aky zmysel bude mat urobit asfaltku vedla asfaltky?

Je zbytocne lamentovat tu na fore. Tu sa nic nevyriesi. Treba lesnikom a hlavne ludom ukazat, ze existuje aj alternativa k asfaltu v lese (pre lesnikov - lacnejsia, jednoduchsia, pre ludi - lepsia, krajsia, prijemnejsia atd). Preto chcem ten chodnicek, nech si ho vyskusaju na vlastnej kozi
01.10.2008 - 11:07:47
00
aky zmysel bude mat urobit asfaltku vedla asfaltky?

Ta "tvoja" asfaltka bude pre cyklistov, co prinesie zvysenie bezpecnosti na cestach v okoli Kosic. Niekto za to dostane odmenu vo vyske rocneho platu. Tak to chodi na nasich uradoch.
01.10.2008 - 11:11:50
00
lakko ten chodnik bude situovany tak, ze tam jednoducho nie je mozne spravit asfalt. citaj slomba.sk
01.10.2008 - 11:14:11
00
Ta "tvoja" asfaltka bude pre cyklistov, co prinesie zvysenie bezpecnosti na cestach v okoli Kosic.


palo ked :-) nechceš pomôct, neodradzaj tých čo maju chut niečo spravit :!:
01.10.2008 - 11:36:39
00
pridte v sobotu na stretko. pokecame, pokukame. hm?
01.10.2008 - 11:38:16
00
suhlasim s nim_michalkom a vladolom.
netreba sa rozculovat, opravuju tie cesty, ktore uz existuju a aj ked nevyzeraju, boli niekedy asfaltkami.
cesta z cermela na alpinku je urcite dobra vec, subezna modra znacka je v niektorych casoch dost frekventovana pesimi, a vtedy sa jej tiez radsej vyhnem.
singel na jahodnej ma byt alternativou, verim ze neostane osamoteny.
v bratislave na hradzi je povoleny pristup len korculiarom a bicyklistom, a konfliktov je tam vela. je pravda co pise vladol, ze asfalt je nebezpecny, lebo je prilis rychly.
ale hulvat bez ohladu na povrch sa slusne spravat nebude.
mne sa paci ked su niektore cesty zdielane aj s korculiarmi a pesimi, uci to brat ohlad.
treba zacat od seba :arrow: a byt ohladuplny, neobiehat chodcov na chodnikoch v plnej rychlosti, spomalit a radsej nadviazat ocny kontakt, podakovat sa a pozdravit - celkom ako podla manualu pokladnicky v Lidl :)
v sobotu Vam drzim palce, pravdepodobne nepridem.
01.10.2008 - 12:34:01
00
Presne tak, s každým slovom o príspevok vyššie súhlasím.
01.10.2008 - 13:28:21
00
suhlasim s nim_michalkom a vladolom.
netreba sa rozculovat, opravuju tie cesty, ktore uz existuju a aj ked nevyzeraju, boli niekedy asfaltkami.
cesta z cermela na alpinku je urcite dobra vec, subezna modra znacka je v niektorych casoch dost frekventovana pesimi, a vtedy sa jej tiez radsej vyhnem.
singel na jahodnej ma byt alternativou, verim ze neostane osamoteny.
v bratislave na hradzi je povoleny pristup len korculiarom a bicyklistom, a konfliktov je tam vela. je pravda co pise vladol, ze asfalt je nebezpecny, lebo je prilis rychly.
ale hulvat bez ohladu na povrch sa slusne spravat nebude.
mne sa paci ked su niektore cesty zdielane aj s korculiarmi a pesimi, uci to brat ohlad.
treba zacat od seba :arrow: a byt ohladuplny, neobiehat chodcov na chodnikoch v plnej rychlosti, spomalit a radsej nadviazat ocny kontakt, podakovat sa a pozdravit - celkom ako podla manualu pokladnicky v Lidl :)
v sobotu Vam drzim palce, pravdepodobne nepridem.

aspoň nemusim pisať :lol:
ale ešte niečo ak jedne vyasfaltujú
tak dalšie sa objavja nové nepreskumané a bude sa jazdiťna nich :arrow: :wink:
01.10.2008 - 16:38:28
00
palo ked :-) nechceš pomôct, neodradzaj tých čo maju chut niečo spravit :!:

Lubo, ale ja nikoho neodradzujem ja som myslel s kuskom humoru to asfaltovanie chodnika. Vladol sorry, ak si to zle pochopil, samozrejme odcenujem tvoju angazovanost. Ak sobotu nebude prsat pridem pozriet.
01.10.2008 - 19:48:15
00
Taka poznamka k asfaltovaniu:

ak idem na biku sportovo, tak mi ten asfalt trosku vadi, ale pozeram sa na to aj z druhej strany. Svoj bike totiz castejsie pouzivam na beznu dopravu ako na sportove ucely a taka rovna cyklocesticka od alpinky po kosicku belu by bodla. Clovek sa vyhne velmi nebezpecnym serpentinkam a hlavne podvecer a pred vikendom, kedy je to doslova preplnene autami.

Takze neberte to len ako miesto pre sviatocnych turistov, ale aj ako bezpecne utocisko cestovatelov. A ono ten asfalt sakramentsky pomoze ak idem 60km na biku a potom chcem este vladat porobit cosi na zahrade :)
01.10.2008 - 20:12:32
00
Lubo, ale ja nikoho neodradzujem ja som myslel s kuskom humoru to asfaltovanie chodnika. Vladol sorry, ak si to zle pochopil, samozrejme odcenujem tvoju angazovanost. Ak sobotu nebude prsat pridem pozriet.


Stara overena SloMBistcka pravda hovori ze najlepsie sa maka na trailoch v dazdi alebo ked je uplne hnusne pocasie: ) Aspon to tak netaha na bike..
01.10.2008 - 20:15:37
00
Stara overena SloMBistcka pravda hovori ...


No, stará, asi ťažko. Však SloMBA je len v kojeneckom veku a zatiaľ sa len oboznamuje so svetom. Verím, že vyrastie.
02.10.2008 - 09:21:29
00
No, stará, asi ťažko. Však SloMBA je len v kojeneckom veku a zatiaľ sa len oboznamuje so svetom. Verím, že vyrastie.

zatial ma novorodenecku zltacku
02.10.2008 - 10:30:28
00
zopar vacsinou rozmazanych :mrgreen: fotiek zo znacenia trate

cely mancaft v zlozeni zlava vladol , jano , gejza s havom

Prílohy:

01.jpg
01.jpg 297.39 KiB thumb_up0thumb_down

04.10.2008 - 21:12:21
00
hladanie idealneho smeru : )

Prílohy:

02.jpg
02.jpg 236.44 KiB thumb_up0thumb_down

04.10.2008 - 21:13:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up