Najprv uspesny utek pred kosickym dazdom cez Slanske vrchy

tak tam v strede fotky pri tej mlake byvam ;} chvalim :)
06.10.2008 - 21:05:02
00
cestou spat za benzinkou pri Slovenskom novom meste, kedy mi uz bolo jasne, ze poslednych 30km bude potme

Tato sceneria je nadherna, len este doladit tie prechody medzi jednotlivymi zabermi a ta cesta vpravo je tam uz navyse. :)
07.10.2008 - 00:11:48
00
No a este dlzim zopar ludom z fora fotky z nedelnajsieho vyjazdu, ktory sme si dali po casovke. Nadherne pocasie, super partia, krasna priroda. :)

1. Väcsina z MTBiker foristov na Bielom krizi po Svätojurskom blesku (casovka do vrchu). Zlava cicamica, Dudo, dana, ja, Turbi, rasto a buko.
Príloha:
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_7.jpg
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_7.jpg 99.15 KiB thumb_up0thumb_down



2. Dudo dupe az to skruca casopriestor. :)
Príloha:
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_6.jpg
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_6.jpg 93.46 KiB thumb_up0thumb_down



3. Dudo a cicamica na mojom oblubenom mieste (tzv. servisna zona). :)
Príloha:
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_4.jpg
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_4.jpg 147.96 KiB thumb_up0thumb_down



4. cicamica, Dudo, dana a ja na Somari
Príloha:
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_3.jpg
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_3.jpg 162.7 KiB thumb_up0thumb_down



5. Cestou z Bieleho kriza pri navrate domov sme odchytili aj staxa a dali si singlac ponad Vydricu (moja oblubena chutovka na zaver).
Príloha:
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_2.jpg
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_2.jpg 61.07 KiB thumb_up0thumb_down



6. Dalsi krasny singlac kusok pred Kamzikom, v podstate rozlucka so slnkom, lebo sme presli na druhu stranu hrebena kde nas cakal posledny a dlllhyyy singlac vyustujuci az na Peknej ceste. A potom ze pri BA nie su pekne trasy. :)
Príloha:
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_1.jpg
MTBiker_vyjazd-Somar_etc_1.jpg 238.6 KiB thumb_up0thumb_down



Enjoy. Full resolution na poziadanie mailom.
07.10.2008 - 00:32:57
00
jo, tieto single ma neomrzia nikdy. (nazdar Candy!!! :) )
Cicamica, Dudo, Jezus dik za spolocnost pri navrate spod BK.
07.10.2008 - 00:48:35
00
Dalsi krasny singlac kusok pred Kamzikom...


ano ano, tento singlac milujem, je to jeden z mojich naj naj v BA. Vlastne mam rad cely ten zjazd z Kamzika az do Krasnan..
07.10.2008 - 12:42:15
00
pozeram ze mam medzery .. tadial som este v zivote nesiel ;-] v podstate s kamzika tym smerom to nepoznam abolutne kedze na kamziku som bud na zaciatku alebo tak unaveny ze s krasnan alebo race by som domov siel neviem ako ;-]
07.10.2008 - 12:47:57
00
kukam ze na kazdej fotke sme sa vzdy rozlozili v tomto poradi: "cicamica, Dudo, dana a ja" :wink:
07.10.2008 - 13:01:40
00
pozeram ze mam medzery .. tadial som este v zivote nesiel ;-] v podstate s kamzika tym smerom to nepoznam abolutne kedze na kamziku som bud na zaciatku alebo tak unaveny ze s krasnan alebo race by som domov siel neviem ako ;-]

je to tam ozaj pekne, niekedy by si to mal urcite skusit...Chodim tadial dost casto a este stalo ma to tam bavi...Zo zaciatku zjazdu z Kamzika (po cervenej znacke), je to tam sice sirsie, ale vcelku prudke, korienky, par kamenov, jednoducho take technickejsie, potom je pred takou luckou mensi skok, za tou luckou sa oplati odpojit s cervenej znacky na krasny rychly singlac, ktory sa potom napoji na zltu znacku az niekde pri "Pod Chlmcom"..a odtial prakticky krasny singlac po zltej az do krasnan...Naozaj sa tam oplati zajst...
07.10.2008 - 13:11:31
00
ako si to teraz opisal tak som tade uz siel zrejme ... akurat radost zo singlaca vystriedalo zdesenie ked som zistil ze som v krasnanoch a musel som slapat naspet ;-] ale ked uz som pil kofolku na kacine tak bolo dobre aj to
07.10.2008 - 13:13:29
00
hmmm tak na tom singlaci z Chlmca po zltej do Krasnan som si naposledy rozbila bradu... :oops:
07.10.2008 - 13:35:55
00
Zo zaciatku zjazdu z Kamzika (po cervenej znacke), je to tam sice sirsie, ale vcelku prudke, korienky, par kamenov, jednoducho take technickejsie

ten zaciatok sa da ist aj "cistokrvnym" singlom :)
07.10.2008 - 13:44:04
00
kukam ze na kazdej fotke sme sa vzdy rozlozili v tomto poradi: "cicamica, Dudo, dana a ja" :wink:

Skoro nám to vyšlo aj podľa abecedy :!: :wink:
No a samozrejme, aj ja ďakujem všetkým zúčastneným za príjemne strávenú nedeľu. Už sa teším nabudúce! :D
07.10.2008 - 15:17:49
00
ten zaciatok sa da ist aj "cistokrvnym" singlom :)

Ano? Kadial? Ak je to tadial pekne, tak rad si necham od Teba poradit.. :P
07.10.2008 - 15:51:25
00
z asfaltky ked odbocis doprava ako ty pises tak este na tych vrchnych kamenoch odbocis dolava (teda asi prvych 1.2m trasy je rovnakej :) ) a potom uz len dole napojis sa na cervenu tam kde odbocuje doprava k tomu skoku a nejde rovno krizovat asfaltku...

ak to tam prilis pustis tak si aj zaskaces ak to nechas iba na bike. mne osobne sa tento uvod paci viac ako po cervenej.
07.10.2008 - 17:10:30
00
aha, jasne, asi viem kadial, ak bude zajtra fajn pocasie, tak si to tadial prejdem.. Vdaka za tip!
07.10.2008 - 19:11:58
00
keyboard_arrow_up