nevie niekto z vas nahodou dlhodobejsie prognozy na pocasie v lete??....pocul com ze tento jun bude dost o h*vne okrem nejakych par dni....do polovice jula ma byt celkom fajn ale potom ze sa to ma zasa dosrat....kua ja uz chcem poriadne jazdit....clovek uz fakt nevie co v tomto pocasi robit...mali sme tu dlhu zimu a este sa takto sere aj leto...sorry za vyrazy ale so z toho znechuteny :roll:
03.06.2006 - 18:48:56
00
nie si samale tazko povadat vidis ze to pocasie sa meni z hodiny na hodinu ale sere to aj mna ked mas chut vist si von na biku a maz proti sebe pocasie moc si nepomozes
03.06.2006 - 19:18:11
00
Treba sa naucit jazdit v takomto pocasi. Mozno je to proste stav, ktory bude pre nasu oblast normalny aj po dalsie roky.
03.06.2006 - 19:23:49
00
nie si samale tazko povadat vidis ze to pocasie sa meni z hodiny na hodinu ale sere to aj mna ked mas chut vist si von na biku a maz proti sebe pocasie moc si nepomozes

Jednoducho sa spolieham na svoju oblubenu stranku www.windguru.cz tento rok ma este nesklamala. Dnes to vyzeralo priserne a v pohode som stihol svoju davku.
03.06.2006 - 20:20:09
00
pocasie nepocasie, jazdit treba, ja som to dnes uz nevydrzal a siel som konecne testnut nove plaste, teren bol idealny :) btw. napochodoval som rovno cely, tak ako som bol, do sprchy aj s bikom, stihol som akurat par foto, ktore pripajam...

Prílohy:

Komentár súboru: chudak camel
Obrázok(5).jpg
Obrázok(5).jpg 117.44 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: nastastie nebolo lepive blato
Obrázok(2).jpg
Obrázok(2).jpg 118.27 KiB thumb_up0thumb_down

03.06.2006 - 21:22:58
00
na tom bielom bicykli to blato vyznieva priam famozne :wink:
04.06.2006 - 09:31:02
00
Beautiful blato!!!!My sme minule s kamosom sli obzriet jedny doliny,zo začiatku to bolo v poho,potom tam bolo blato slapem,slapem zachvilu je z cervenej bundy hneda rozmyslam je mi to treba?? z plastov 2.10 sa stavaju blatove s rozmerom 3.5 , prideme k potoku bike pustime docela v poho ocistime a zase cesta naspat sli sme pri kolajach akurat to tam prestavuju zabrzdil vlak a seci kukali co sme zac prsi,je blato a mi sa tentujeme bikemi po rozmocenej roli.dosiel som domov a mal som co robit s bikom blato bolo sade.......trocha som odbocil od temy ale pocasie sa ma zlepsit
04.06.2006 - 12:46:51
00
zatial je to hrozne :x :(
ale aj tak som bol po tyzdni sa vcera bajkovat
04.06.2006 - 12:54:01
00
ja som bol v piatok na bike(ako kazdy den), a chytil ma taky dazd, ze som prisiel komplet mokry .... do nitky...... aj vidlu som rozj.bal .... tak jej treba....
ozaj, uz sa vam stalo, ze ste pri pade odstiepili kusok hliniku z ramu? no, mne sa to stalo, za chvilku poslem foto....
04.06.2006 - 14:02:57
00
je to asi trochu dost offtopic, ale nechce sa mi zakladat zbytocnu novu temu .... tak to zakamuflujem takto : :D .... ked som siel piatok na vyjazd, tak ma chytilo take zle pocasie , lepsie povedane lejak, ze som na jednom zjazde do Opatovej, po pade na rozmocenom terene nechal kusok ramu .... kto ho najde, ma u mna pivo :D...
posielam aj foto .... je to uz sice streknute modrym sprejom, ale je to vidiet - ten "oder" je cca 2+-mm hlboky ...

Prílohy:

DSC00001 (Medium).JPG
DSC00001 (Medium).JPG 79.6 KiB thumb_up0thumb_down

04.06.2006 - 14:33:39
00
nevim nevim ale aby to nestratilo nejake bezpecnostne prvky ten tvoj zdeformovany ram... aby to niekde neruplo jak sa vravi.... neviem rozoznat rozsah skody na foto... daj si bacha a by si to nepodcenil
04.06.2006 - 15:44:46
00
nie, zase az take hlboke to neni .... predstav si vyrypnutu kocku cca 10*10*1.5-2mm .... to sa da prezit....
ten ram dostava riadne zabrat..... ved len piatok som asi 3 krat hodil kabelu ... a raz salto :D...... kamarat ostal viset na dvoch stromoch... :D.... som ho odfotil mobilom, ked budem mat kabel, tak poslem foto .. 8)

a ak bude taketo pocasie aj nadalej, tak ram, aj ja este dostanem do zabrat :D.... ale zevraj od cca14.06.06 by sa malo zlepsit pocasie....

P.S.: uz zacinam rozmyslat nad tou prilbou :D :wink:
04.06.2006 - 15:54:26
00
Hladanie mi nereagovalo na slovo "blatnik" tak to davam sem. Teraz tu bolo par fotiek o blate. To naozaj jazdite bez blatnikov? Tych par gramov nezavazi a a aspon o nieco blata mam na sebe menej. Nie je to len preto, ze blatniky nie su cool?
04.06.2006 - 18:07:10
00
no, ked ti mam pravdu povedat... piatok by som si aj koleno nechal vrtat za blatniky..... aspon predny..... ale ked som si to doma vsetko v hlave urovnal, zistil som, ze by som blatnik hned po prvom pade, kontakte so stromom zlomil, alebo stratil... ale videl som fakt pekny a kvalitny blatnik (nieco ako maju kross motorky) ale ked som zbadal cenu, tak sa mi prestal pacit... nieco cez 6kil za kus plastu je moc !
04.06.2006 - 18:44:00
00
Hladanie mi nereagovalo na slovo "blatnik" tak to davam sem. Teraz tu bolo par fotiek o blate. To naozaj jazdite bez blatnikov? Tych par gramov nezavazi a a aspon o nieco blata mam na sebe menej. Nie je to len preto, ze blatniky nie su cool?


je to presne preto 8) blatniky su "uncool", su symbolom cykloturistov (joko toto je len pre teba :wink: ), su neprakticke, ak sa nemaju polamat pri prvom pade, tak musia byt dost drahe, vaha by mi nevadila, ale skratka sa mi nepacia :P mam na kostre len male kridlo, co chyta blato smerujuce na tvar a to mi uplne staci.....prist domov zahadzany blatom nie je predsa ziadna hanba ....
04.06.2006 - 19:01:56
00
keyboard_arrow_up