ci koki :oops:

dovolim si ta opravit-"ci konnki"! :lol:
07.10.2008 - 10:31:10
00
co to tu čítam shickmo :shock: , .....že vraj sa dnes padalo :cry: ........tak nakoniec som išiel smer selec, že stihnem ROpakov o 10:30, valil som to ako diviak sihoť - selec priemerka 32 km/h( však som to tam patrične predýchaval)..no a nestihol som ich, ana ROpu som nemal číslo, tak som išiel hore na chatu-inovec po zelenej turistickej značke, keďže som presne nevedel akou zvažnicou sa tam ide......no pekný stupák, som išiel naposledy tadiaľ ako turista....potom som sa nakoniec napojil na tú zvážnicu a cez rampu až ku chate, tam som stretol žmolka, že ROpa je ešte len na ceste a štartoval až neskor, tak som nu išiel oproti naspať a zase ku chate.Potom zjazd po červenej -mnichovka-soblahov-brezina - sihoť......celkova trasa 50 km, celkom pekný trip.

to ROpa: tak nakoniec som išiel dole po červenej, nebolo ani moc mokro..takže celkom v pohode, ale ako som išiel už zo soblahova smerom k pasienkom a zábraniu, tak tam bolo párádne blatíčko...akurat tam išla nejaká partia na prechadzku ...tak som tam hodil fajného "tigra"..som to tam pekne pooral..tzv. "pád pre oko díváka"...sa mo mi nahrnulo aspoň 1 kg hliny pod windstoperku, ale aspoň som ju doniesol manželke do kvetináča...sa potešila. :P ....ale bike je v poriadku až na to blato.


tak veru rad som ta stretol v terene, este raz sorry za to meskanie :-) my sme to prasili potom hore za zmolkom a na Krzelnici u paraganov sme ich dobehli ale veru nelietali... tepleho vzduchu sa im malilo :-) potialto bola trasa ok aj ked vlhka. Zjazd z Krzelnice to som prekonal svoj rychlostny rekord na tomto useku a cuduj sa svete v sedle :-) no a potom uz nasledovali tie horsie useky... az po Jakubovu cisto ciste blato povzbudene intenzivnou tazbou dreva :-)) ale aspon bola sranda hihi :-) z Jakubovej sme to pustili useok s krasnym vyhladom na Klenkov vrch a dalej po lukach smer Stankovce. Tato strana vsak bola uz celkom sucha. Tesim sa na dalsi vyjazd :-)
07.10.2008 - 23:02:16
00
ja som si to dnes vyslapol na vrsatec v takom pohodovom tempe, treba prevetrat bike aby vazelina v nabojoch nestuhla :D


yoggi, yoggi ja sa stale nemozem zbavit dojmu ze ty si vecny lestit biku a bojis sa ze sa ti zablati, vsak nedavaj stale prednost asfaltu ked je co i len maly naznak blata... uz som ti povedal ze wapka je, tak ti to umyjem... :)
07.10.2008 - 23:05:20
00
preco bude opat pekny vikend a zas musim doma dret :?: :cry:
08.10.2008 - 13:20:33
00
tak tak pekny a teply vikend.sobotu chcem niekam vyrazit :P ....tak na 3-4h... 8) ..va nedelu sa budem liecit po koncerte.. :mrgreen: .
08.10.2008 - 13:26:49
00
aj by som cez kykulu a mikulcin na velky lopenik isiel a dole po modrej zjazdik do bosace
08.10.2008 - 13:30:41
00
dovolim si ta opravit-"ci konnki"! :lol:



konnkY na konci s krátkym ale zato tvrdým :evil: :D
aj ked ta foto vyziera jak keby som zvadzal svojich spolubikerov :oops:
08.10.2008 - 16:34:45
00
yoggi, yoggi ja sa stale nemozem zbavit dojmu ze ty si vecny lestit biku a bojis sa ze sa ti zablati, vsak nedavaj stale prednost asfaltu ked je co i len maly naznak blata... uz som ti povedal ze wapka je, tak ti to umyjem... :)


rasto ono vies ked prsi a vidim ake je blato, tak aky ma vyznam vliezt do hory a mat bike po 1 km blatovi bike hlavne rafky ( V-cka brzdy ). tymto nehovorim ze mi robi problem vycistit bike to nie.

p.s.: rasto ozaj sice som bol po asfalte na vrsatci ale ( prvy alebo druhy krat tento rok ) zato na inovci uz asi 100 krat, takze uz by to chcelo nejaku obmenu a zmenu :wink:
08.10.2008 - 19:13:37
00
tak veru rad som ta stretol v terene, este raz sorry za to meskanie :-) my sme to prasili potom hore za zmolkom a na Krzelnici u paraganov sme ich dobehli ale veru nelietali... tepleho vzduchu sa im malilo :-) potialto bola trasa ok aj ked vlhka. Zjazd z Krzelnice to som prekonal svoj rychlostny rekord na tomto useku a cuduj sa svete v sedle :-) no a potom uz nasledovali tie horsie useky... az po Jakubovu cisto ciste blato povzbudene intenzivnou tazbou dreva :-)) ale aspon bola sranda hihi :-) z Jakubovej sme to pustili useok s krasnym vyhladom na Klenkov vrch a dalej po lukach smer Stankovce. Tato strana vsak bola uz celkom sucha. Tesim sa na dalsi vyjazd :-)


zjazd v sedle :shock: , tak to mi musíš niekedy predviesť, ale s s tvojim novým celopérom DA BOMB to muselo byť ako v bavlnke 8)
08.10.2008 - 21:33:25
00
konnkY na konci s krátkym ale zato tvrdým :evil: :D
aj ked ta foto vyziera jak keby som zvadzal svojich spolubikerov :oops:

narazal som na "koki"..tak si bol nachvilu z mäkkym :lol:
08.10.2008 - 21:40:19
00
aj by som cez kykulu a mikulcin na velky lopenik isiel a dole po modrej zjazdik do bosace


...vyzerá to tak , že pojdeme partia presne tento smer, ak budem vediet viac info, tak dám vedieť, že čo , kde, kedy a ako........
08.10.2008 - 22:04:01
00
ta teda fajn .ze niekto rovnake bajkove umysli ma ale tak do 15-16 tej musim byt doma bo vecer na koncert 3 setry do val. klobukov idem....
09.10.2008 - 09:20:59
00
aj bilec ide sobotu na bajk?
09.10.2008 - 09:22:03
00
may be :) aj s polovickou ...
sledujem to tu a vyckavam casu 8)
09.10.2008 - 09:34:41
00
uvidim co poviem zajtra vecer ale predbezne plany na sobotu alias alternativy:
A. vylet cez kykulu dalej na moravu, asi by som sa pridal k vam co sa na to iste chystate,
B. autom sa odviezt do trnavy a vratit sa naspat bikom, nech ma potom auto v nedelu caka v cieli.. :)
C. zajtra sa rozbit v meste a v sobotu sa vozit okolo baraku len (moze byt juh alebo rodicovsky na sihoti).. :)
D. nieco ine
da sa to skrizit s planmi niekoho z vas alebo ano? :)
09.10.2008 - 15:22:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up