aj ja...rychly servis nie jak v scotte :twisted:
13.05.2008 - 19:18:24
00
ja tiez :) ... a bike uz mam doma, vdaka Ja?No! ;)
13.05.2008 - 19:28:34
00
aj ja...rychly servis nie jak v scotte :twisted:

To znamena ze ked pozajtra dam do Scottu bike na prvu prehliadku, budem musiet ho tam nechat? Nototo.. Mam do KE cez 70 km, ale co uz pojdem este raz. Alebo pojdem tam hned rano, mozno to vybavia do vecera. Inac v com spociva taky servis? Nemam s nim zatial nic vazne, akurat je zaseknuty preload na vidle, a obcas ked namaham bike, spice pocut praskat. Ci to je problem, neviem.
13.05.2008 - 21:27:41
00
Mal si ich poslať do pi.. veď to je banda *****, čo si o sebe myslia :twisted:

no ty z peetrusky tak mozes poznat ich sexualnu orientaciu
14.05.2008 - 22:37:21
00
neviem ci som to tu spominal, ale raz som tam nieco kupoval a platil som kartou, ktoru to akosi nechcelo vziat, tak tiez som dostal otazku, ci som ju nasiel - celkom dobry trapas :oops:

... v isaku mam momentalne bike, ale musim pockat, kym doprsi :shock: (a pojdem pren)

a si si isty ze si mal na ucte nejake prachy?
14.05.2008 - 22:43:55
00
samozrejme, koniec koncov som s nou (pri tretom pokuse) aj zaplatil
15.05.2008 - 18:02:20
00
... a ja som sa tam takému chlapíkovi za pultom zdôveril, že sa idem popoludní bicyklovať a on mi na to, že bude pršať. Prišiel som domov a o hodinu začala búrka jak sviňa.

No, nenaserie ťa?
15.05.2008 - 20:28:48
00
http://slomba.sk/clanky.php?set=1&id=34
03.10.2008 - 15:34:51
00
http://slomba.sk/clanky.php?set=1&id=34

poteší :)
03.10.2008 - 15:47:06
00
este ze sme vraj v Kosiciach s preukazom len styria
byt nas vacsina, tak Peto bude mat na vianoce pod stromcekom suchare :)
19.10.2008 - 05:11:12
00
Isako som dost dlho ignoroval. Asi preto, ze byvam v centre, ale teraz som tam spravil par nakupov za skvele ceny (kluky, koleso) a som nadmieru spokojny. Nehovoriac o JaNo-vi co mi v servise zachranil rozpadajucu sa kazetu. Mi to stoji za to vyslapnut si to nahor. Jednoducho spokojnost, dufam, ze sa im bude aj nadalej darit :)
27.05.2009 - 19:28:24
00
Pripojim sa aj ja, uplna spokojnost, obrovska ochota, dobry vyber aj ceny.
27.05.2009 - 20:17:31
00
Keby bol vydriduch, ako pises tak Ti to "nezahnoji" ale si to najdes na uctenke. Tym Ti prave dal moznost usetrit stovku.

Skus si kupit nove gumy na auto a daj si ich prehodit, pozri si kolko stoji odmontovanie kolesa.
Skus si kupit novu dlazbu a daj si ju osadit tam kde mas doterajsiu a pozri si kolko stoji vybratie tej starej.
Nikto ta neupozorni, ze budes musiet platit za odkrutenie kazdej matice ...

Proste je to tak, ked nechces platit za sluzby, tak si ich musis urobit sam.

Skus sa zivit servisom bicyklov a za pracu nepytaj nic.

Ina vec by bola, keby mali akciu, "kup a nahodime Ti to zadarmo".

Pokial viem, tak ked kupis u nich bike tak mas minimalne prvu prehliadku zadarmo.




mily petko porovnávaš prezuvanie gumy na auto s prezúvaním na bicykli... bud si to nikdy sám nerobil alebo naopak pisatel Ti zatal do živého ..lebo sám si vydriduch z kvp a naozaj radšej predávaj dlažbu.... tá prvá prehliadka na bicykli zadarmo to je na hlasitý smiech V iných predajniach je zadarmo starostlivosť aj ladenie celý prvý polrok (niekde aj rok) okrem centrovania kolies... keď niekde vygrcam 5000 + dalšie za diely a montáž tak tých ďalších +50sk za gumu neoznámených vopred je vydridušstvo naozaj.
01.06.2009 - 16:01:59
00
tak chod "grcat" inde
01.06.2009 - 16:13:06
00
mily petko porovnávaš prezuvanie gumy na auto s prezúvaním na bicykli... bud si to nikdy sám nerobil alebo naopak pisatel Ti zatal do živého ..lebo sám si vydriduch z kvp a naozaj radšej predávaj dlažbu.... tá prvá prehliadka na bicykli zadarmo to je na hlasitý smiech V iných predajniach je zadarmo starostlivosť aj ladenie celý prvý polrok (niekde aj rok) okrem centrovania kolies... keď niekde vygrcam 5000 + dalšie za diely a montáž tak tých ďalších +50sk za gumu neoznámených vopred je vydridušstvo naozaj.


O čo Ti ide šuhajko?
to, na čo reaguješ nepísal Peter, to by bolo napísane v prvej osobe množného čísla.
a bolo by tam napísané, že poskytujeme polroka bezplatný servis na u nás zakúpene bicykle.
okrem havárií a nadmerného opotrebenia, samozrejme :idea:
tak sa ukľudni a keď chceš niečo konštruktívne, radi sa Ti pozrieme do očí.
Jano.
01.06.2009 - 20:28:46
00
keyboard_arrow_up