Nechce sa mi viac reagovať... :|

nahodou to moze fungovat, kedze kamilky neliecia iba skludnuju dutiny a napomahaju pokozke mozno, takze cloveka to moze dostat do formy :D ...joko skus mozno ta to dostane do formy :lol:
30.09.2008 - 22:59:43
00
Naparovanie občas používam, je to na uvoľnenie dýchacích ciest. Formu z naparovania ešte nikto nezískal. To by bolo veľmi jednoduché.
Na získanie formy po chorobe len jazdiť, jazdiť, jazdiť... Samozrejme s rozumom - ak bol výpadok dlhší, tak treba začať s objemom a vytrvalosťou a nie ísť s nadupancami na Babu.
01.10.2008 - 08:56:45
00
Jeden kamos mi raz hovoril ze ked ho chyti chripka da si 5 tequil a na druhy den je v pohode. Ked ma boli hrdlo dam nato stopangin sprej a ked davam 3 - 5 x denne, tak na treti den je to uz zvycajne v pohode. Paralen si nedavam, len keby mam nad 38st.
To mi pripomina ako mi raz bolo total blbo. Sme v obchode chystali akciu som si meral teplotu a ze 39,3. Kolegyna mi dala nejaku tabletku v zivote som ten nazov nepocul a do hodky som mal 37,5 a vydrzali sme do tretej do rana makat.
02.10.2008 - 10:57:08
00
Naparovanie občas používam, je to na uvoľnenie dýchacích ciest. Formu z naparovania ešte nikto nezískal. To by bolo veľmi jednoduché.
Na získanie formy po chorobe len jazdiť, jazdiť, jazdiť... Samozrejme s rozumom - ak bol výpadok dlhší, tak treba začať s objemom a vytrvalosťou a nie ísť s nadupancami na Babu.



Čítaj..aj medzi riadkami....ja som reagovala na to,ako sa nemôže zbaviť nádchy..forma z naparovania,to vyzerám na blbca :shock: :?:
02.10.2008 - 21:19:56
00
Empirické pravidlo hovorí, že koľko dní trvá choroba, toľko po nej sa treba ešte šetriť. Neoplatí sa to uponáhľavať. Ja som raz tak išiel s čerstvo vyliečeným zápalom pľúc do Tatier v zime liezť. Kým sme boli v tom premrznutom bezmikrobiálnom prostredí, bol som len nejaký slabší, ale OK, po zostupe do nížiny sa mi okamžite pridružila prvá infekcia, ktorú som stretol - zápal sa vrátil - pol roka som bol vygrcnutý. A to, že si môžete odpísať organizmus, je pravda. Momentálne sa už 6. deň liečim z prechladnutia, včera som si bol pre bike v kakáči a potreboval som len vyšliapať km do kopca, ktorý normálne hladko vybehnem. V živote sa mi tak blbo nešlo a spamätával som sa z toho hodinu - a to som si myslel, že idem tempom primeraným stavu.
Netreba to znásilňovať...
A ešte jedna veta pre -násťročných (platí asi tak do 30ky): mladý organizmus si nechá robiť všeličo a zdanlivo bez následkov. O pár rokov vám to ale spočíta aj s úrokmi. Takže vaše dnešné podrazíky voči nemu končiace výrokom "a je to v pohode" o 5-10-15 rokov už v pohode nebudú.
04.10.2008 - 12:20:53
00
Jeden kamos mi raz hovoril ze ked ho chyti chripka da si 5 tequil a na druhy den je v pohode. Ked ma boli hrdlo dam nato stopangin sprej a ked davam 3 - 5 x denne, tak na treti den je to uz zvycajne v pohode. Paralen si nedavam, len keby mam nad 38st.
To mi pripomina ako mi raz bolo total blbo. Sme v obchode chystali akciu som si meral teplotu a ze 39,3. Kolegyna mi dala nejaku tabletku v zivote som ten nazov nepocul a do hodky som mal 37,5 a vydrzali sme do tretej do rana makat.


Nemala nahodou taky maly znak mitsubishi, delfina atp? . Extaza: ))
04.10.2008 - 13:49:34
00
Na prechladnutie je najlepsi Tatransky caj v teplom prevedeni.Pol deci Tatranskeho caju do dvojdecovej salky, zaliat vriacou vodou a podla chuti prisladit :). Po takych siedmych uz ani nevies ze ti nieco bolo :D
04.10.2008 - 14:18:51
00
:D:D ale co potom rano? :D
04.10.2008 - 17:26:42
00
rano? bud ti je lepsie alebo si v este vacsich srackach :) ... ale zatial som vzdy zvolil prvu alternativu
04.10.2008 - 21:07:55
00
keyboard_arrow_up