Torysou – Vyšné Opátske – Krásna
3. Občerstvenie : Letná záhrada na ulici 1. mája

Tešíme sa na Vašu účasť.
S pozdravom

JUDr. Marek Kažimír Ing. Miloš Beca Mgr. Karol Dzugas
starosta MČ Košice – Krásna starosta MČ Vyšné Opátske starosta obce Košická Polianka

JUDr. Jozef Adamkovič Július Azari Mária Janočková
starosta Obce Sady nad Torysou starosta Obce Nižná Hutka starostka Obce Vyšná Hutka

Prílohy:

trasa-HTH.jpg
trasa-HTH.jpg 239.44 KiB thumb_up0thumb_down

29.09.2008 - 19:13:32
00
dosla mi pozvanka na otvorenie novej cyklotasy v okoli kosic, tak sa chcem podelit pre tych, ktori to este nevedia :)

no mozno sa pridem pozriet. vyzera to zaujimavo.
29.09.2008 - 19:26:30
00
vyborne, len tak dalej, ked bude aspon trochu moznost tak pridem :)
30.09.2008 - 18:45:49
00
dosla mi pozvanka na otvorenie novej cyklotasy v okoli kosic, tak sa chcem podelit pre tych, ktori to este nevedia :)


P o z v á n k a

Starostovia mestských častí Košice – Krásna, Vyšné Opátske a obcí Vyšná Hutka, Nižná Hutka, Košická Polianka, Sady nad Torysou Vás srdečne pozývajú

na otvorenie novej cyklotrasy Hornád – Torysa – Hornád (H-T-H), ktoré sa uskutoční
5. októbra 2008 o 1 5.00 h o d i n e

Stretnutie účastníkov cyklotrasy bude na ulici Beniakova, v mestskej časti Košice - Krásna
(hrádza pri cestnom moste cez rieku Hornád)

Program: 1. Privítanie účastníkov a otvorenie cyklotrasy

2. Prejazd cyklotrasou : Krásna – Nižná Hutka – Vyšná Hutka – Košická Polianka – Sady nad Torysou – Vyšné Opátske – Krásna
3. Občerstvenie : Letná záhrada na ulici 1. mája

Tešíme sa na Vašu účasť.
S pozdravom

JUDr. Marek Kažimír Ing. Miloš Beca Mgr. Karol Dzugas
starosta MČ Košice – Krásna starosta MČ Vyšné Opátske starosta obce Košická Polianka

JUDr. Jozef Adamkovič Július Azari Mária Janočková
starosta Obce Sady nad Torysou starosta Obce Nižná Hutka starostka Obce Vyšná Hutka

no pekne sa nam to rozrastá :lol:
30.09.2008 - 20:00:08
00

Starostovia mestských častí Košice – Krásna, Vyšné Opátske a obcí Vyšná Hutka, Nižná Hutka, Košická Polianka, Sady nad Torysou Vás srdečne pozývajú

na otvorenie novej cyklotrasy Hornád – Torysa – Hornád (H-T-H), ktoré sa uskutoční
5. októbra 2008 o 1 5.00 h o d i n e


starosta Košice-Krásna je fajn chlap a miestne kopceky doverne poznam, ked som este byval na konci sidl. Nad Jazerom, ako pozdrav jeseni, dufam, ze budem moct prist.
30.09.2008 - 21:34:17
00
9.7.2008 /2008 ing.Kučerová 25.9.2008

Vec:

Cyklochodník „Jahodná – rázcestie pod Jahodnou“ - stanovisko .


poslal som ti SMS - urcite sa ozvi
30.09.2008 - 21:36:55
00
Lesnici sa vystatuju co urobili a co chcu v buducnosti urobit pre cyklistov v Kosiciach. To asfaltovanie v lesoch este nie je ukoncene, oni budu pokracovat- katastrofa. Viac :http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=1.10.2008/87037K
01.10.2008 - 09:31:29
00
to si snad robia prdel, to sa mame tesit na asfalt? :shock:
01.10.2008 - 09:38:54
00
Dost ma nasral ten clanok.
"A budúcnosť má byť pre košických cyklistov ešte lepšia." "Lesníci si dali plán zrekonštruovať každý rok aspoň 10 kilometrov asfaltových ciest" fakt super buducnost

"cykloturisti budú medzi začiatkom Detskej železnice a Alpinkou aj naďalej ohrozovať turistov na rovnobežnej modrej značke" - co to je za hlupost. stalo sa uz vobec niekedy ,ze cyklista zranil pesieho turistu?
01.10.2008 - 09:48:51
00
to si snad robia prdel, to sa mame tesit na asfalt? :shock:

klidek. jednak to nebude hotove zajtra, a jednak si myslim ze v okoli kosic je kvantum lesnych ciest, ktore nemaju asfaltovy povrch. takze komu sa nepaci moze ist inou cestou.
treba si uvedomit, ze cyklisti, to niesu len ti chlapici a dami obleceni v obliehavych haboch a super odpruzenym bikom. nemozeme to brat len s tej sebeckej stranky, ze LEN my sme ti spravni cyklisti, a vsetko maju robit LEN pre nas. treba mysliet aj na inych, ktori si radi vydu na bike len tak na turistiku.

osobne by som napriklad privital ten cyklochodnik Baranok-Alpinka. aj tak sa vacsinou po Alpinku len rozjazdim...

ps: sorry ale uz ma tu nebavy kazdy den citat "plakanie velkych deti" o tom, ze oni nechcu asfalt, a ze asfalt je pliaga a podobne expresiva. nepaci sa vam? - chodte inou cestou. ake jednoduche.
01.10.2008 - 09:52:28
00
Podla toho clanku sa jedna len o opravovanie starych rozbitych asfaltiek, takze ziadna katastrofa. Ciastocne suhlasim s misom, ze taki bezni ludia, co si vyjdu v nedelu na bicykloch sa chcu vozit po fajnom asfalte, aj ked maju "horske bicykle". Nerozumiem tomu, ale a s tym asi nic nenarobim. Sebatryzen asi oblubuje viac ludi ako som si myslel.

Skor ma mrzi to, ze tie asfaltky budu aj nadalej vydatne sluzit aj pre presuny tazkych mechanizmov (na asfalte sa menej poskodzuje povrch, ako na klasickej zvaznici), cize to bude o tom istom. No ale to som zase pri tej sebatryzni.
Preto je myslim si lepsie budovat skutocne cyklisticke chodniky, ktore budu sluzit len pre nemotorizovanych a teda budu mat k tomu prislusnu sirku, povrch a umiestnenie, cize sa na nich nebude mozne dostat motorkou, stvorkolkou, harvestorom a inymi strandami, resp. ten chodnik by mal byt umiestneny tak, aby ani na to nebol dovod (tazba, ...)

Na druhej strane, my si tu mozme pisat co chceme, Mestske lesy sa to nedozvedia. Ja som na nasom stretnuti zacal s vysvetlovanim, ze su aj ine povrchy pre cyklistov ako asfalt. Hlavne som zdoraznil, ze asfalt a sotolina (makadam ci ako sa to vola) su asi jedny z najnebezpecnejsi z povrchov, kedze cyklista (aj neskuseny) na nich moze velmi lahko a rychlo nabrat dost vysoke rychlosti a dochadza k nebezpecnym stretom s ostanymi cyklistami, pesimi, kocikmi atd.
01.10.2008 - 10:44:03
00
Vladol, vykasli sa na chodnicek - singlicek z Jahodnej na razcestie. Ak sa zapaci lesakom, bude uz paradne vyjazdeny tak ho vyasfaltuju!!!.
01.10.2008 - 11:01:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up