este bz som cas odoslania prispevku dal dolava, lepsie sa to cita, alebo aspon tu oranyovu ynacku
prosim prepnut y/z
01.10.2008 - 15:42:42
00
Neviem ci je to len u mna ale dnes po prihlaseni sa mi pri kliknuti na ,,zobrazit nove prispevky,, zobrazilo asi 20 stranok a medzi nimi su aj stare temy oznacene ako necitane(orandzova farba v kruzku) :roll:

Po odhlaseni a prihlaseni je to to iste.. :roll:
01.10.2008 - 19:00:08
00
viewtopic.php?p=213169#p213169 :oops:
01.10.2008 - 19:07:17
00
Neviem ci je to len u mna ale dnes po prihlaseni sa mi pri kliknuti na ,,zobrazit nove prispevky,, zobrazilo asi 20 stranok a medzi nimi su aj stare temy oznacene ako necitane(orandzova farba v kruzku) :roll:

Po odhlaseni a prihlaseni je to to iste.. :roll:

napodobne a mam v tom totalny chaos... predtym to bolo lepsie :|
01.10.2008 - 19:27:48
00
Ak ste precitali vsetko co ste chceli a zostali este nejake neprecitane temy, tak nie je nic jednoduchsie, nez kliknut na hlavnej stranke fora vpravo hore na "Označiť všetky fóra ako prečítané".
01.10.2008 - 19:34:18
00
Ak ste precitali vsetko co ste chceli a zostali este nejake neprecitane temy, tak nie je nic jednoduchsie, nez kliknut na hlavnej stranke fora vpravo hore na "Označiť všetky fóra ako prečítané".

urobil som to 3 krat a stale mam 20 stranok neprecitanych...
01.10.2008 - 19:35:49
00
a stale je ten problem s tym, ze ked kliknem na nejaky link, tak sa mi nezobrazi v novom okne :|
01.10.2008 - 19:40:26
00
Teraz som to testol. Mne funguje oznacenie vsetkych tem ako precitanych v ramci jedneho fora (napr. "O hocičom"), funguje aj oznacenie vsetkych for ako precitanych z uvodnej stranky fora, linky sa otvaraju v novom okne...

Skus najprv klasiku a potom sa uvidi - musia byt povolene cookies pre forum.mtbiker.sk, skus vymazat historiu, temporary files a vypnut vsetky okna prehliadaca a spustit ho nanovo. Ak nepomoze, tak este sa da skusit restart celeho compu a ked aj tak nic, tak uz mi napada jedine problem s nekompatibilitou prehliadaca - mne to korektne funguje na IE6 aj IE7. Daj vediet vysledok testovania.

To Cervo: Ja mam jednu prosbu - ked vojdem do sekcie Sukromne spravy, tak automaticky to nacita prazdne okno s tym, ze mam hned pisat novu sukromnu spravu. Skor by bolo podla mna vhodne, aby sa nacitala schranka dorucenych sprav.


Naposledy upravil Jezus dňa 01.10.2008 - 20:35:18, celkovo upravené 1 krát.

01.10.2008 - 20:29:23
00
20 stranok mam aj ja, vcera to este nerobilo
01.10.2008 - 20:35:06
00
To Cervo: Ja mam jednu prosbu - ked vojdem do sekcie Sukromne spravy, tak automaticky to nacita prazdne okno s tym, ze mam hned pisat novu sukromnu spravu. Skor by bolo podla mna vhodne, aby sa nacitala schranka dorucenych sprav.


mne to funguje tak ja by si chcel
01.10.2008 - 20:41:24
00
To Cervo: Ja mam jednu prosbu - ked vojdem do sekcie Sukromne spravy, tak automaticky to nacita prazdne okno s tym, ze mam hned pisat novu sukromnu spravu. Skor by bolo podla mna vhodne, aby sa nacitala schranka dorucenych sprav.

S tym problem nemam, funguje to korektne (FF 3.0.3). Mne vadi, ze ked niekomu pisem PM priamo kliknutim na tlacitko pod prispevkom, vypise to temu, skopiruje prispevok a este prida aj link. Je to nutne?
01.10.2008 - 20:42:42
00
Teraz som to testol. Mne funguje oznacenie vsetkych tem ako precitanych v ramci jedneho fora (napr. "O hocičom"), funguje aj oznacenie vsetkych for ako precitanych z uvodnej stranky fora, linky sa otvaraju v novom okne...

Skus najprv klasiku a potom sa uvidi - musia byt povolene cookies pre forum.mtbiker.sk, skus vymazat historiu, temporary files a vypnut vsetky okna prehliadaca a spustit ho nanovo. Ak nepomoze, tak este sa da skusit restart celeho compu a ked aj tak nic, tak uz mi napada jedine problem s nekompatibilitou prehliadaca - mne to korektne funguje na IE6 aj IE7. Daj vediet vysledok testovania.

To Cervo: Ja mam jednu prosbu - ked vojdem do sekcie Sukromne spravy, tak automaticky to nacita prazdne okno s tym, ze mam hned pisat novu sukromnu spravu. Skor by bolo podla mna vhodne, aby sa nacitala schranka dorucenych sprav.

vsetko spominane som vyskusal, ale tale to iste... mam IE 6...
01.10.2008 - 21:11:43
00
Problém to nie je, ale funguje to len na aktuálne zobrazenú stranu, čiže sa musí na to klikať na každej strane a ak si dám zobraziť všetky príspevky na jednej strane napr. pri Galérii bikov, tak mi tých 2400 príspevkov s fotkami načítava asi pol hodinu, čo neni moc príjemné...

A ešte mi to po asi 3 minútach načítavania všetkých príspevkov na jednu stranu, vždy vyhodí toto:

OK

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, web@mtbiker.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.


Uz ok?
01.10.2008 - 22:39:57
00
este bz som cas odoslania prispevku dal dolava, lepsie sa to cita, alebo aspon tu oranyovu ynacku


naco? podla mna je to takto dobre
01.10.2008 - 22:41:09
00
Neviem ci je to len u mna ale dnes po prihlaseni sa mi pri kliknuti na ,,zobrazit nove prispevky,, zobrazilo asi 20 stranok a medzi nimi su aj stare temy oznacene ako necitane(orandzova farba v kruzku) :roll:

Po odhlaseni a prihlaseni je to to iste.. :roll:


OK, kompromis (?): mozete Zobraziť: nové | vaše | všetky príspevky.
Nove zobrazia nove prispevky od poslednej navstevy.
Vase zobrazia temy, do ktorych ste prispeli
Vsetky zobrazia vsetky prispevky zoradene podla datumu zostupne (tak ako chcel Gary 'nove')
01.10.2008 - 22:52:05
00
keyboard_arrow_up